• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni já na kokinka nejsem mě se nechtělo vařit rizoto tka jsem musela vztí za vděk kláskama no :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
já bych si dala i nějaké ovoce, ale mám jen hrozny a těch už jsem přecpaná :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky mlsounky, mám v sobě kus nanukáče a jeden kornout. Už to muselo udělat místo masu v mrazáku :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
tady se zase kokinkuje.

Já k véče sežrala půlku štrůdlu :sweat_smile: :sweat_smile: taky dietkuju :grinning: :grinning: když mě už to neba. Zhubla jsem 2 kilča za posledních 14 dní. Vejdu se do všeho - a hubená stejně nikdy nebudu, nemám na to kostru, hold vždycky budu holka prsa, stehna a pas už taky nic moc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Reni jsi mě s tím ovocem namlsala, mám tu broskvičku, že bych si dala? :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak hotovo navařeno...zkoušela jsem si virtuálně nakoupit v nextu pro sebe a gojgy a bylp by to za 17493Kč :grinning:
11. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
hmmm - Luci ještě že to bylo jen virtuálně, manžela by asi kleplo, kdybych si to objednala za takovýhle prachy :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci ty jsi dábel :grinning:
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
noooo :grinning: no virtuálně se to dá, dooporavdy ee :grinning: bysme nežrali :grinning:
11. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
ale zase by jsme byli hubený :grinning: :grinning: :grinning: a sexy v bezva oblečcích :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ha simi to je taky fakt :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
rizotko je mňamozní.....
11. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
nech toho. Začínám mít hlad, dala jsem si teda aspoň tu broskviču ale rizotko by asi bylo lepčejší :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
hoja hoja babuchy :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak valím hajulkat, dobrou babulky, opatrujte se.

Já zase pro změnu balím - zítra valím směr Jeseníky. Budu až v pátek tak moc nedrbejte kdo to má pak dočítat. :wink:

pááááááááááčko
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
no tak nic, já jdu taky hodit sprchoše....
tak boru
11. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
simií tak dobře dojedte a užijte si to
11. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak já jdu do pelechu kočendy....dobrou s kobrou
11. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Já zítra jeud s malým k mé babičce,ale asi na vás od nich mrknu :wink:
11. srp 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hola hej. Tak hlásím, že malej nakonec vydržel spát :sweat_smile: ale chvilkama to byl boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolem 1hodiny vypadal, že bude vstávat, ale nakonec to vzdal. Párkrát usnul sám ve svý postýlce :sweat_smile: a celkově to byla taková klasická noc :grinning: :grinning: A tak nějak jsem ho udržela v posteli do 6hod :dizzy_face: Večer jsem si k němu lehla už kolem osmé a jsem ráda, v noci pak byl akčnější, tak jsem trochu naspala tím dřívějším odchodem :slight_smile: Jinak vaření jako vždy nevím, Romča má dneska kontrolu a my tu roční. A měli bysme dostat 4. hexu, tak snad ji mudra má.
12. srp 2009 v 06:16  • Odpověz
ahoj Marky :slight_smile: tak to je malý dobrý, že to zabalil až do rána i když byl trošku akční :grinning: Náš mlaďoch s vzbudil taky kolem jedné, ale hned zase chrněl a tak je tomu až doteď, ještě mi spinkají obě dětičky :grinning:

včera jsme nedělali ty pstruhy na grilu, tak budou dneska k obědu a v půl deváté vyrážíme do města pro ty papučky :wink:
12. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahojky, konečně jsi se taky Marky vyspala tak to je super. Oni ty malý drobečci cítí klid s maminek, když jsi nezvozní a nevyspalá tak je rachot.
U nás noc luxus. Ted má přijet Tomášek. Už se těším.
Dala jsem nějaké foto na střechu
12. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
autor
Reni však jsem říkala, že jednou za čas mívá takový úlety :sweat_smile: Teď jsem budila Romču, tak až odejde, tak se zase nahlásím :slight_smile:

Marti hezký :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Jen toho už je více uděláno, ale nestíhám
12. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Marti super, takže děláte podkrovky? To vypadá skvěle, taky by jsme chtěli, ale nejsou na to chechtáky :sweat_smile:
12. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Já ted musím najít stavebko a napsat o penízky , to jediné nám chybí :grinning:
12. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
Jdu snídat, Pavla už se probudila tak to tu jdem dát dohromady
12. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
tak já si sedím u počítače a přikráčel si Kuba :grinning: vyspinkaný do růžova přišel do obýváku :slight_smile: teď sedí na sedačce a cpe si tyčinku do tlamičky :wink:
Anička ještě spinká a já si uvařila cafitko no a v půl deváte razíme do ulic :grinning:
12. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Jakmile se to umí obsloužit je to veget :grinning:
12. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.