• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holky :grinning: :grinning: a máte dovču hned :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
kdo dojede k nám na chajdec????
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Luci aj byhc jela,ale nevím jak bych s etam dostala,ted ajako jo,ale pochybuju,že by pro mě Tom dojel až bych odjížděla
10. srp 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Luci jako výměna manželek nebo celých párů? :grinning:
10. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
néééé jako výměna jen já přijedu k tobě a ty zas ke mě jako tak to myslím...třeba takové kolečko s harmonogramem :grinning: :grinning: :grinning:
kačí no vlakem...davídek je hodný...furt spionká by to sprospal a pak bychom tě na nádru vyzvedli a jeli autikem :wink:
10. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
jé já bych se taky vymenila kdo me odstehuje?? :grinning:
10. srp 2009 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
Kači o víkendech teď makáme na tom dvoře, budeme skládat dřevo a dodělávat plot, kopat záhonek a vozit hlínu na dorovnání povrchu, taky nás čeká vyorávání brambor, tak na brigádu, to bys mohla přijet :grinning:
10. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
tývado renat....jiřo klidně dojed
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kači leda v týdnu mám volno, to můžeš přijet :wink:

Kdo přijede k nám, kdo nám sklidí zbytek dřeva? :grinning:
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
juj tak k Jíře ani k Renče nejedu, nejslibněji to vypadá u Luci a když ppojedu autem vezmu s sebou i to prádlo, Lůca ho vyžehlí :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
renat já ti vyžehlim se dřevem na mě nechoď :grinning:
10. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Reni klidně pomůžu,ale le mého názoru by sis měla dát chvilku pohov :wink: Přeci jen nejsti tka dlouho po operaci.Idkyž je mi jansý,že yt věci jsou potřeba. :frowning2:

Luci zkusím to doma navrhnout,ale nevím jestli bych si vlakem troufla :unamused:
10. srp 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
kurnik holky.. zachvilu je ziima, na tu se celkem těším pač jestli hezky nasněží tak nepůjde vidět ta hlína na pozemku a pak už bude hezká tráva na jaro.. :grinning:
10. srp 2009 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz
Reni,tak příští pondělí můžu dojet,to budu v BV..snad s ek vám nějak dopravím :grinning:

Luci a jak dlouho s emám zeptat?
10. srp 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
ha jiřo tys přeskočila to hnusné bortíxí se bláto a břečka a prosáklá půda po zimě :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
luciku já bych aji dorazila ale obávám se že to nezvládám... :frowning2: uvidím :wink: jeste v tomto mesíci jdu jirkovi pomoct na zakázce uklidit, deláme to tam vždycky tak jdu i tedka na co platit "sílu", tak jsou penízky doma.. :wink:
10. srp 2009 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
Jiři zimu ještě neee :sweat_smile: ještě je hodně práce, která se musí stihnout :grinning:

já mám návrh, všichni u nás se stanama na brigádu a druhý týden všichni u Jíři na brigádu a pak po troškách :grinning:
10. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
kačí jedeme poslední týden v srpnu na týden :grinning:
10. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Luci -já taky neslibuju, uvidím jak se bude vyvíjet situace. ale jestli se budu nacházet v Jeseníkách u taťky na jednu noc bych přijela :wink: od kdy přesně se tam budete nacházet?
10. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
já vím reni přeji si aby snežilo jenom u nás na severu.. a u vás na jihu ne.. :grinning:

néééééééééééééééééééééééé lucííííííííííííííííí to je krutééééééééééé :grinning:
10. srp 2009 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz
Jiři ty se teda fakt nezastavíš :sweat_smile: na vašem, na cizím, účto do toho :astonished:

Kači tak fajn, nebo se slezeme v břeclavi :grinning:
10. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
No a nevadila byhc vám tma nebo tka?Zkusím to zítra navrhnout.Dneska už se spí :grinning:
10. srp 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
a copak nám Reni uvaříš dobrého za brigošku? klidně beru přijedu pomoct :grinning: :grinning:
simií to by bylo fajn i na dvě noce :grinning: :grinning: :grinning:
přesně pojedem 22nebo 23.8 do 30.8 (ten víkoš má dejet ke mě Kača z Prahy ta, co jste jí věcičky poslaly tak podle ní by byl odjezd)
reni účto je strnaou.. máme po dpháčku a tak já to delás skoro na poslední chvíly takže mám docela času do dalšího zdanování :sweat_smile: no jenom vytlačím mzdy a bude klid... :wink:
10. srp 2009 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz
Reni tka jo,ještě se omluvíme.J8 jdu s malým na 8,tkaže buu brzo hotová,ale klidně můžem až na odpolene.Kyby bylo horko tak můžem na koupák,ale má se ochladit tka uvidíme
10. srp 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
hele kačo, kdybych chtěla jet sama tak to tadyk nepíášu , kdo chce može dojet celkem se pohodlně vyspí 8 lidí u nás :wink: nepočítám prcky....
10. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jiři tak to jsi hodná :grinning:

Kači, já v neděli poznala, že jsem to předchozí den přehnala, byla jsem totál vyšťavená a skoro jsem usínala i ve stoje :sweat_smile: přitom jsem spala celou noc, ale dneska už dobrý, zase jsem vykopala něco kolem domečku na pískoviště, děcka to pojaly po svém a popelili se v té hlíně :sweat_smile: prasátka
10. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ok - Lucí. díky za pozvání dám včas vědět jestli dorazím :wink:
10. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
jířa je hotová účetnice :grinning:
10. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.