• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Radu mi povídej, spadnul ze mě šutr jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Holky, ta vaše moravština-ostravština... :dizzy_face: já z toho nemůžu...to je něco tak super :dizzy_face: A když si ještě vybavím, že vím, jak mluvíte ve skutečnosti :dizzy_face: no mám dost :grinning:
13. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
marky super a símtě co kontrola okej???????
13. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Luci byla to fakt jen kontrola...omak a vzali krev, s tím že kdyby něco tak zavolají. Na další jde v listopadu a to už by mělo být i s CT a tím vším okolo...tak to teprve budou nervy.
13. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Ale aspoň o jednu starost teď míň :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
ahá tak to jo...no ct bude rohodující, to budem držet pěsti
13. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Děkujeme :dizzy_face: Právě, takže teď jsem tak nějak v klidu. Mám ještě 3měsíce na to se stresovat. Ale ono fakt vypadá, že bude celý rok doma :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska jsem říkala mamče, že jestli ho nezabiju, tak snad půjde od ledna makat :grinning: i když nevím, teď co si častěji bere malýho pryč, tak je to zlatíčko :dizzy_face: :grinning:
13. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Mě malej už skoro hodinku hnípe v kočárku. My jsme došli dom, on si lehnul u mě na klíně, přisál se a najednou jsem kukala, jak mu padají očka, tak šel do kočíku, povozila jsem a mám klid :sunglasses: :sweat_smile: Brouček, začal mi zase nějak víc spát...ještě aby spal líp v noci a bude to super :dizzy_face: :grinning:
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Luci víš něco o Jíře a o Ondráškovi?? :confused:
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
marky ee
13. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Chudáčci oba, jestli mu něco dělají :frowning2: já to plně chápu, nesnesla bych, aby malýmu něco dělali :zipper_mouth: :astonished: stačilo mi, když mu brali krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Normálně se těším, až vstane malej i velkej, páč chci kafe. Jenže mladej asi dlouho už spát nebude, tak si ho nebudu dělat sama, páč pak vstane i velkej a bylo by mu líto, že jsem na něj nepočkala. Dobrý, ne?? :grinning: No jo, trochu se nudím :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
já jím už mám navařeno gojgy po obědě drtí slona v ohrádce... tak kolem 12 půjde do hajan, já si dám jeden dva či tři orgáčea půjdu na plíny :grinning:
13. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj lásky moje nebezské..vyla umíte člověka potěšit..mooc děkuji :dizzy_face:

no ondrovi hodne vcera pomohla nurofen sirup, nejak mu to splasklo, a zklidnilo se, a jakoby se to vytlačilo pod kůžičku tak to šlo i vidět,tak mu to mudra zkoukla aasi viděla můj vyděšený výraz a tak řekla at dáváme ten nurofen a trochu mu to porušila aby to mělo kam odcházet, no a na obvázání tu višnovou mastičku.. uff to máme za sebou.. snad se to nejak nezhorší :unamused:
13. srp 2009 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz
autor
Teda Luci :grinning: :grinning: Já si dám orgáče snad večer. :sweat_smile: když teda vydržím, ale jelikož už pár dní nic nebylo, dala bych si říct :sweat_smile: Ono nebýt toho, jak jsem večer vyflusaná a v noci se pořádně nevyspím a toho všeho kolem Adýska, tak bysme asi vrzali častěji, ale tahle to prostě nezvládám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Jedině kdy to jde, když malej usne přes den, třeba jako teď, ale to by ten velkej musel být vzhůru :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jídlo z mrazáku teda asi nebudu vyndavat a pak udělám nějakou rychlovku :slight_smile: Až teda vyberu peníze a nakoupím :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
tak to je fajn asi se tam dostal nějaký brdýlek a zanítilo se to
13. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Jířo super, tak to dopadlo docela dobře :dizzy_face: Moc jsem na vás myslela :wink:
13. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
no Marky já mít Adýska tak jsem po týdnu živoucí mrtvola, jsem ráda že x věcí jde naplánovat na dobu kdy sára bezpečně spí.....cafe klídek navařit a tak.....
Jiři to ondrášek musí vooonět...višňáky mi připomínaj chíru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
jo taky mi to připoíná špitál ael lepší než nic.. :grinning:
13. srp 2009 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
jako mě se zrobil jebák uperostřed kořene nosu mezi očima..ale kuva jakej, mám třetí oko, jsem jak indka :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: luci ty musíš být ale krásná.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2009 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz
autor
Luci :sweat_smile: jde o zvyk...fakt, člověk i tělo se tomu přizpůsobí, ale pak to je tak, že padám s ním večer do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: což mě dost mrzí, ráda bych se třeba večer věnovala Romčovi, povídali si jako dřív, ale prostě na to nemám sílu. A já u něj nikdy nevím, kdy půjde spát...záleží, v kolik vstane, jaká byla noc a podle toho pak jde spát. Někdy v 10 a někdy až ve 13hod...plánovat nemůžu, ale zase když spí, tak mám klid a to cafo si klidně udělám :slight_smile: Když teda nečekám na Romču :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
no sem hotová číča :grinning: :grinning: :grinning: s tímhle mám jít mezi lidi jo...je to ten hnusný tvrdý hrach a nejde to vytlačit no fuj velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning: :grinning: Kočka, co?? :grinning:
13. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jj taky jsem si zvykla ráno brzo vstávat
si tam asi nalepim nějaká démant :grinning: :grinning: :grinning: a budu in :grinning:
13. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Luci :grinning:

Mě se vzbudil Romeo a oznámil, že dneska nikam jet nemůžeme, páč musí přeparkovat auto, protože u nás je zítra čištění silnic. Což nemůže udělat později, páč nebude místo. No nic, neřeším, řekla jsem mu, že mu na oblek už sejřím, ať si jde v čem chce a ať si to zařizuje jak chce. Ať to nebere ve zlém, ale jen jako informaci, že prostě s péčí o něj končím. Už mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže asi pro mě bude jeho oblečení do poslední chvíle překvápko...hold nebude překvapením nevěsta ale ženich :grinning:
13. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
týjo myslím že romeo je tak trochu schnilej ne?????
13. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Luci je, ale je fakt že s parkováním to tu máme víc než katastrofické, tudíž chápu jeho chtíč přeparkovat v době, kdy jsou lidi v práci, páč pak se nechytáš, ale sejří mě, co ti budu povídat. Ale co se rozčilovat...za chvíli pojedeme s Adým pro penízky, nakoupíme a pak udělám nějakou baštu. Nevím co, ale to snad cestou vymyslím :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Jo ale včera jsem se ho ptala, jeslti když dorazí peníze, tak pojedeme pro ten oblek, tak řekl že jo :grinning: už se fakt jen smát :grinning:
13. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahooooj děvčátka! Jdu se nahlásit, abych nevyfasovala černého punťase :sweat_smile: Předevčírem jsme byly s Aničkou v poradně a měříme 56 cm a vážíme 4950 g - za tři týdny Ančí přibrala 900 g :grinning: No sklidily jsme u mudry velkou pochvalu - se ptala, jestli přikrmuju a já že né, že jenom kojím :grinning: Včera jsme byly na kyčle a do 4 měsíců musíme dávat široké balení - 2 - 3 plenky :frowning2: Jinak nevím, čím to je, ale předevčírem a včera se mi hrozně nalily prsa mlékem a včera jsem z toho měla horečku 38,3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dnes už je to lepší, tak snad to bude o.k. Tak se tu mějte pěkně a zdravíme i vaše díťátka :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.