• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky a chtěla bys tu vestičku? Já ti ji ráda pošlu :wink: pak si můžeš vybírat :grinning:
14. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
jiřo no hnus fakt
14. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Oki :wink: Tak to bych radši asi tu černou vestičku, ale kdybys je našla, poslala bys mi to i s tou vestičkou?? třeba by to vypadalo líp :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Reni takový úklid znám...říkám si, tady si to budu pamatovat a pak prd :grinning:
14. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Jasně marky, pohledám :wink: a případně zašlu :grinning:
14. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
holky jdem se chystati tak páčes odpo :wink:
14. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Reni děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci čusík :slight_smile:

Já to taky balím, dítko už mám oblečené a frčíme na ten nákup. Zatím paaaaaaaa
14. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky sory za ten včerejší rychl odchod ale nějak mi vyplivl net....ale na tu návštěvu se určo s některou domluvíme :wink: co mám dělat, aspoň budu cestovat :wink:
14. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak dneska jsem měla jít k zubařovi, ale nejsem vůbec schopná čehokoliv....od rána mě tak příšerně bolí zase hlava, že snad půjdu na ct nebo co :frowning2: začalo mi to v těhotenství a takový stav jak mám dneska jsem měla od té doby čtyřikrát....vždycky mě bolí hlava na levé straně...na pravé oko nevidím, ochrnuje mi levá strana obličeje a je mi doslova na zvracení...fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: na posraného i hajzl spadne...

Jaktože tu dneska nikdo není :angry:
14. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
tak při první fázi odplaty jsem se dozvedela že se udajně na sobotu chystá dort..no ale já jsem tak docela dobře nastvaná že si ho asi snedí sami... :frowning2: no uvidíme.. jirka ten si to schytá večer..had jeden plazivej.. :astonished: no a pak budu mít aspon klid v duši nad tím že to mají zpátky...teda sem to ale potvora :wink:
14. srp 2009 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
No ahojky...konečně někdo..dočítala jsem včerejšek a je to fakt na prd...narozky se musí slavit každé jako by byly poslední a to hlavně od rodiny se očekává že si vzpomene :wink:
14. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Leni to si určo k mudrovi dojdi, ať tě někam pošle...pokud něco ochrnuje, tak to je síla :astonished:

My jsme zpátky, majda na těstoviny už se vaří, mladej se živí´, velkej spí a mladej snad půjde brzy spát :slight_smile:

Jířo i kdyby nakrásně chystali na sobotu dort, tak aspoň popřát a líbnout hubana by měli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
u nás jsou mé narozky prostě začarovaný kruh, musím si najít lidičky k sobě kterým o mě jaksi půjde jinak to nevidím, páč pak budu každý rok touhle dobou mrzutě koukat z okna.. no tak to nepůjde.. jak to nejde od lidí od kterých se to očekává tak to nepůjde ani jindy.. :unamused: a už dost..uvidíme jak se chytnou za nos...

leniku ty sa drž hlavisko je svinucha ta dokáže potrápit..jinak dnesa bude po dlouhé době kurčo a brambor.. ale už bych měla něco robit at můžou kluci baštit :wink:
14. srp 2009 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz
Leni teda to vypadá na nějaké příšerné migrény :astonished: rozhodně zajdi k mudrovi a jak dlouho ten stav trvá, když tě to lapne? :confused:
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Jířo to je pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale prď na to a nenech si tím kazit náladu. Já svoje narozky připomínám (musím :sweat_smile:) ROmeovi týden předem a stejně v ten den do něj musím "šťouchnout" :sweat_smile: ti tvoji, i když nepopřejí, si apsoň vzpomenou :grinning:
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Jiři to jsou potvory, příště ať ten dort dají radši dopředu, pak si člověk připadá tak opuštěný :frowning2:

