• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky, tak jsem zase tu :slight_smile: Ráno jsme nakonec vyrazili s malým ven, neb byl na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: No krásně jsme se prošli, pokecala jsem mobilem s mamčou, pak jsme potkali kamarádku, se kterou se znám tady z ústecké diskuze a zjistila jsem, že už 2roky bydlí u tchánovců v baráku :sweat_smile: :grinning: Tak pofrčíme odpolko na hřiště :slight_smile: Malej vstával v 6hod, ale až chvilkama haleká, spinkat prý ee :sweat_smile: Jo a venku mi ho dost slušně rozeřvala sanitka :rolling_eyes: to bylo poprvé, ale pak halekal kdykoliv se lekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: hustá cesta domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď už dobrý, snad půjde brzy spinkat a já nakouknu :slight_smile: Zatím paaaaa
10. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
radu zasmažku nedělím jen cibulku česnek trochu vegety a žloutek ten to scelí a je výborný
Simi nif dovča ale chajdec poslední týden v srpnu :wink:
10. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
jo to jsem četla...neřešim kroutímhlavou, a komentuju si pro sebe :wink:
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
taky tady do těch diskuzí nepřispívám. Možná něco dělám špatně ale chybama se člověk učí a já vychovávám podle svého nejlepšího svědomí. Aby z malé byl člověk za kterého se v budoucnu nebudu muset stydět :wink:

Luci škoda, no aspoň že tu chajdu máte, a podle toho jak jsi to vypravěla tam bude určo dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj

Zdravím všechny berušky i s dětičkama
10. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Co nového na starém bělidle?
10. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahoj Lucidku :dizzy_face: Jak se máte s Aničkou?? Tady je všechno tak nějak při starém :wink:

Jinak mladej furt nehnípe, ale teď si ho vzal vedle Romča, tak mám chvilku volna :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Markétko! Četla jsem, že přípravy na svatbu už jsou v plném proudu :dizzy_face: My se s Aničkou máme dobře - Anička celé dny chrupká v kočáře. Zítra jdeme do poradny, tak to zase nebudeme stíhat :grinning: , ale máme doprovod (moji mamku), tak to pojmeme jako výlet. Tak už se těšíme :dizzy_face:

No nic, budu muset ten můj poklad šupnout spinkat do kočáru, ať tu mužu trochu uklidit neb nám tu spadla bomba. Tak zatím pááááááááááááá.
10. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
holky ten týden na konci srpna platrí pro vás..budem tam...tož kdo bude chtít tak přijechá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky holky,

dneska jsme vztávali v 11 :confused:
10. srp 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
tak dítko uloženo, bude chvilka klidu a já jsem si k vám udělala jahodovej koktejl :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojky Kačí - ty nepruď s těma stávacíma časama :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Simi tohle je vyjímečně.NEVím jestli byl předtím vzhůru.Možná jsem jen byla mo unavená a neslyšela ho :unamused:

TAk jsem do té zmiňované diskuze přispěla,bo ěm takové maminy zvedají tlak. Přeci je každého věc jak vychovává své dítě.Zvlášť když nedělá nic špatného. Tyhle maminy si ymslí,jak sežraly všechnu moudrost světa a jsou ty nejlepší amtky na světě :angry: :angry: :angry: :angry:
10. srp 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak mladej konečně vytuhnul, dneska se mnou bojoval :astonished: :grinning: Ale podařilo se :grinning: Odpolko máme srazík s kamarádkou, tak se moc těším. Má o půlroku starší holčičku, tak se vyřádíme :slight_smile:

Lucinko přijela bych hned, ale pořád je pro mě Ova dost z ruky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
10. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
To je jak naschvál....já mám konečně časík být tu s vámi a tady nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :sweat_smile: :rolling_eyes: že mi to děláte natruc?? :angry:
10. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
už jsem tu :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
já jdu za chvilku hodit malého do duchen :wink:
10. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Mě malý stále spinká, udělala jsem si cafo a za chvíli dorazí Zdenda. A na 14.hodinu už budeme u kámošky :slight_smile: Těším se jak malá :sweat_smile: venku je teplo, ale ne vedro, tka bude super prochajda :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
To my hned tak spát nepůjdem :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
za to my už budem každou chvilku vstávat :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Náš malý je teˇděsně akční...kde jsou ty časy,ky jsem měla hodné klidné dítě :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Kačí nezoufej bude hůř, naše mladá je teď pořádný šídlo, divím se že z ní občas nejsem šedivá :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Tak náš malý stále spinká :sweat_smile: Nakonec nás Romča ke kamarádce hodí autím, páč jede na kávu ke známým a my pofrčíme až od ní :slight_smile: Ještě se musíme s Romčou najíst, ale nevím nevím, kdy to naše dítko vstane :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Simi já už šedivá jsem :sweat_smile: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
já tu musím pouklízet a pak asi půjdu zase kopkat to pískoviště, ale je to tvrdé jak sviňa :angry: včera jsem na tom zlomila motyku :grinning: tak jsem si musela vzít krompáč :wink:
10. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky nestrašte :grinning:
10. srp 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Kači my nestrašíme :grinning:
10. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kačí tak tak my mluvíme ze zkušeností :grinning: :grinning: :grinning: připrav si nervy a obrň se :grinning: :grinning:

cože Reni ty kopeš pískoviště? :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
vy píšete jen tvrou realitu co? :grinning:
10. srp 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Kači je to tak a nic s tím nenaděláš :grinning: je to čím dál rychlejší drzejší vzteklejší :grinning: a má to svoji hlavu, ale je s tím prča :wink:

Simi kopu, jinak bych se ho nedočkala, ale musím po trochách, po včerejšku mě bolela jizva, ale dneska budu pokračovat, pak tam dáme kolem dokola trámy a Jirka přiveze písek a bude to super :grinning:
10. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
holky, objevila jsem svoje staré kalhoty, které jsem si kdysy koupila a nevešla jsem se do nich, snad jen jednou, teď se do nich vejdu, ale jelikož jsem od operace přibrala, tak jsou mi fakt akorát, takže by se hodilo 2kg dát dolů, ale jak, když mám furt hlad??? :astonished:
10. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.