• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
bobik malá dostala ted panadol plakala tak zoufale...asi zub zase leze, prsty v pusině a řev.....už jsem ji uhladila gojgynku moji
16. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
U nás se taky muselo uspávat, zase je teplotka :frowning2: , tak já jdu čučet na VKVčka už nám budou končit, co
16. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Luci to jsou trápeníčka ty zubiska, viď :angry: :frowning2:
16. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Chudinka - ty zubiska jsou ale sviňuchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
no fanuš myslím že svatba nebude :wink:
16. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jaká svatba? Něco jsem prošvihla? :confused:
16. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jaká svatba Luci? Jako ve vkv? Bude, četla jsem to a právnička se dá dokupy s Lukášem :grinning: :wink:
16. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ha, tak to jde mimo mě :grinning:
16. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já to pro dnešek vypínám, tak pááááááááá, berušky :wink:
16. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dorou Lucidko
16. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
fanuš nekecej..... :astonished: :astonished: :astonished:
16. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
naše mladá si pustila macha a šebestovou :sweat_smile: ale už půjde chrnět, tohle mě fakt neba :rolling_eyes: je to ten film, kdyby kreslené, ale tohle píp na entou :wink:

Malý chrní a tatínek šel na sumce, dneska se můžou lovit dravci :grinning:
16. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj, je tu někdo?
16. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
jani joooo tak honeeem cooo?????
16. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
jo mám to, byla hrozně hodná, ale takový nervy jsem už dlouho neměla:stuck_out_tongue_closed_eyes: tu zkoušku už mám mít dva roky, když jsem otěhotněla, tak mi spadl balvan ze srdce...to víš, je to doktorka, škoda že jsi tu nebyla ty, mohla jsi jít místo mě :sweat_smile: byl to předmět Somatologie

ale hlavně že mám doma Táničku :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
jani s´ma jo naše základna jjj tak hlavnmě žes to dala holka jedna..vypoceny litry ale ta úleva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
měla jsem štítnou žlázu, příš. tělíska a vývod. cesty, takže docela v pohodě :slight_smile: to bys měla za jedna, vid? No mě stačí dvojčička :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
no jani tak to asi ne...vzpoměla bych si na hypoa hyperthyreozu (mixedém), cosi s hypofýzou a jodem a to je tak fše :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
no vidíš, pak už by ti pomohla :grinning:

jiinak v tý mý nový třídě je tolik těhulek :sweat_smile: úplně mě začíná zase chytat chut :grinning:
16. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
já jsem si vzpomněla na Bílou, řekla jsem vykoulený oči a jak byla spokojená :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
jani nekecej fakt jo???taky bych těhotněla ale někdy s gojgy je šílená makačka......
jo vykulený oči :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
neboj, po roce se to zase zlepší :sweat_smile: fakt, nějak mi to s ní přijde každý den lepší a lepší (a ne kvůli tomu, že tu pořád není :grinning: ). Nejhorší bylo když začala lézt, to jsem myslela, že se zbláznim, z hodnýho miminka všude lezoucího vyhazovač všeho. Ale člověk si zvykne na vše. :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
jo to si zvyknu.....musím a co tě ještě čeká za zkoušky a co pak bufdeš?????
16. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci, teprv jsem ve druháku blbýho bakáláře, takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ty další dva roky už asi nechci

Právo, Psychologie osobnosti a tři seminárky, jedna do pátku, no píšu jí zrovna tedˇ :grinning: no ona mě ta sranda přejde :grinning:

tak pa
16. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
týjo to je makačka...a těžká tak ti držím pěsti brouku
16. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
díky, ono by to stačilo dělat si včas, ale víš jak... :sweat_smile:

ahoj
16. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
jj pá jani
16. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
ty jo dneska první.. ahojky holky hezké ráno..Ondra už je ve školce a já mám klidek..teda bych mela uklidit
17. čer 2009 v 07:58  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

Jani gratulace ke zkoušce, jsi šikula, dvojka je parádní známka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: manžel byl rád za jakoukoliv která se počítala :wink: a v některých předmětech i trojka byla luxus :grinning: :grinning:

A co naši zubánci už je jim líp?

u nás už se přestalo tolik průjmovat a vypadá to, že nakonec ani spodní nevylezou. Za to ale vylezly úplně během 3 dní horní stoličky. Měla je z části venku už dlouho, ale teď během těch 3 dní se úplně prořízly. Tak možná i s tím nakonec měla to trápení. Ale už je OK.
Zrovna mi rozhazuje kolíčky po celým obýváku :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Bré ráno!!!
Janičko mega gratulka, jsi šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No my máme zpět kašel, takže léčba začína od začátku :confounded:
17. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.