• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak nakoupeno gojgy nyná a já mám cafíto
13. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
kurnik ty jsi rychlá :grinning:
13. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
mám to kusek ob vchod mám obchod :grinning:
13. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
a zrovna se ti to i rýmuje :grinning: já to taky nemám daleko, ale vždycky je tam zbytečně moc lidí :grinning:
13. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
no sem to ale poeta :grinning: :grinning: :grinning:
budou špagetos a gogy bude mít to co v Yolmiku v té restauračce...... :grinning: brambor a zeleninu na páře
13. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Tak moje dítkomi tu visí na kozence, kouše chleba se sýrem, zapíjí to mlíkem a občas šťávou :sweat_smile: :grinning: Super pohled :grinning: Tak frčíme do toho města tak zatím paaaaaaaa
13. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
zdravím vás, ženy :wink:

tedáá Jííířo ty seš tak mladá...vše néééééjjjjjjj, kuá mě když bylo 23 tak to byl ještě pravěk.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci špagety, to zní dobře, s čím to děláš? VojŤasovi vařím kedlubnu s mrkví, bramborem, a telecí masko, ale pro sebe nevím..

maky ještě jsem se tě chtěla zeptat, tys byla na 4.hexe? my měli jen tři
:astonished: někde kolem 3-6 měsíců....

holky, tady je chcanec, malý dnes dobírá ATB, takže už můžem pomalu ven, ale vidím to bledě, v takovém marasu někam chodit...chjo, to zas budu na konci dne šedivá :sweat_smile:
13. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
hojá radu
jak je už jste okej???
Jinak já dělám tak: cibulku osmahnout, přidat na kousky točený či párek, pak trochu špagetového koření zalít kečupem a hotovo...povařit na pánvi cca 2minuty od nalití kečupu a je to :grinning:

Radu 4 hexa se dává od 12.15m, takže je na dr. kdy bude dávat :wink:
13. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
radu pláštěnku a hurá ven, já chodím aj tak.....
13. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Radu 4. jsme dostali včera na té roční prohlídce :slight_smile: Do té doby jsme taky měli jen 3 :wink:

A už tu nejsem :grinning:
13. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
já když měla 23 tak jsem tancovala u tyčky po víkendech, , makala na jipce, byla věčně ve stresu z cypa co sjem tehdy s ním chodilaa neskutečně me prudila mamuš tím jak vše zapomínala atak......no takže není na co u mě vzpomínat že...
13. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
luci oká ještě nejsme, bo ještě dnes dobírá ATB, takže ven jen opatrně, no a v takovém počasí raději ee, pže jedeme sobota až úterý do jižních Čech, máme tam rodinu, chceme si udělat výlety do Krumlova a tak, takže raději to s ním ještě doma vydržím....
jo ty špagety dělám taky tak, resp jen pro sebe, Majkloš nemá "červené špagety" rád, jen bílé omáčky, takže si dneska zrobím ty červené :wink:

ajaj já ve 23....to byl rok...začla jsem při práci studovat VŠ a zhubla jsem asi sto kilo díky cipovi, s kterým jsem bydlela, pže mě psychicky terorizovala jeho matka, takovou opičí lásku jste holky nezažily....no tak jsem měsíc po svých 24 narozkách vrátila cipovi prstýnek a začla chodit s manžou :grinning:

jo tak už vím, jak je to s tou hexou..u nás se dává v 15M, tak to máme času dost....

jo a taky jsem včera večer jela do Tesca a to jsem neměla dělat...nechala jsem tam skoro 3 tis :confused: měli bodýčka s dl.rukávem v akci, dvě za cenu jednoho za 75, tak jsem jich nabrala na celý podzim a zimu, pak pampersky za 349, tak dva balíky, kafe v akci, skleničky Hami, no tak to jelo....pak ještě v Lidlu 400 a manža myslel že mě zastřelí.....ale nekupte to, když to bylo v akci :angry: :sunglasses:
13. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
tývado trojec :grinning: :grinning: :grinning:
mě do¨jde next za 2500 :sweat_smile: :zipper_mouth: ale pšt
13. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
radu no rozepiš mi piojem opičí láska :grinning: na to jsem fakt zvědavka :grinning:
13. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Radu taky jsem je včera nakoupila :grinning:
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
a nějaké nové tesco plenky, jsou fajne :wink: 3 balíky za 498 :grinning:
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
tý vado, na next raděj nechodím bo to už by bylo na rozvod. né že bych jako nemohla nakupovat v tescu, ale min. týden mi došla nová pračka, tento týden nám kámoš zahradní architekt dodělal zahradu, no a jak říká manža, toner do tiskárny na peníze je drahý :grinning:

