• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já asi udělám zapečené erteple :wink:

jo dobré ránko, já málem zabudla vás pozdravit :astonished:

u nás noc dobrá, malý vstával před chviličkou, chtěla jsem ho posadit na hrnec, aby tam po ránu udělal a a , nechtěl, tak jsem mu dala plenku a za chvilku povídá a a, měl ji teploučkou, tak se tam vyčůral, no když nic, tak už aspoň ví, co dělá :grinning:
10. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
musím nachystat kočár do charity, tak jdu na to :wink:
10. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
renat kočár do charity???? :astonished:
10. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky, tak vás jdu pozdravit, malý s angínou už dobrý, teda pořád to tam je, bere ATB, ale nemá teplotu a v krku asi taky nebolí, ale já už jsem šedivá, už 8 dní jsem tady s ním zavřená, jen tak sem tam s ním proběhnu zahradu, a zase domů, dr řekla nechodit ven, a jelikož bydlí ob barák, tak si musím dávat majzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci jak jsi psala o těch ubrouscích, kde mají tu akci? skákla bych si pro ně..díky
10. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
radu čáááu paní mi je doveze ve středu na záchranku :wink:
10. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
10. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
ahá...na to kuknu....

hej teď mi zase stoupnul tlak..jsem si našla diskuzi "každé dítě se naučí spát", pže s Vojtěchem už je to fakt neúnosné, no včera si pořval 50 min, ale celou noc spal jako dudek, ani jednou se nevzbudil a nějaké pipiny se tam na mě snesly, kravky jedny, co lezou do takové diskuze? no ne? ty voe, to je na panáka, no ale jdu si dát kafe... :angry:
10. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
dobré ránko, hlásím so po pár denním Ačku :wink:

je tu něco nového? :dizzy_face:
10. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj Simií no kdes byla siímtě??
radu jdu se podívat
10. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
byla jsem za manžou v práci, tudíž na Plzeňsku a strávili jsme tam společně i víkend. POdnikali nějaké výlety atd. A včera se vrátili zpět.
10. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
ha to je mazec...radu upřímně 50min to bych nedlala já měla co dělat s 5 ti..ale dělala,jsem to taky kolem 5m Sáry, když šla do postýlky spát....a ne a ne tam usnout a jen a jen řvala....., já ji vleže v posteli nakojila poňuchalla se a šla do postýlky...pak když plakala, tak jem buela taky ale šla za ní pochovala a tak dokola trvalo to cca 14 dní, od té doby ví na co je postýlka a jinak v ní čas netráví, jen když se má jít spát a ted je to naprosto vpoho
10. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
jé Simi to bylo fajn co
10. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Radu - jdu na to taky mrknout, ale jsem taky toho názoru, že občas je potřeba nechat je vyplakat a vyřvat, když už jiné metody nezabíraj. I když to člověku rve srdce. My máme teď s malou taky každou chvíli boje. Vzteká se křičí a nic naní nezabírá, takže pomůže až plácnutí. nebo zavření do děcáku a nechat vyvztekat. Jinak by mi za chviliku přersotla přes hlavu.

Luci - jo docela to šlo, ale přece jen doma je doma. Nějak si připadám, že furt někde lítám, jsem z toho hodně unavená, do toho mládě má teda solidní výkyvy a já na všechno sama. Moc to nepřipadá. Už se poslední dobou nemůžu ani pořádně najíst - hned je mi blbě. Asi jsem podvědomě nějaká nervozní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
luci jako bylo to maso, ale on neřval 50 min vkuse, pže jsem tam co 7 min byla s ním, ale to byl takový ten vzteklý řev, prostě jsem se odhodlala to vydržet, pže to bylo neúnosné, prostě pokaždé kdy se v noci vzbudil tak jsem k němu letěla a nakonec skončil u nás v posteli...uvidíme co dál. ale mě spíš serou ty kravky s těma jejich radama, co porodí děcka, kojí je do pěti let, spí s nima, manžel jde stranou a to jako neuznávám. a navíc ti prďoli jsou víc vyčůranější, než si myslíme..
10. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Sim co se děje....no asi by ti helfla nějaká dovča společná,věřím že terka dává kapky...bobinka malá
jj radu jo ták....to taky je na moje nervy ten vzteklý řev a přece jen vopjtík není mimušo malé a ty už poznáš co chce a tak...takže radu vydrž :grinning:
tu alternativu taky nechápu, ale tady musíš poř¨čítat s tímhle názorem...holt lopatky no....v té diskuzi jsem to pochopila tak že 50min v kuse řval víš....
10. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Simi, máš asi teď blbý období, co? :frowning2: tak snad to přejde co nejdřív.....a určo máš nervy, když se nemůžeš najíst, to je ze stresu, zkus se hodit do klidu, i ta malá to z tebe cítí..hele a jsi unavená? zkus pátrat po příčině. já jsem teď byla na kontrole se štítnou žlázou (od těhu mám blbé výsledky) a teď se mi to zhoršilo tak, že musím brát tabletky na sníženou fci štítné žlázy, takže už vím, proč jsem pořád tak unavená. no tak zobu prášky a snad to bude brzo dobrý..

