• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
TAky ybch si dala špenát možná uělám.Tušímv mrazáku mám :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
tak kde stééé? jako není to čína ale spíš thauna, kupuju tu zeleninu od WOKA Thai ta nemá chybu to je žrádlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
já už su tu. Dělala jsem ordung pak se věnovala malé, sváča atd. no a teď jsem jí uložila.

Ještě až usne, skočím s odpadem a mám hotovo
11. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jé dala byhc si něco takového...mám tam čínskou směs tak si asi udělám rizoto :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
My taky spíme...tak mám polívečku,kapučínko a pohodu :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
a kačí a víš že se ani nedivím, že spíte :grinning: :grinning:

jdu s tím košem a taky si dám asi kafíčko. když mám chvilku klídek :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Simi,náhodou už spíme jen jendou denně sice třeba 3 nebo 4 hodinky,ale jen jenou :grinning:
11. srp 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
jenom 3 -4 hodinky :astonished: si děláš srandu ne? my spíme v průměru tak hodinku a půl. Někdy dvě. a to vstává tak v 7 a chodí spát v 8 večer
11. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Nedělám..včera šel spát o půl 3 Tom dojel kolem 5 a malého vzbudil vyloženě z tvrého spánku a byl hrozně protivnej.Prostě on musí spá min ty 3 hoky.Ale takhle spí jen doma
11. srp 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
a když ti spinkal do 5 v kolik šel potom spinkat večír? musel jít asi pozdě ne?
11. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
ne šel po 7....byl malý protiva jak byl enospaný :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
mě z vás picne, my by jsme byli totál přespaný :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
No jo no..jsme spáči :slight_smile: TO sjem moc moc vděčná..to má po mě :slight_smile: Jsem totiž vztávali v 11 :grinning:
11. srp 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ty jo spát aspoň polovinu času jako Davídek :sweat_smile: :grinning: My si dali dopo těch 1,5hodinky a budu ráda, jestli odpolko ještě usne :sweat_smile: Zblajzli jsme teď těstovinky s kečupem a půjdeme na te nákup :slight_smile: Oni půjdou odpoledne k rodičům a já budu vegetit. Ještě nedorazili peníze, tak z dýchánku s holkama nic nebude, ale příště si to vynahradíme :slight_smile: Zítra jdeme zase s kámoškou ven, máme ve stejnou dobu sraz u mudry, tak se pak projdeme :slight_smile: a vynahradíme si to :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jo holky,každý máme něco..vy máte zase děti šikovnější :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Kačí - tak tak každé dítko má něco ale dohromady jsou to naše zlatíčka jedinečná, šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jo to jsou :dizzy_face: TAk my ještě nespíme..pořád tma kecá :grinning: ALe je hodný
11. srp 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Tak já mám uvařeno a dala jsem do toho receptu jen sůl a smetanu, bez jíšky. A super.
Jinak Pavla spí 11 hodin v kuse v noci a 2,5 hodiny přes den
11. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ráno tu chvilinku pršelo a ted je oblačno se sluníčkem které i pálí, když vyleze
11. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Marti - tak to ti malá spí pěkně - Terka taky chrupká celé noci až na občasný výkyv a přes den jak kdy podle toho jak je unavená :wink:

a co jinak?
11. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Simčo potřebovala bych tiskárnu na penízky, na té stavbě rychle utíkají. Ale nějak bylo a nějak bude.
Zítra se vrátí Tomík s Madarska . Umí se potápět a jistě už něco více. Mluvila jsem s ním v neděli.
Jinak je nám dobře. Ted tu byla Verča s rodinou tak jsme popovídali u prasátka a bylo dobře.
11. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
:dizzy_face: Až bude chvilka tak udělám album na střeše, aby jste viděly dílo
11. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Tak jsme byli s Adým nakoupit a decentně se projít a teď se mi tu šudlí, jakože by spal, ale že by spal to ne :angry: Tak mě tu štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad zabere, nebo je za půl hodinky vyhodím, ať spal nebo ne :sweat_smile: :grinning:
11. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
tak segra si vzala gojgy mě bolí kebule jak hrom vzalajsem si prášek tak snad bude líp
11. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
No mě se malý nějak budí,nejdřív se po...,ale to jsem ho dala azse spá a pak azse chvilku plakal.Joa ausnul až po 1 a to sjem ho tma dávala o půl 12
11. srp 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
kačí jako to spaní vám fakt závidím..jako jednou denně mít 3h klid je super cafo v klidu uvařit udělat si je pohoda, ale já si nestěžuju gojgy spí 2x1h, někdy 1,5h a taky se to dá, už jsem si zvykla
11. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Já si teda na spaní malýho stěžuju :grinning: V noci spí na ho*no a přes den to není o moc lepší :sweat_smile: Spí mi 1x1hodinku, když se zadaří tak 1,5 a to je vše... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě se i během tý hodiny zvládne v půlce vzbudit :sweat_smile: že ho to baví :sweat_smile:

Jinak já osiřela, Romča šel s malým k rodičům, já vytřela, pomyla nádobí, ještě uklidím vyprané prádlo a budu relaxovat :slight_smile: Ale nebudou tak určo dlouho, páč mladej nespal, tak asi nevydrží být dlouho vzorné dítko :slight_smile: Nu což, každá chvilka dobrá :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
marky zákon schválnosti
11. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
TAk an spaní si teda stěžovat nemůžu,ale dneska nás asi něco trápí.Včera měl průjem,tka ho asi bolí bříško
11. srp 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
Marky, to jako od rána ještě nespal? :sweat_smile:
11. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.