ale jsem na ty holčičí hadříky z next zvědavá, doufám že je pak hodíš do albíčka :wink:

luci, jen si na to vzpomenu, tak mám tlak jak před infarktem....no mazec prostě. matka, absolutně neschopná, vylítala si někde invalidní důchod asi už ve čtyřiceti, s tatou se rozvedla, pže ji načapal, jak šukala se svým švagrem (manžel její sestry, která umírala na rakovinu ve vedlejším pokoji), no a neměla kde bydlet, tak si v lázních nabrnkla nějakého 70 letého dědka a přestěhovala se k němu na jižní Moravu. Do telefonu mojimu bečela, jak je nešŤastná, psali si každý den asi 150 sms, hned pro probuzení, a co jedli, co dělají, no mazec. ona furt jenom všechny pomlouvala, hlavně manželku jeho bráchy, přitom to byl anděl, měla jí furt v baráku, no pak to gradovallo už tak, že mi ani neřekl, že třeba matka přijede na několik dní k nám, já přijdu dom a ona tam nastěhovaná, oni dva věčně zavření na balkoně a kuřili a něco si tam šuškali, nejhorší bylo, když se ožrala, to mi pak psala sms, že mě nenávidí, a že mám vypadnout z bytu, že nejsem pro Petříčka dost dobrá (byl to můj byt), a když jsem to řekla jemu, tak mi řekl, že je to jen názor jeho matky na mě, a co jako po něm chci, no MASAKR!!!dneska dělá v kárfůru v té hospodě, jak se jde ke kinu, a jak ho vidím, tak jdu radši pryč, já v té době měla takové nervy, že jsem furt blila, naši neštŤastní, bo nevěděli z čeho, já doma neřekla, co se u nás děje, no ale zase jsem byla šlang :grinning:
no ty vado ale už nikdy více...on byl hodný kluk, ale toto bylo fakt moc...
13. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
radu to je hustýýýýýýý vážně ještě žes dala ruce pryč..ono maminčin vliv je brutus
no mi mluv ted next boty a neiisvac C tak to je sekec
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
ty voe to se nedalo....a navíc v posteli to bylo tradidži, tak jako 1x za 2M a to jsem ho musela přemlouvat, no peklo, pak jsem začla s manžou a měsíc jsme nespali :grinning: :grinning: jako když si na to vzpomenu, tak nechápu, jak jsem to mohla 4 roky vydržet....no mladá a blbá....
aj next boty jsou, jo?
13. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
radu jsou ale já jsem to myslela jako normál boty a next hadry zvlášť :grinning:
no to je fakt jak není sex a není to ono....tak vztah nevydrží
13. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
luci já jsem teď koupila první boty v cocodrille nebo tak nějak v kerfůru, za 179 takové fajné tenisky na podzim, dyž bude v kočíku ať mu není zima na nožky, kámoška říkala, že jsou tam dobré botky. no a pak na zimnější období nějaké kožené, to bude pálka :astonished:
13. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
marti kukni na tu paní co bere ty ubrousky nivea jak jsem ti posílala odkaz ta má v nabídce i tyto plátěnky cocodrillo, do kočíku super, ale na chození to je až pro starší děti, tohle koupim na písek a tak na jaro.....jinak beru www.fare.cz, jsou celokožené, kotníková, anatomicky tvarované s žirafkou
13. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
jé ty jsou supr, díky za tip :wink:
13. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Čusa, jsme doma. Ty kurwy ze socky tam na těch prachách sedí :rolling_eyes: Ještě nic neposlaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem nadšená :confounded: Potřebuju je jak sůl a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mladýho jsem teď uspala, velký ještě stále spí :sweat_smile: a já mám chvilku klidu :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jdu pomalu dělat obídek
13. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Koukám, že tu se vesele vaří. Já šetřím, tak zase budu rozmražovat :grinning: Ještě že člověk to jídlo na mrazák dává :grinning:
13. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
tak já jdu tiež vařit.... :wink:
Maky, když je co rozmražovat, tak je to ještě dobré :wink:
13. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Radu jak kdybych to věděla, když jsem to tam dávala :grinning:
13. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Tak jsem jukla na účet (zase asi po tisící :sweat_smile:) a konečně tam ty prachy jsou :dizzy_face: :astonished: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen nevím, co mi to tam mlela ta pipina v bance, že tam nic není, ale třeba to přišlo až teď, ani nevím, jak to tam funguje :sweat_smile: Každopádně díky bohu :zipper_mouth: :sweat_smile: A dneska se jede pro oblek :dizzy_face:
13. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
jé to je doma hned veseleji, co :wink:
a už idu pryč, bo nic nezrobim :sunglasses: :grinning:
13. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.