• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Luci jasně, ta kontrola, svatba (i když ta spíš asi nějak podvědomě, páč ta se mi do mysli loudí jen když se snažím usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) prachy atd...asi bych toho našla víc :confounded:
9. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
jo marky chápu všecko do kupy.....
heůe šaty máte, oblek, prstýnky a sebe...víc nepotřebujete...teda jo svědky :wink:
9. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Oblek nemáme,to snad tenhle týden a pak jde o samé cipovinky, ale i tak chci,aby to bylo dokonalý :wink: Ale hlavu to dokáže zaneřádit slušně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Jo a nejvíc si přeju, ať už je to za mnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
marky jj vzpomínám na ty presy esli jsem na nic nezapoměla a tak.....
9. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
No asi tak nějak a hlavně aby to moc nestálo, když už to naši platí :confounded: sami moc nemají a tak je nechci moc zatěžovat :zipper_mouth:
9. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
chápu...
9. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Prostě tohle mi furt šrotuje a pak se divím, že je dítě nervní :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
marky to je normálka..počkej na ten stres den před...ale snad tě to mine...já měla nervy doslova v kýblu.....ale spadlo to ze mně po tom podpisu a pak už jsme si to jenužívala
9. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Tak to znamená, že se ještě 40 dní nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Asi fakt půjdeme ven, malej je jedlej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já se aspoň projdu :slight_smile: I když že by se mi extra chtělo se říct nedá, ale ať se Romča prospí, když už má ten svátek :grinning: malej hučí co otevřel oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
kuk kecalky :wink:

Marky bobíšku, už aby ta svatba byla za váma, co? Já byla taky na nervičky :sweat_smile: ale pak to všechno spadne a je to fajn, jen nesmíte mít tak otravného fotografa jako my :grinning:

Luci a ty bys měla taky hají :grinning: máš náročné dny a noci :grinning: jak furt makáš

u nás noc dobrá, jedno probuzení a hned zase usnul, tak dobrý

malý posnídal 150kaše, půl rohlíku a 1vejce natrvdo, to uzmul Jirkovi :grinning:
9. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
za chvíli ho drobečka našeho zase povezu k našim a budeme dál makat :wink: Já budu drhnout terasu a Jirka usazovat branku

a večer jsme se měli s Jiříčkem moc fajn :dizzy_face: :grinning:
9. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
marky tak jo,když má Romeo ten svátek
Renat takže makandos jo...já teda mám cafíto...ještě linku a kořenky umeju od mastnoty a budu spoko
9. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
a co ten plácek na domeček ukáááž
9. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Luci, barák už na něm stojí, ale dneska nafotím a večer vám to ukážu :grinning:
9. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak holky moje, jdeme zase na to :wink: pa pa
9. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahioj holky, zdraví vás Verča od Marti z Protivína :dizzy_face:

Včera jsme pekli prasátko a super. Máme se báječně Marta se o´nás hezky stará :dizzy_face: Jsem tu s rodinou
:dizzy_face:

Papa Forces
9. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
verunkooo ahoooj no teda jak se mááááš?????
renatko oká budud číhati :grinning:
9. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Achoj!
Vše nej všem Romanům :wink: Marky :grinning:
Achj Verunko, teda ty se máš :wink:
9. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Dani Romčovi vše nej :grinning:

My se krásně prošli, malej si zařádil na dětském hřišti a dobrý :slight_smile: už se těším až půjde spát :sweat_smile:
9. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Verunko jen si užívej :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Jo a Reni, fakt si nepřeju nic jinýho, než ať se to vyvede a je to za mnou :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky holky,

já mám kafíčko a malý se tu cpe hruškou.

Veru,to se teda máte :dizzy_face:

MArky to znám,kyž má toho člověk v hlavě moc :unamused:
9. srp 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já mám kafíčko, velký už se pomalu šine z postele a malý bouchá dveřmi :sweat_smile: Děsná prča :grinning: No už aby šel spát, ale to se mu nějak nechce :unamused: No mám dost. Už ať jsou oba pryč :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
9. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
To já dala malého Tomovi ven,tak mám klídek.Ještě hvíli posedím a pak se asi zase vrhnu na prádlo,ať vyžehlím úplně vše co tu mám
9. srp 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Vaříme vyproštovací polévku. Martina.
9. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Marti až tak jo? :grinning: Psala jsem ti na skype,ale nějak se to nechce odeslat :unamused:
9. srp 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
ha to musela být pařba :grinning:
9. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
máme po obědě a půjdeme pokračovat :wink:

obídek byl jedna báseň

Marti, teda u vás je veselo, asi se k vám vypravím :grinning: a kdy vy pojedete na moravu? :wink:
9. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.