• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak mladýmu trochy vylítla teplotka a ukníkanej je až hrůza, tak uvidíme, jak na tom bude než půjde spát a případně by dostal trochu panadolu. Hučí mi z něj v hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jako vždy večer padnu s ním :sweat_smile: Luci škoda, žes neletěla, to já chtěla vždycky :dizzy_face: :grinning:
12. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
marky já poletím jednou to :grinning:
12. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
jednou to musí vyjít jsme chtěla napsat
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Luci, teda to je škoda, že se řidičovi nechtělo :grinning: letěla bych taky hned :grinning:

Marti teda to jsem ještě nezažila takovou ochrapku :grinning:

my měli k večeři pstruha na grilu s grilovanou zeleninkou, ještě tu trochu máme, kdyby někdo chtěl :wink:
12. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
jááááá připotrub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Já moc rybky nee, tak tentokrát to přenechám někomu jinému :grinning:

Adýsek spinká, dneska toho měl plný brejle a to mi dokonce spal odpoledne 45minut :sweat_smile: mohli by ho očkovat častěji :sweat_smile: :zipper_mouth: kdyby chtěl takhle spinkat :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak kukajte, první ryby a pak zeleninka, ještě mám dva pstruhy a zeleninku :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3141747&vReferer=

Marky co Adík, teplotkuje? :confused:
12. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Hoja my taky spíme, Adámek blinkal, tak šel spát s prázdným bříškem :frowning2: . je to moje vina překombinovala jsem mu večeři a nesedlo mu to chudáčkovi. :frowning2:
12. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
renta to je žrááádlo..idu k vám
marky a cos mu dala????že nesedlo?
12. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Reni já jdu max na ty papričky :grinning:

Adýsek měl 37,6 a byl dost nevrlej a ukníkanej a tak dostal menší dávku. Zabralo to a usnul jak špalek :slight_smile: Tak snad bude klidná noc :zipper_mouth:
12. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kuba je ještě vzhůru, odpoledne šel spát pozdě, protože vytuhl na 5 minutek v autobuse :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
teda fanuš...ne marky...mě hrabe už
12. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Luci nesedlo Dančinýmu Adíkovi, my jsme po očkování, tak je protivka :confounded:
12. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dani bobíšek, co papkal?

Luci pojď :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Reni to potěší :sweat_smile: Já to stejně jdu za chvilku zalomit vedle něj. Usnul brzy a bude i brzy vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
mám hlad jdu cosik požrat
12. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Já právě požrala chleby s máslem a jdu hodit hrb. Dobrou všem a zítra paaaaaaaaaa :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
pa marky dnes taky vytuhunu brzo myslím tak v deset
12. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Markétko dobrou noc :dizzy_face: já půjdu hodit draka do duchen, ale teda vůbec nevypadá unaveně :fearful:
12. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
kubajs je fakt šílenýýýý
12. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci je to malý šílenec :sweat_smile: dneska zase spadl ze schodků, ale není naštěstí podřený, pak si sedral koleno, ani nehlesl, vyndala jsem mu z toho kamínky a jen se ročiloval, co omezuju v pohybu :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
joj tak to je fajn že není pan bebinko na to jakej je šíleneček :grinning:
12. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahojky hoolky.. hlásím se.. po hektické dni, koupili jsme vanu, a tak nejak zase všecko koem baráku

no nejhorší je že ondra si minulý týden odřel loket a v pohodě se to léčilo,lae dneska se mu pod rankou udela hrcka tam 7mm na výšku a v pruměru 1,5cm boulička pod kůží,má to tam rudé a bolavé, asi to půjdemmuset řezat at mu to vyčistí, samo nemám zítra čas ale nejak to udeláme,..no jak na svinu má mudra dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem z toho na nerva :frowning2:

prominte ale nestíhám dočítat..
12. srp 2009 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
jiřo sem ráno koolem 9h viděla odnráška s tchýnkou , měl červené triko a čepku a šli k zuzaně...sem byla v autě...
a stím bežte rovnou na traumačku bez doporučení...vůbec k mudře naší nemusíš
12. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
luci to určitě nebyl on páč oni byli u mojí máti v hlučíně :wink: no Králová řekla že mám počkat do rána a že se na to podívá ten její zástup,ale mylsím že mu to budou muset nejak čistit což nejspíš znamená řezat :zipper_mouth:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3141967#navigator
12. srp 2009 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
jiřo aháá tak Ondra má dvojníka :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
hm tak esli je to tak jak píšeš šla bych rovnou dozadu na chiru
12. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
jiřo linka a dveře super kurnik dyt ještě dodělat linku spotřebiče a můžete se stěhovat
12. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
luci tak mám jít radší na trauma příjem tam dozadu?? dala jsem mu nuroffen to je i protizánětlivý, a tak nevím co dál dát.. snad to trochu pomůže..me přišlo že se mu an té rance objevil nejaký puchýřek a jakoby v něm byl hnis tak už se to asi tlačí ven tak uvidíme do rána..nechce si na to dát šáhnout :frowning2:

díky Luci :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
jiřio určo bych čla tam dozadu.... :wink: týjhoškoda že nejezdim zítra bych ti to domluvila
12. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.