• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no je hodná, většinou se jí něco takového povede, když je to čisté :grinning: :grinning: tak co matka dlouho nepřevlíkala, tak co by si to nezopákla. A to jsem ještě nenapsaala jak přišla s tatínkem z procházky - jako prase a to doslova. Normálně celá od šmíru. A manžel ani nevěděl kde k tomu přišla - prej asi z nějaký lavičky - a flek o průměru 4 cm jsem myslela že mě klepne. Na krásných růžových 3/4 šmír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
hmmmmmmmm bramboráček bych si dala též :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
kačí to je fuk odšputováno obojí a tak dva nebo tři..... :grinning:
Simií no to je náopad dát na porchajdu s tátou růžové 3/4, já radši dávám fakt venkovní :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
no jo no, jsem se ponaučila. Ale ono to není ani lepší když jde ven se mnou, mě minule hrábla do asfaltu a otřela si to do kraťásků . No prostě moje malá sladká holčička :confounded: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
http://www.minivoodoo.cz/eshop/miluj-me-nezne/
hele vodoo panennky...udělat si tchýni a prošpikovat špendlíkama :grinning:
10. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Simi to ej radosti :grinning:
10. srp 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
luci dobrý úmysly máš s tchýňkou :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
sárasi u večeře nějak namočí ruce..má je od kaše...a protírá si pak oči a tahá se za vlasy a děsně řve.... :grinning:
já tchýni nemám, ale tu pitku sousedku co dělá randál, na tu bych to použila :grinning:
10. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak neváhej a čaruj. :wink: Třeba to pomůže :grinning: :grinning: :grinning:

a Sárinku koupeš před nebo po večeři? by měla jinak na noc pěkné tužidlo :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
simi zásadně po :grinning: gojgy je děsné prasato :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
taky sladká hodná holčička :grinning: :grinning: :grinning:

no nic ženský balím to. jdu si dát sprchu a chrupkat. :wink:

takže dobrou s kobrou a čau zítra :wink:
10. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
dobrou a to jsem měla plán ležet u tv...no tak indy noooo
taky valím kočandy
10. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Krásné ráno :slight_smile: Noc docela šla, asi si zvyknu :sweat_smile: Ale všimla jsem si, že Romča zavřel okno a mladej hned byl zase akčnější, včera bylo otevřený a bylo líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to si musíme promluvit, stačí, že mě budí kolem půlnoci tím svým řevem, jak hraje :rolling_eyes: Holky takový vztak jsem neměla dlouho a samo že chvíli po mě vzbudil i Adýse...no ať radši ani nevstává, má se na co těšit :angry: Ale jinak dobrý :grinning:
11. srp 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Jo a budíček opět v 6hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď na mě zabralo kafe, malej si tu hraje s dveřma, tak mám chviličku volna, než se po mě bude zase sápat a co uvařit netuším :confounded: jako obvykle :sweat_smile:
11. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
u nás taky budíček v 6, Kuba byl lehce probraný a normálně by zase usnul, ale zrovna zazvonil Jirkovi budíček, tak hned vyskočil a hledal, kde to co to bylo :grinning: Teď tu háže s balonkem

Marky, Romču bych nakopala do prdýlky, ráno chrápe a v noci budí :angry: :wink:

Co uvařit? Já udělám asi zapečené brambory, všechno co na ně potřebuju mám doma, tak to jde :wink:

U nás noc v pohodě, asi se ani nevzbudil :grinning: a silniční vyrážka se dneska vystříbřila :grinning: je opravdu krásný :grinning:
11. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
autor
Reni ahojky...tak tak, taky ho nakopu :angry: To bylo poprvé, co mě vzbudil, ale naštval mě jak kdyby to dělal běžně :grinning: Však taky dneska nechávám už od těch 6 malýho lítat a ječet :grinning: Ale ne, já vůbec nejsem škodolibá :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
achoj
u nás v půl 6 klasika
marky :grinning: :grinning: :grinning:
v tom malém bytečku je to o hubu tyhlety aktivity
já udělám čínu.....
a gojgynce taky ale bez koření :wink:
11. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Luci já to běžně neřeším, ale on to v noci tak strašně prožíval, furt se smál....mám radost, když je šťastný, ale taky bych se ráda vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

To si gojgynka smlsne :wink: Adýsek tohle taky rád :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
I když musím zase říct, že šel spát už kolem tý půlnoci. Sice jsem nezaregistrovala, kdy šel, ale ve 2:30 už tam byl :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
juj gojgy se zesrala.....bože a nočník ne a ne řve na něm
11. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Luci, teda tak to budete mít celá rodinka baštu :dizzy_face: a co k číně?

Já se pozapoměla na mmb, kukám po tepláčcích pro Aničku do školky
11. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Luci, náš malý tam sedne a hned stoupne, tak mu dám zase plenku, pak si tady sedí a říká aa, šáhnu mu na plenku a má tam teploučko, takže načůráno :angry: pozná, kdy to dělá, ale na nočník nechce
11. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
chci navštívit sekáče a kuknout po tepláčcích, na mmb je to v poslední době dost předražené :angry:
11. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
rýžičku kari :grinning: :dizzy_face:
no já s nočníkem počkám, ted trénujem čištění zouků...tak musím postupně no
11. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
My taky nočník ne, ale má z něj prču :sweat_smile:
11. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
renat já koupila troje za 60kč n zahradu :grinning:
11. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
působí, mmt :sweat_smile:
11. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Mě taky čeká nákup tepláčků :slight_smile: Ať má v čem venku lítat :slight_smile: Včera jsme zase byli na hřišti a tam se mu moc líbí :dizzy_face:
11. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Marky to je parádička, že? Malý píseček miluje :slight_smile: pak mu ho šťourám z ucha a má ho plnou hlavu a nejen písku, ale stejně miluje i hlínu :grinning:
11. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.