luci ty jo, jsem sice silný pes, ale 50 min v kuse bych ho taky nenechala řvát, to bych jako nedala :grinning: chodila jsem k němu nejprve co 3 min, co 5 a pak co 7 min a dycky jsem tam tak minutu dvě byla.....
10. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Luci - to už jsem manžovi navrhovala taky, že bych potřebovala někam vypadnout tak na týden 10 dní , nechat se obsluhovat, neprat nežehlit, nikde nelítat. Než uklidím domácnost, musím zase za taťkou, bo potřebuje nutně pomoc s nějakýma přípravat ustředního topení na chalupě. A já si chci užít Pavla přes víkend tak to musím zmáknout v týdnu, aby jsme měli aspoň víkoš pro sebe..... no uvidíme. Pavel toho má teď v práci moc tak snad přelom srpna nebo začátek září něco vyjde a my budemem moct někam vypadnout aspoň po vlastech českých....

Ia - děláš to dobře - malej by ti za chvilku přerostl přes hlavu, oni už moc dobře vědí co dělají a jak docílí naší pozornosti a přítomnosti, nesmíme se dát... a bude to horší, jsou to pěkní vyčůránci a čím dřív si stanovíte zpět pravidla bude to lepší :wink: vydrž holka za pár dní snad bude zase líp
10. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
unavená jsem pernamentně - ale je to možná tím, že od dětství jsem dost chudokrevná a cítím že špatně zvládám to že jsem doma sama. Přece jen co jsme s manžou spolu 7 let - vždycky odjel z domu max na pár dní...a teď ho navíc potřeuju jako autoritu při výchově a nikdo tu není -.... :frowning2: ale musím se srovnat sama. A dát si pár dní voraz, až splním všechny svoje srpnové závazky - cca 3 tak někam padám nebo padnu na držku já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
simi tyhle deprese znám za ondry byl jirka 10 dní prayč a 4 dny doma 2 roky takže des.. to se srovná chce to klid a vyrazit nekam s kámoškama.. přeji at to brzo skoncí, mám rozkopaný obývák páč jirka je již na cestě s vozíkem a odvezeme nejaé klunkory na domek :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz
Simi, tak to chápu....jestli jsi často sama doma, to musí být záhul. Víš co, naplánuj si s nějakou kamarádkou pár dní někde v lázních, manža ať si vezme dovču a hlídá malou...já vím že bys raději chtěla být s manžou, ale uvidíš že když se on bude sám starat, tak pochopí, kolik toho máš a jak je to náročné.....
10. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
aja Simi no to je pech...to chce tu dovču...a hlavně autoritu jak píšeš

radu jo už chápu :wink:
10. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jiří - tak to jsi to taky neměla jednoduchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a někam bych vyrazila to mi povídej. Ale já než se rozkoukám zase někam musím, že jsem to přislíbila a nebo jsem u taťky - tomu nedokážu nikdy říct ne - je na chaloupce sám

a tady v Ústí taky tolik známých nemám jsem přistěhovalec. :wink: ale už si přestávám stěžovat. Vykecala jsem se je mi hnedka líp :dizzy_face: :dizzy_face:

z veselejšího tematu - copak jste dělaly o víjkoši vy a copak budete vařit? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Simi přijed do OV :grinning:
já dělám špenátek kobzolek a volí očičko
10. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Dovča bude a bude to mít manža povinně - :grinning: :grinning: jen si musí domluvit s kolegama termín dovči, musí tam na tu jejich práci vždycky někdo zůstat :wink:
10. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
jo tak to máš aspon příslib a vyhlídku :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
no snad něco dopadne. To září mám od pavla přislíbeno nějaké volno, tak si užijeme pár společných dní a je mi celkem jedno kde.

a co vy s tou dovčou? dopadne nakonec něco nebo ne??
10. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
já mám ze včíra navařenou zelňačku a dám si ji asi s chlebem, ať si nemusím vařit druhé...

ale co vařit zítra? ňam ňam špenátek, luci, dala bych si..děláš zasmažku na špeku? :wink:
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
holky, tak teď šel malý spát, řval přesně 5 min a pak usnul... :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
héj, tak to mě taky točí, ale nepíšu tam, pže by se na mě zase sesypaly...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=107729&vGroupOffset=0

jako Vojta tlačí rohlík, semtam brumíka, piškoty, ostraváček občas dostane, no a co jako....nám cpali sunary s cukrem od narození a co jako....
10. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
No vodíš, tak to už je úspěch když takhle brzo spinkal. Třeba se to fakt za pár dní srovna a bude chrupkat bez problémů jako dřív :wink:

my máme spací výkyvy většinou - ne pokaždé když někam jedem. Že právě třeba uspíme v kočáru, nebo s malou musíme zůstat když jsme v neznámém prostředí. Ale vrátíme se dmů vidí svoje hračky vezme dudlík hodí na nás záda chrupe do minutky

a do témy se jdu mrknout :wink:
10. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.