• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
on je extra mediální :grinning:
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
no začal ted tu plavanou...jak na to bude to mít několik dílů...tak sama jsme zvědavka....
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
no :grinning: extra mediální :grinning: :grinning: :grinning: fanuš zase někam zdrhla
6. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
renat komárů ani ne ale bropuků a mušek.... :angry: :angry: :angry:
6. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
na mě teď čučí přes terasovky ropucha :confounded: asi si říká ty krávo, co čumíš :grinning:
6. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
hop, vrazila do okna, je pitomá :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
roupcha :grinning: :grinning: :grinning: to sem neviděla ani napmatuju...co ji tak pobozkát.....???třeba donese plot :grinning:
6. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
fanuš si asi plní mangelské povinnosti :grinning: musí kvůli nám, kvůli těm medvědům, co furt neposíláme :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
no dyt uplně se stydím tož sem socka....fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v po snad se cosik připíše
6. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
což o to, plot je doma, jen ho musí někdo ukotvit :grinning: zahrabat a zakopat s tchýní do základů :grinning:
6. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
já bych mohla, ale tady v Ladné je jediný obchod a mají tam jen ty mini balení, to bych mu musela poslat deset balíčků :sweat_smile: no ale zase by mu to neosychalo :confused:
6. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Luci už se mi huba otvírá na celé kolo, tak si jdu hají, přeju dobrou s cobrou :wink:
6. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
renat ty mini skoro tady nejou jen ty velké :grinning:
no jo velké město velcí medvědi, malá dědina, malý medvědi :wink:
to je pěkné malé město malí medvědi :grinning:
už jdeš hají? já zrovna mám hotovo žrádýlko..... :frowning2:
6. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
ty jsi šikulka, já zkontrolovala děti, spinkají broučkové, musím ještě vyhodit Aniččiny šneky :grinning: dneska si je přinesla z procházky
6. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
ale teď už vážně frčím, jsem grogy, tak dobrou berunko :wink:
6. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
šneky :grinning: :grinning: :grinning: s váma je prdel :grinning: :grinning: :grinning:
tak brou já tu budu číhat na fanuš až dosexuje či na někoho jiného...
simírku, jířo, kde jste???Marky to zalomila už dávno
6. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
brej den kde ste kdo?
7. srp 2009 v 06:41  • Odpověz
7. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Luci mělas pravdu, já to zalomila už dávno. Před osmou jsem byla v posteli. Z toho vedra totál hotová a malej spal už od 19:20 :sweat_smile: ale noc opět katastrofická a ne, že by to šlo k lepšímu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nevím, co se mu v té kebulce děje, ale furt sebou mele, no děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ono se to určitě srovná :slight_smile:

Jinak mám opět kuchařskou krizi. Přemýšlela jsem nad karbošema, ale měli jsme v týdnu sekanou, tak ještě nevím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
marti ten je super pavča mě přijde že už je dospělá...jak se vytáhla :slight_smile:
marky, já mít doma aďulu tak mě klepne pepka :grinning: se divim, že žiješ
7. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
No když to není klíště, tak je to pohodář, dost si vystačí sám, ale pak přijde noc, nebo klíšťová, kdy se chce nosit a taky se divím že žiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
Luci je dlouhá trika nosí 92 vel. A je to maximimi. Jen ji slyším mami hami
7. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Jdeme nakoupit, ještě teda furt nevím co :sweat_smile: ale nakoupit jdeme :grinning:
7. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Markétko tatka by jsi zasloužit kočárek každý den jako prase drbání
7. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
valíme na plavčo pá
7. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Tak jsme doma. Nakonec ty karboše budou. Potřebuju rozmrazit ledničku, tak musím sdělat co tu je :sweat_smile:

Marti o tom to není. Adýsek lepší nebude :wink: je to prostě taková povaha...někdy v pohodě a někdy má mazlivou a ani na ten jeho spánek to bohužel nepomůže :wink:
7. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
klíšťovou máme my už asi 4 dny :angry: a dnešní noc taky die grose katastrofe :sweat_smile: fakt se budil snad každé půl hodiny a tyranizoval mě :pensive:
7. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme zase doma.MAlý má dlaší va zuby a další va se mu klubou,tkaže máme zubů plnou hubu :grinning: Poslední ny je hrozně mazlivý,ale tkay děsně uhučený :angry:

Co tady nového?
7. srp 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.