• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojky holky,

tak vás jdu zase pozdravit.Malý tady hrozně málo spí,ale je zlatý,tak jsem spokojená.Zítra asi vyrážím se sestřenkama do víru "velkoměsta" tak se těším :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
tak Jakub spal 45minut :angry: pak se prudce otočil a vrazil mi hlavou do rtu :angry: tak jsem jak havajský budeník, to samé se mi s ním stalo před 3 dny na stejné místo, tak teď to bolí dvakrát tolik, protože se mi tam udělal aft :angry:

jinak Luci mám taky krásného jebáka na bradě, tvrdý, velký jako hrách a nedá se vytlačit :angry: kousek od něj další, který mi zasvinil zrcadlo :sweat_smile:

Marky, tak navrhni Romeovi, že můžete jet autobusem :grinning:

Já doufala, že s Jirkou tento týden doděláme ten dvůr, ale ku..a zase musí pomáhat švagrovi s odvážením bordelu, aby oni měli pěkný dvůr a ten náš nikdy nedoděláme, už se na to fakt vyseru, včera tam trávil celý den až do 22h a dneska zase tak :angry:

poslední dny jsem furt nasraná :angry: už mě to nebaví :angry:
13. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojda ženský, jdu Vám jen oznámit novinku,viz můj profil....než se dozvíte jinde :wink:
13. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Holky ty jebáky bych zakázala :zipper_mouth: :grinning:

Jinak my nakonec vyrazili. Největší oblek mu tam byl stejně malý, tak skončíme v půjčovně, prý příští týden :slight_smile: Jinak nic nemáme a litr v 1500,- v háji :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojky.
Jířo všechno nej nej nej a užívej života.
Maky to je lenoch ten tvůj přítel.
Reni musíš se rozčílit
Peti gratulace veliká
Luci a já proč máš ty směny
13. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Tak zase jsem tu :slight_smile: Jinak v háji je 1500,- :grinning: -nejdřív jsem chtěla napsat litr a vzpomněla si ještě na pětikilo :grinning: :grinning: :grinning:

Najedli jsme se, dali jsme si jen smažák a brambory, dala jsem si spršku a počkám, než malej padne a snad dojde i na ten sexík :sweat_smile:
13. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
marti neb si chci přivydělat, pracuju dobrovolně :wink:
market smažák bych si dala
13. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Luci byl moc dobrej, ještě teď jsem furt přežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Já bych dala smaž hermelín :dizzy_face: ale k večeři máme kuřecí roládu s rýží a tatínek chce brambory a okurkový salát

Kuba si stihl odrat bradu, lezl na pařez, co máme na dvoře na sezení, říkám mu nelez tam spadneš a ujeli mu nohy a brada se lehce přiodrala, ale ani neřval, má tam lehce krvavo, ale nic hrozného :grinning:
13. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
renat co Kuba neměl odřeného??? :grinning: to je drak
ahermošek tu mám...že býýýýý :dizzy_face:
13. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Luci nedělej mi chutě :dizzy_face:

zatím neměl odraného asi jen pinďu a zadek, ale to bude tím, že to má chráněné plenkou :sweat_smile:
13. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
jdu udělat ten salát, nakrmím draky, okoupu a frčí chrnět :grinning:
13. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
nooo sem si to myslela, je todrak jako mrak, gojgy uložená ale nespí....jdu kuknout na mimáč
13. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Adýsek ještě ani není uložený a ani nespí :grinning: Naposledy spal jen dopo, vstával ve 11:30 a od tý doby tu straší :sweat_smile:
13. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
mazec marky...jdu se něčeho nadlábnout
13. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Ale je hodnej :sweat_smile: "čte" si tu leták z Globusu a je naprosto hodňoučký :sweat_smile: :dizzy_face: Za chvilku ho půjdu opláchnout (dneska jen decentně) převlíknout do pyžamka a půjde chrnět :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Jinak já jsem najedená tím sýrem, ještě jsme s Adým dobaštili tu česnečku ze včerejška a max se dorazím rohlíkem, i když počítám, že dřív půjdu spát :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
jo vy čtete? Sárto tohle zboží žere a to doslova, vytahuju všechno z pusy :grinning:
13. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
No tak to u nás už naštěstí ne, ale taky dlabal :grinning: Teď už listuje pořád dokolečka...nakonec a zase na začíátek a hezky po stránkách :sweat_smile: nakonec to roztrhá :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
šikofnej
13. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
To jo, tak už si vzal ke Globusu i Penny a Asko :grinning:
13. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Tak letáky zahodil a vzal si knížku Krteček :grinning: Bude z něj fakt dobrej čtenář :sweat_smile:
13. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Tak už dočetl, tudíž jdeme umýt, převlíknout a snad spát :sweat_smile: Zatím pa a kdybych vytuhla, tak ráno páček :dizzy_face: :grinning:
13. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Marky a Zdenda půjde na svatbu?
13. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
děti jsou napapkané, teď papkám já a pak koupanko a hají :dizzy_face: mají v pokojíčkou příšerky s r o :grinning: tak sledují
13. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
si dělám majdu na špagetky
13. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Jsem dělala svíčkovou. Ještě mám :grinning:
13. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
musím hanymu zašít kapsu a požehlit..ale na to je čas zatím
13. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdu na tv
13. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
já musím Jirkovi zašít trencle na spaní, má saténové s čertíkama a propadává mu tou škvírou pytlík a je mu to krajně nepříjemné :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.