• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hany mi doneslmagnum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Luci já chci taky
7. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ahijky holky, již opět se hlásím ze stanoviště mé mamky. Právě jsme dojeddli, bylato fakt mnamka až jsem si musel apovolit katata :grinning: dělala jsem to co marta a skoro to co market... :grinning: ale mmace tu pece super trouba tak to byla fakt lahudka ta sekaná..

jinač dneska budeme spát na domě, zitra ráno frčíme na otořku do polska a pak už jenom hárovat kluci budou u babi celý víkend a já si pro ne pojedu v nedeli už ted je mi smutno :pensive: ale co musíme to nejak zvládnout tohlu už e poslední bojový měsíc..aspon doufám a pevně věřím..

Kačí super že už stojíte, náš maldej dlouho stál a pak se pustil tak si zatím užij poslední chvilky relativního klidku.. :grinning: dneska a přes víkend budu fotit, robit a tak nejak dokola.. :wink:
7. srp 2009 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
Ahojyk Jiři :wink:

Malý už pár krůčků udělá ale max 3 k tobě..ale myslím,že za chvilku bduem chodit
7. srp 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Jiří vy skoro končíte a my začínáme. Ted jen, aby vše šlo podle nás. Jsme u první etapy a to jsou arkýře, potom pokrývači a okna. A už ted je mě zle :pensive:
7. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
jiřo vy bydlíte už u mamky????
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky pomoc, mladý odmítá jít spát a ani nevypadá unaveně :frowning2:
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
ne luciku právě že nechceme tadyk jit bydlet tka proto to bude tedka náročnéjirka by už cosik chtela ji prestehovat :wink: na domeček..tkaže se stelujem tam,ale mamka chodí na 2 dny v týdnu do rachoty tak ji hlídám deti, páč je tu 11psů tka musím byt tadyk jinak by byli u me.. no a já zase na revaž potřebuji taky hlidačku tak jsou zase oni u ní.. resp. tadyk zustavájí :wink:
7. srp 2009 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz
jiřo jo ták no taky bych to honila to stěhování
renat to neporadím...holt kubík je duracell :grinning:
7. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
kecám 12 psů :grinning:
7. srp 2009 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz
už spí a já jdu uklízet, zítra nás čeká hromada práce, tak hurá na to :wink:
7. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Tak já nakukuju :slight_smile: Na cestu ven to fakt není, je tam nedýchatelno, doma jede na plno větrák a dá se žít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme po obídku, dneska byl až pozdě, jak panáčci dlouho spali :sweat_smile: a Romča teď jel koupit plíny :slight_smile: Zlato moje :dizzy_face: Já doufám, že Adýsek brzy padne a pomyju tu nádobí a aspoň chvilku si dám s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
My jsem před chvíli vztávali,jsme taqky po obídkua čekáme na tatínka,který je na cestě k nám. :dizzy_face:

Mě bolí hlava,ani nevím proč..asi málo piju,ale tekutiny jsem doplnila,tka snad to brzo přejde
7. srp 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
cholky já se pomalu chystám na noční, hanys je na pivě snad dojde včas.....
tak ráno :wink:
7. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Hoja, tak hlásím, že Romeo se s těma plínama ještě nevrátil :angry: zasekl se u kamaráda, my se pak byli ještě projít a mládě nechce spát :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naposledy spal 9:40-11:45 a to je vše. Zatím si hraje, ale občas už kníká, ale spát a ne a ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslela jsem, že padne odpoledne a já s ním a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už abysme šli spát, jsem fakt dneska mrtvolka :stuck_out_tongue_closed_eyes: počasí a ta hrůza noc...mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
7. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
TAk u nás malé právě uloženo...mě se vaří gulášek a TOm vyrazí s eprojet na kole :wink: Takže rodinná idilka :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Jirka valí na ryby, já valím okoupat neskutečně špinavé dítě, hrabal se v hlíně :sweat_smile:
7. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
U nás se ítě pos.alo po tom co jsme ho vykoupali,tkaže jsme msueli do vany znova..ale jinak už chrupká a já mám pohodičku,tka si budu zase hezky číst :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25290321&tab=0 jinou fotku jsem nenašla, jsou boží. A jen za 60 kč u nás ve skříni. Jsem se zase neutržela a koupila. :grinning:

Jinak řezník píchnul prase a zítra jej opečeme nad ohněm.
Tak papa
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Krásné ráno. Tak ten můj brouček včera padnul až ve 20:55!!! Ale byl v pohodě, sice zíval a mnul si očička, ale neskučel :sweat_smile: no pak se proudil před půlnocí s děsným pláčem, tak jsme pochovali, což nezabíralo, tak jsem dala prso a byl klid. Pak se probudil ještě před jednou a pak už asi ne :sweat_smile: Říkám asi, páč nevím, jestli se fakt nebudil, nebo jsem byla už tak unavená, že jsem to ani nezaregistrovala :sweat_smile: :grinning: Ale jinak pohoda :slight_smile: Dneska opět netuším, co budeme jíst, snad se na něčem s Romčou dohodneme :slight_smile: Zatím se nehoním :sweat_smile:
8. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Marky, u nás noc opět catastrofe :angry: malý se tedy vzbudil jen jednou, ale nejdřív asi ze sna plakal a chtěl slézt z postele, tak jsem ho ulovila a řval, tak jsem ho sklidnila, ale ležel na mě, jak jsem se pokusila ho dát zpátky do postýlky, tak zase řval a tak to trvalo asi půl hodinky, tak jsme rožli na chodbě a pohoda, malý se tulil a tahal mě za bradavku, kecal a pak usnul :grinning: spal do 7
8. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Marti krásné šatečky a dobře že ho opečete až zítra, jdu zjišťovat s poje k vám :grinning:
8. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
dneska budeme dělat ten plot, tak tu asi nebudu, půjdu vzbudit Jirku, půjčíme malého k našim, zajedem omrknout záklopové desky a jdeme makat :wink:
8. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
ale teď si dám ještě cafo :wink:
8. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Reni co těm našim klukům je?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A u nás se teda spalo do 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: Asi se dneska pokusím padnout s ním, ale on včera spal už od těch 9:40 a to se mě ještě tolik nechtělo a pak, když už já padala na hubu, tak se zase nechtělo jemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Reni tak ať vám to odsejpá :wink: Jste šikovný, to bude raz dva hotový :wink: J8 už mám cafo vypitý :grinning:
8. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Ten mladej už tu zase prudí :rolling_eyes: Jdeme si hrát. :slight_smile:
8. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
náš malý přebírá boty a asi je to směšné, protože se tomu řehtá :grinning:
8. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
guten tag idu nakupit...noc oká spala jsem 5hoidin tož to ide....
8. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Reni makat se musí. Jdu na půlitry at maj s čeho pít pivo :grinning:
8. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.