• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jiřoooo doufám že pak budu moct přijet si to tam ošahat a čuchat tu novotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
lucinko díky dám vědět jak to vypadá..tak držte palec at to neřežou páč to nezvládnu ani já ani ondra... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jdu spinkat páá kočky :wink: dobrou noc
12. srp 2009 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz
jo jiřo to budu držet pěsti jak šlak
taky to balím brou ráno v 6 asi s marky ta už chrní :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dala jsem mu Tondovo kuře od oběda, bylo to moc těžké na noc :unamused: jsem tele, jsem to mohla vědět :pensive:

Jiřííí no to je náhdera! Máte fakt krásný dveře!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No fakt se budete za chvilec stěhovat :sunglasses: Jen si tohle vychutnávej, to je na tom to nejkrásnější :wink: :slight_smile:
Ondráškovi budu držet palečky :wink:
12. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak dobrou....
já vždycky příjdu, když už tu nikdo není :grinning:
12. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
no tak kde to dneska vázne? Kde jste?

Jiři moc krásné :dizzy_face: to bude parádička a Ondáškovi pofoukání, on to zvládne a uvidíš, jak nakonec bude frajeřit ve školce :wink:
13. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
u nás dětičky ještě spinkají :grinning:
13. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
hojeec
Jiřo vše nej nej nej nej nej nej nej nej k tvým krááásným 23 narozkám, hooodně štěstí, zdraví , hodné kluky a do třetice tu růžovou holčinku ti přejí Gojgánci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Jiři já se přidávám a taky přeju vše nej nej nej a stejně jako Luci, přeju to malou holčičku do nového domečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
tak gojgy čučí na klipy :grinning: :grinning: :grinning: hudební dítě to bude :grinning:
hany jel odvézt hafíka paní už volala v 7h ráno, a tu chčije jak cyp
13. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Tož jako co? :angry: u nás se furt chrní, já si uvařila cafo a tu nikdo? :angry:

no tak dneska k obědu bude francouzská polívečka a jako druhé fakt nevím :sweat_smile:
13. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Luci a co na sebe říkali hafulky?
13. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
jo a jak se líbí pejsci gojgynce? Náš malý by pejska udlachnil :sweat_smile:
13. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
renat já asi špagetky....
nic čuchaly se furt a Nina nastavovala pitku a celeho hanyho v noci lizala prej a do kulí ňuchala :grinning: :grinning: :grinning:
sára je na nany zvyklá tak nějak v poklidu vede sebe žijou
13. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Ahojky, tak u nás se vstávalo až po 7hodině, ale že by se mi chtělo, to teda zrovna ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: malej byl zase akční, tentokrát až kolem 5.hodiny, navíc měl ucpaný nosík a nechtěl si ho zaboha nechat vyčistit...pak usnul a spinkal už krásně :slight_smile:

Jířo všecičko nej a nej :dizzy_face: Tý jo 23, to je krásný věk :dizzy_face: :wink:

A koukala jsem na účet a stále zeje prázdnotou, což je divné...13. tak prachy vždycky už jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: no tož sjedeme pak do banky, kde to vázne :sweat_smile: :grinning:

A co se dneska kde vaří?? :grinning:
13. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Luci tak to je dobře, že se nechovali jako rivalky :grinning: no a Nina chtěla malé hafušky jak panička slibovala, to muselo být zklamání :sweat_smile:

špagáty jsme měli včera a poprvé v životě, co mi Anička řekla, že špagety nemá zrovna moc v oblibě :grinning:
13. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Reni Anička nemá něco v oblibě?? :astonished: :grinning: A že zrovna špagetky, ty děti přece milujou :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
tak Kubíček už přišel :grinning:
13. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Marky, Anička je miluje, ale asi včera na ně neměla chuť, tak si radši vzala rohlík se šunkou :sweat_smile:
13. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
já se na špagety těšim nic v tom hnusu se mi nechce..... leje jako z konve
marky tady až po 20 ludry hnusné
13. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Marky to je na pytel, když ty prašule zdržují, ale zkus se podívat kolem 10, nebo po 8 oni to připisují kolem těchto hodin, pak ještě kolem 13 :wink: teda aspoň naše banka
13. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
Já bych si je taky dala, ale nic tu na ně nemám. Mám jen ty špagety :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci mě mateřina chodí kolem 15.-18. ale už tu měla být Romčova nemocenská :confounded:
13. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
my máme 7 penizky na účtě ale bývaly 4 :wink:
13. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Reni taky s těma časama počítám. Skočí 8. a hned jukám a pak po tý 10. :sweat_smile:

Tady neleje, ale lilo totál celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
tady zatím neprší :slight_smile: ale je zataženo :wink:
13. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Kuba si zabral tyčinky :wink:
13. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
No nám se to tu i protrhává, ale je chladněji...což teda uvítám, nějak mě ty vedra ničily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsme včera s mamčou vyřešili ubrusy na stoly na svatbu, tak mám radost :dizzy_face: Dohodly jsme se, že za ní příští týden s Adým pojedeme a půjdeme nakupovat. Ona je nešťastná, že nemá co na sebe a tak něco hezkýho vybereme. Vždycky jsme takhle chodily nakupovat, tak si to zopákneme :dizzy_face: :dizzy_face: A ona to hned uvítala, vždycky jsme vybraly krásný věci :slight_smile: Těším se jak malá :sweat_smile:
13. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Mě tu malej pochoduje a každou chviličku dělá něco jinýho :sweat_smile: :grinning: Teď si oblíbil dveře na chodbu a otevírá a zavírá :sweat_smile: Občas bouchne, tak houknu a on hned TÁTO...jak kdyby ho měl zachránit :sweat_smile: ten přitom ještě neví ani o světě :grinning:
13. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Marky a jak jste vyřešili ubrusy? Nechceš bílá prostěradla? Mám jich ještě hromadu :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
náš malý právě čučí na vaření na nově :grinning:
13. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.