• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Reni já dneska spala nejdýl v kuse cca 1,5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si to umím představit :zipper_mouth: :pensive: Snad bude taky brzy dobře :slight_smile: Jinak ahojky :slight_smile:

Ahoj Kačí :dizzy_face: Taky jsme děsně uhučený, kolikrát mě až večer bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně je milujeme :dizzy_face: :wink: a nového asi nic,já teď moc nestíhám :sweat_smile:

A já už mám hotový mrkvový salátek, oloupu si brambory a začnu pomalu připravovat tu kejdu na karboše, ať pak mám klid a můžu jen vařit :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
já dělám sekačku a brambor :sweat_smile: Markét dobrá
7. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Jo a ještě se musím pochlubit,že už sami stojíme..kroky udělá amx 3 k někomu a to jen ěnky,ale když che tka krásně sám stojí :dizzy_face:
7. srp 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí gratulace :dizzy_face: Koukám, že jsme vás fakt předběhli :sweat_smile: :wink: Ale ono vám nic neuteče, aspoň máš ještě klid :sweat_smile: :grinning: :wink: Já furt musím koukat, když sebou flákne tak buď hladit a foukat rány (když se o něco flákne :sweat_smile:) nebo ho hned klidnit, že se nic nestalo. :grinning: to on vždycky zkusí jakože natahovat, ale jak mu řeknu, že se nic nestalo, tak se zvedne a maže dál :grinning: :grinning: had malej

Marti :wink:

Jo a mě to tu spinká. Katastrofická noc a budíček už před půl sedmou zapříčinily, že Adýsek to právě zalomil :dizzy_face: Velkej ještě nevstal, tak mám tak cca 20minut volno. kdyby spal malej hodinku, tak 50minut :dizzy_face: :grinning: no nic, to byl jen sen :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
MArky...no jako mě vyhovuje,že lozí..nic mu neuteče a jak píšeš,je apsoň blíž při zemi :grinning:
7. srp 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí no právě, nepadá z takové výšky :grinning: :grinning: Mě to taky vyhovovalo, ale on byl rychlík :sweat_smile: a teď už po zemi vůbec neleze. Když spadne, tak se zase zvedne a už jen chodí. A je fakt, že už mnohem míň padá, spíš jen když na něco šlápne a tak...on totiž jde jak tank...je mu fuk, co má pod nohama a prostě jde přes mrtvoly :sweat_smile: takže pořád po něčem šlape :grinning:
7. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky jen nevím co vařit příští týden , ještě mám v plánu kuře , ale pak mám okno

Já už ji mám všude a oči i na zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Marti asi tak nějak :sweat_smile: Ale je paradox, že nechce chodit venku. Jakmile ho vyndám s kočárku, tak si stoupne vedle něj, nebo se mě drapne za nohy a stojí a nebo chce do náruče :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co vařit je věčný dilema :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já udělám asi o víkendu pizzu, nebo až příští týden, fakt netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: vaření mě taky jednou zabije...teda ne to vaření, ale to vymýšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Marky,to ym taky tak buem určo cgodit..tak chodí teˇkolem nábytku...absolutně nazájem,že má něco v ceste
7. srp 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: :grinning: Tak to tě pak čeká, až se toho nábytku pustí :grinning: :grinning:

A jak jdou přípravy na svatbičku?? :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Já vařím gulášek a v neděli kuře :wink:

MArky,no kupuju dorbnsoti do výzdoby,s většíma věcma se musí počkat,až dostane Tom vedlešák
7. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak v neděli nevařím :grinning: Aspoň jeden den volno :sweat_smile:

No všechno to leze do peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: nás příští týden čeká Romčův oblek a boty, pro malýho kalhoty a je to vesměs hotový. Výzdobu mám komplet a pak už jen ty kravinky, jako postavení stolů, lidi naskládat do aut, vytisknout noviny a podobně. :sweat_smile: samý kravinky, ale je jich hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
EJ toho hodně...radši pomalu azčínám,protože pak do toho budu mít školu,tak nevím jak budu stíhat
7. srp 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já lituju, že jsme si nestanovili termín tak minimálně 2 roky předem a postupně jsem nenakupovala :sweat_smile: Teď honem na rychlo a bez peněz :sweat_smile: docela mazec :grinning: A kdy že budete mít ten termín??
7. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
17. dubna :wink:
7. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tý jo, duben bude super :dizzy_face: No ale taky se ti to blíží :sweat_smile: my když jsme se dohodli, tak to bylo za půl roku a už to není ani za 6 týdnů :astonished: :zipper_mouth: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chci to mít už za sebou!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Děsně to letí...já už se děsně těším...i proto,že potom bude další mimi :grinning:
7. srp 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to já se max těším, že už to bude za mnou :grinning:

Teď mi Romča kašláním probudil malýho, ale už zase oba hnípou :sweat_smile: to je život :sunglasses: :grinning:
7. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Jako oni pořád chrápou :astonished: proč takhle nespí, když jsem tam s nima i já :angry: :grinning: :cry: :grinning:
7. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
MArky,aspon máš klídek :wink: .....já dala prcka taky spát..tka mám klid..dám prát prádlo,dodělám polívku a budu si asi číst :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mě to tu za chvíli vstane a bude po klidu :grinning: Začnu dělat ty karboše a taky musím vyprat. Romča pak sjede pro plíny a jinak pak už jen procházka a klid :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jsem ráda,že už je víkend..aspoň si užijem Toma..co jsme ted byli pryč,tak mi děsně chyběl..asi s enám nějak vrací druhá vlna zamilovanosti :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Achoj cholky :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Koukám, že jste mě včera postrádaly!
Nějak jsem odpadla.... tak sorráč :wink:
7. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
tak koukám, že jsem tu sama, tak nic
7. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Hoja Dani :- )Mě vstal Romča, mládě ještě chrní :astonished: :sweat_smile: Zadělala jsem na ty karboše a už jen usmažit a je to :slight_smile: Ale to počkám, až se vzbudí, páč velkej stejně teď nemá hlad, když sotva vstal :sweat_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Achoj Marky :dizzy_face:
Já jdu ještě pokračovat ve vaření :wink:
7. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Já taky dodělávám polívečku..večer pak uvařím hovězí gulášek..manma..se těším :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
achoj jsme zpět gojgy uložena a já dodělávám znojemskou už se těšim
a na příšrí týden čína, kuřa a prejt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
koukám,že tady je to jak vařící kroužek :grinning:
7. srp 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.