• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marti na samoobsluhu si ještě chvilku počkám :grinning: to už zvládne Anička, ale Jakub ještě tak dva roky nee :grinning:
12. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Tom ten už to zvládá jak co. A když to vidí Pavla tak chce taky
12. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
jj, Kuba je taky jako opička :grinning:
12. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
tak, jdeme se chystat a hyjé pro nové papučky :grinning:

a po ránu nám obecní rozhlas vyhrává čechomory, tak se pak hned líp pracuje :grinning:
12. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Tak to máte super , nám Nedvědy :grinning:
12. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
A já rozhlas neposlouchám :grinning:

Romča odešel a já jdu krmit zvířátko :slight_smile: Zatím pa
12. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Dodala jsem dnešní stav střechy, jen večer bude jiný :grinning:
12. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
TAk my jsme vztali s telefonem od babičky,že vyjíždí,tka jsem hendka začla balit a brzy vás opustím.Ale určo nakuknu :wink:

MArti,krásně se to rýsuje :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak já teď uspala Adýska :slight_smile: Byl už protivka, ráno moc nevydrží :sweat_smile: Pro jistotu jsem ho oblíkla do toho, v čem má jít k doktorce, abych kdyžtak vyrazila s kočíkem a nemusela se strachovat :sweat_smile: Stačí vyjít v 10hodin, máme to minutku chůze :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Achoj ve spolek!
12. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Marti děláte si bydleníčko? To vypadá dobře :dizzy_face:

Dnes k obídku dělám Tondovo kuře a brambor
12. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Bude tam komplet byt, jelikož dole se moc bydlet nedá. Máme tu špatné podlahy. A potom se pustíme do dolejšku podle plánu.
A díky
12. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Dani co je Tondovo kuře?? :sweat_smile: Jo a mě mladej furt hnípe :sweat_smile: :zipper_mouth: chci vidět, v kolik tam dneska dorazíme :sweat_smile:
12. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
čaute holky, jen vás jdu pozdravit a musím se pochlubit, jak jsme vypilovali to naše spaní. Od včerejška při položení do postýlky nebrečí, jen se zavrtí s medvídkem, otočí na bok nebo na bříško, chviličku si povídá, a pak usne :dizzy_face: jsem nadšená. A v noci se taky nebudí. Takže když to tak shrnu, stálo nás to cca hodinu řvaní. On je sokojenější miminko, pže je vyspaný (začal mi i přes den krásně spát, dopol po svačince 1,5-2h) a odpol po obědě 1-1,5h, no paráda. Nejprve jsem byla špatná z toho, jaká jsem krkavčí matka (nějaké maminy mě totiž řešily v diskuzi spaní dítěte v posteli, jak je hrozné, že někdo nechá 10M dítě vyřvat a že jsem sobec, když se chci v noci vyspat a tak....ale to není o mém pohodlí, ale o tom, aby se i Vojta vyspal, nebudil a abysme mohli kdekoliv jet a nebát se, že se nám tam stokrát za noc vzbudí....takže tak, jsem se ale vykecala :grinning:

oběd mám ze včíra, čočkovou polívku a pečenou krkovičku s kaší, takže nemusím vařit.

Markét jsem zvědavá na vaši váhu :grinning: ty pořád ještě kojíš?
12. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Marky je to mooooc dobré. Dá se dělat kuře na zelenině jako pod svíčkovou, jeden protlak, trocha kečupu, provensálské koření, jalovec, pepř, bobkový list a dá se péct do trouby. Okořeněné kuře dáš na tu zeleninu na to ten kečeup a protlak, nemíchá se a podává se. je to děsně dobrý :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile:

Radu ano stále kojím :grinning:

A moje váha...tramtadada...11.710g :grinning: Doktorka říkala, že krásně prospívá :dizzy_face: Dostal 4.hexu a super :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Dani to zní super :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Radu a z těch pipin si nic nedělej. Já bych taky chtěla, aby Adýsek líp spal :sweat_smile: ale nemám tu vůli jako ty, nechat ho vyřvat, to prostě nezvládám :sweat_smile: A vlastní pokojíček nemá, tak mám smůlu a x-krát za noc jsem vzhůru :sweat_smile:
12. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Dani, jdu k vám na oběd :grinning:

já nakoupila plno triček dětem a svetr Aničce a Kubovi tepláčky, papučky jen Kubovi, Aničce je všechno volné. Na délku má 27 tip ťop, ale je jí to široké, plandá jí to, drží to jen na délku, kdyby měla 28, tak se v nich ztratí :confused: fakt nevím, co jí pořídím, prolezu ťamany a třeba na zavazování a dám jí tam místo tkaniček gumičky, jen nějaké lehké pláťáčky :sweat_smile:
12. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Nahrávám Jirkovi další díly k half life a ono se to stahuje 3 episody najednou, to tu budu do vánoc :grinning:
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Marky to je kus chlapa, ještě 4kg a má Aničku :grinning:
12. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Jakub má asi o 1kg míň :wink:
12. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Reni je to kusanec, ale prý krásně prospívá :dizzy_face: V listopadu jdeme na další očkování a kolem vánoc ho píchneme proti té žloutence :slight_smile: Já teď vařím tu česnečku, už mám na ní děsnou chuť :sweat_smile: tu může i malej, ne??
12. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Jo a má 78cm :slight_smile: Já tam teda viděla 79, ale cm sem cm tam :grinning:
12. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Lucka nám tipovala 12,8 což je teda hukot. Je ale fakt, že jak jsme se o tom bavili s Romčou, tak mladej ani moc nepřibral, teda jako pro nás pocitově a ono fakt, i když já se bojím před každým vážením :grinning: Ale on toho už dost vyběhá. Možná už na 18m prohlídce budeme za modela :sunglasses: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Marky tak Adámek nezklamal, to je panečku váha!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulka k perfektníku prospívání :wink:
12. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
typuju, že náš Aďula bude mít taky tak nějak a výšku typuju tak okolo 85cm
12. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mak teda ten váš Ádík je teda kousek :grinning: to je supr že tak prospívá, to je krása koukat na takové krásné zdravé děti....a s tím kojením máš teda mou poklonu, seš dobrá. Já chtěla kojit tak 9M, no ale nakonec mu to klasické papání zachutnalo natolik, že už měl moje prso jak kokino. Pocucal a za 10 min řval hlady... :confounded:
náš "drobeček" měl v 10M 10,5 kg a 75 cm, takže my v roce asi nebudeme daleko od vás :grinning:
Lucenek má dneska šichtu, že jsem ji tu ještě neviděla?
12. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
12. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Marti to bude pěkné!!!!!!!

Radu myslím, že dnes Lůca slouží :wink: . I 9m je dobrých :wink: myslím že ideál je tak těch 6m :wink: kojení :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.