A Jiřan si to snad vyžehlí :grinning:
14. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Už děláš palačinky Reni?? :wink: Já budu dělat Romčovi štrůdlík s anglickou a se sýrem :dizzy_face: :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky, Jiří pořid jsi rukavice a pořádně jim jednu naší, aby jsi uvědomili, že je tvůj den.
Jinak moje sestra měla včera taky narozeniny a přát ji budu dneska a budem dělat dort. Dárek už nosí 14 dní. Tak dneska hubana a pac. Taky dostanu asi do nosu.
Vy lvi jste užasní :grinning:
14. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Mě vždycky popřejou v ten den, většinou sms nebo zavolají (bydlíme přeci jen jinde) a dárky (většinou prachy :sweat_smile:) pak když tam dojedu :grinning:
14. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Tak omáčka hotová a asi zkusím uspat Adýska, i když ten nějak nevypadá, tak to možná nechám na později a půjdu si udělat cafo a umýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
marti je to tak my lvi jsme moc hrdí a ctižádostiví, takže se nám to těžko rozdýchává..jo jako jirka udajne o ničem neví se me tedka ptal prox sem nastvaná..no síla :confounded:
14. srp 2009 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
Lev se musí pořád chválit a opečovávat.
Jirka je s toho jelen
14. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Jířo tak o to víc bych asi vylítla, kdyby ještě nevěděl :astonished: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojte, krapet jsem dočítala...

jíří mě by tak mrzelo, že by mi manža na narozky nepopřál, že bych spíš nebyla naštvaná, ale pořádně bych to ořvala...já nebazíruju na svátku, výročí svatby atd, ale narozeniny jsou něco, co si myslím že by se nemělo přejít jen tak. Takže já bych mu to teda osladila tak, že by viděl :angry:

marky takže oblek zatím nic, jo? a kdyže máte tu svatbu? hej ti chlapi jsou fakt paka. víš co, ať se stará, v kraťasech nepůjde, tak se nevzrušuj, to s nima stejně nemá cenu...

ani s čím děláš ty slané palačinky? zní to dobře :slight_smile:

luci my jsme dobrali ATB, tak snad už budem zdraví a možete dojet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: příští týden nejsme až do středy doma a pak to máme nabité, ale co ten další týden? jestli teda nebudeš na chatě...
14. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Radu já nedělám slané palačinky, ale slaný štrůdl. Klasický štrůdl a s anglickou slaninou a sýrem a posypat kmínem :slight_smile: A oblek nic...sice koupit jsme ho jeli, ale stejně mu nic nebylo :confounded: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky berunky, jsem tu jen na skok, mám toho dneska až moc... mám upečený dort, vzhledově se povedl, tak uvidíme, jak bude chutnat. Ve třiceni má premiéra, no to jde né :grinning: :grinning: :grinning: . teď ještě dovařím vývar na zítřek a mám v plánu udělat něco z listvého těsta na slano. Odpoledne utahat dítě a večer si jít, lušně řečeno opít držtičku :grinning: . ufff
14. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
tak já zase letím páááááááááá :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Dani :grinning: :grinning: To bylo rychlý :grinning:
14. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
tak sme tuuuu
radu ten poslední víkend jsem na chatě pak mám v plánu jet za kámoškou do havířova a pak renču ale to až v plce září po prachách :grinning:
dělám si papů gpojgy je v pelechu ale nespí a hany šel na ryby, pak musím na plíny a večer makat...kuva to bude zase šichta
14. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
maky já jsem myslela anky, ona psala něco o palačinkách :wink:
ten slaný štrůdl dělám taky z listového, rozválím, pomažu kečupem, posypu pizza kořením, nandám šunkový salám a eidam, občas i žampiony z konzervy, zatočím, pomažu vajicem a nahoru dám plátky anglické. mňam :wink:

já mám špagetovou omáčku od včíra, takže si vařím špagety a malý má taky to co včera, akorát s kuřecím maskem, ve dvě přijede tatínek a jedeme ke tchánům. Hodně nám teď pomáhali, tak tam vezem cosik dobrého a kytku pro tchýňku. jo a taky nám přišel přeplatek za plyn skoro 2 tis, jsme si fest oddychli, topíme na plyn, voda na plyn, vařím na plynu, prostě barák je na plynu závisly, tak jsme měli strach, jestli neprojedem zálohy ale uf, naštěstí nee :dizzy_face:
14. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.