• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
teda Reni to by měli kindrátka spíš mamku šetřit, když jim sama kutá pískoviště. By si tě měli předcházet :dizzy_face: :dizzy_face: klobouk dolů...
10. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
jo kdyby tomu kindrata rozuměla, určitě by mamušku šetřila :grinning: Simi, já už si srovnala terén, vydláždila plac na domeček, Jirka s klukama tam ten domeček přenesli a já teď okolo zase srovnávám terén a vykopávám, aby se mohly usadit trámy a přivézt písek :wink:
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Reni prosímtě proč chceš hubnout?Vždyt jsi hubená :wink:
10. srp 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
Kači protože už to na sobě začínám cítit, cítím se nafouklá, když jdu, tak se mi třesou půlky :sweat_smile: cítím pupan, když se ohnu, prostě potřebuju dát 2 kilča dolů. Normálně bych to udělala cvičením a za měsíc bych byla jak si přeju, ale rotoped nemám, cviky na břicho dělat nemůžu, tak to musí jít stravováním :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
No já ybhc cvičit měla....nehcš rotoped půjčit?My ho sme nemáme kam dát :wink:

Jo a malý uěla krok do prostoru,tma zůstal stát a pak udělal 3 nebo 4 kroky ke mě. A už čím dál víc zkouší se pouštět :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
nazdar bazár, tak jsme mimo plán vystehovali skoro celý detský pojok, predsínovou vestavenou skřín, a jinýý bordel.. no máme dost.. je to zázhul, jirka se chce stehovat do konce týdne ale to jaksi neníí reálné, budem asi týden s klukama u mamky :confounded: ale to zvládnem :wink:
10. srp 2009 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz
Jiři,tak to ej supr..to už budete brzo bydlet :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Jiři to je super, já vám to normálně závidím :grinning: sice už bydlím, ale váš domeček je fakt luxusní :dizzy_face:

Kači to víš, že bych půjčku brala všemi deseti, ale Kuba by vám ho asi rozebral :grinning:
10. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
reniku ty umíš člověka ale povzbudit, já si to tedka odbydu a oak zase já budu závidet ostatním, ono závidet skoro není co v této fázi, ale pak už zabydlování a kolem vánoc už se tesím... :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz
Reni,no jak chceš,ale dkybys ho fakt chtěla dej vědět :wink:

Jiři,taky vám závidím(samo jen v obrém).TAy to beru jako provizorium,už se těším až budem ve větším a na trvalo :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma :slight_smile: Vařím si těstovinky, ještě jsem ani neobědvala :sweat_smile: nějak nakonec nebyl časík a ani chuť :sweat_smile: ale super prochajda :dizzy_face: Děti se vyřádili a ten můj v tom doma zdárně pokračuje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
My od půl 3 spinkáme a já ybch taky spala,ale já byhc nespala v noci :unamused:
10. srp 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
čuste jsem domááááá a spocená jak vrata od chlíva.....
jiořo teda to je rychlost
10. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Kači a jak to tam teď máte velké?
10. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Tak jsem napapaná a super :slight_smile: Malej si hraje a až dorazí Romča, tak dáme cafo :dizzy_face: I když měl na návštěvě a já taky :sweat_smile: :grinning:
10. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
já dělám pomazánku a tatínek s dětmi se zatím nacpávají párkama :grinning: jak bude hotovo, tak dáme s Jirkou cafo :wink:
10. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Já musím počkat, až se vůbec vrátí :sweat_smile:
10. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
dámy já si dát cafo tak nespim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Luci já si nedat cafo, tak spím hned :grinning:
10. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
na mě cafo nepůsobí :wink:
10. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Mě na to, abych mohla spát taky ne, ale docela mě donutí se probrat :grinning: Jak jde ale o spánek, tak padnu hned jak chci :grinning:
10. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
bože gojgy je na babybox dneska mě z ní rupne kebule
10. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Luci drž se :wink: Adýsek je kouzelnej, krásně si hraje :slight_smile: :dizzy_face: Za chvíli dáme spršku a pak ho pomalu začnu chystat ke spánku :slight_smile: Dneska je to fakt zlatíčko :dizzy_face:
10. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Jo a kafe už mám vypitý :grinning: :grinning: a pořád se mi chce spát :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
já bych chrápala taky...ale cafito nedám dneska budu relaxovat v poslední době byla na mě hoňka trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: středa zasek rachota a pátek taky ale nočníková.....
10. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Luci Luci, chtělo by to zvolnit :wink: Já se nehoním a je mi relativně hej :grinning: Mě zase "honí" jiné věci :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zítra, pokud dorazí prašulky, nás čeká sedánek s holkama a dětičkama na zahradní slezince s hříštěm pro dětičky a odpoledne pofrčí malej s velkým k rodičům, tak bude volno a ve středu máme roční prohlídku a Romča kontrolu :zipper_mouth: už ať je aspoň středa za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak ještě ta svatba a snad se vyspíme :grinning:
10. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
jo prašulíny už by mohly dorazit i když tady Ostravsko posílá po 20 :angry: :angry: :angry: hááájzli
nebuj bude dobře.....ten pres je hustej, to chápu..ale pak ta úleva...a člověk zase neusne štěstím.....
10. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
No mě třeba v červnu přišli už 9. :astonished: a v červenci až kolem 12. :stuck_out_tongue_closed_eyes: swině jedny :angry: :grinning: a teď zatím nic, ale nezlobila bych se :zipper_mouth: :sweat_smile:
Máš recht, pak máš zase jiný myšlenky, ale radši neusnu štěstím, než stresem.

Přečti si diskuzi "Nechcem kojit" a poslední příšpěvky...hlavně Lenkabu :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
marky koukám tam jako doiskuze typu používáte líh na záhyby apod jsou fakt kokotiny, jen se hádat a dokazovat si která je horrší, která lepší a v čem...... jako ligicky já si taky záhyb řiťopitky nečistím lihem když mám bambelu...že.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
10. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.