• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci to je pc hra, kde stavíš domy a hraješ s vytvořeným člověkem :wink:
Půjdem taky na chvilku s tatínkem ven pa pa večer :slight_smile:
Marky užívá u rodičů :dizzy_face:
17. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
ahá a to je na netu nebo si to musíš koupit???
17. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
jdu dělat znojemskou na zítra...hanymu a sobě do rachoty.....budu nakukovat kdyby někod došel
17. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Já přišla :grinning:

Luci koupit nebo od někoho :wink: já mám dvojku a Danča už trojku, ta je lepší :grinning:
17. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
ahá...zní to zajímavě ta hra , bych byla asi závislačka :grinning:
17. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
tady nějaké ukázky ze 3

http://www.youtube.com/watch?v=LPnK9JHoddc

nejlepší je to stavění vlastního domu, vybíráš si kachličky, bazén, vanu, vířivku, kuchyň, prostě všechno a to mě teda baví.

Simíci chodí do práce, můžeš je dávat různě dohromady, pak se do sebe zamilují, sexují, mají děti, ty děti rostou, simíci stárnou, můžou je propustit z práce, můžou umřít, můžeš si udělat i homouše, vyvolat bitky, prostě všechno...
17. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
já byla závislačka na 1, ale to byl ještě čas, teď spíš čekám, až ti draci trochu odrostou a pak si pořádně zapařím :grinning:
Nedávno tu dvojku měli v Tescu za 350 i s doplňkama, dá se doukoupit doplněk i Ikea :grinning: Normální cena je kolem 1200kč :sweat_smile:
17. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jo a existuje kod na peníze, jinak si ty prašule musíš vydělat, ale je kod který zadáš a pak nakupuješ jak drak :grinning:
17. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
jéé renat tys mě navnadila......
:grinning: :grinning: :grinning:
holky mám foto nového nextu lendy mi poslala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ta zimní kolekce je šupa
17. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
já chci taky nextík :dizzy_face:
17. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
17. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
a nevykoukej :grinning:
17. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
uff Luci, tak to je síla, já chci taky, ale neni money :sweat_smile:
17. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
no já jen svetr a mikču na zimu :unamused: ale chci toho víííííííc
chtělo by to porodný aspoň co?
17. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
já bych si toho vykoukala :grinning: asi začnu šetřit na tajné konto :grinning:
mi nemluv........to je sekec ty kousky a je fajn že je to trichu větší než uvedené velikosti.....vydrží dýl
Luci aspoň dvě, na každé děcko jedno :grinning:
17. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
no...to jo..... :grinning:
17. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
17. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Hola hej...konečně jsem uspala toho draka :stuck_out_tongue_closed_eyes: spal naposledy kolem 13:30 a jen půl hodinky a te'd dělal scény :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám dost...dneska si snad hodinu!!! hrál s mamčou :sweat_smile: ...to byla nádhera, dala jsem nohy hore, popila kávu a dělala nějaký fotos :dizzy_face: Jinak je to držtička a musím mu stát věčně za zadkem...furt někam leze, chodí atd a já dělám záchranu :grinning: na net není čas vůbec, pořád si hrajeme, nebo kecám s mamčou a nebo jsme venku...představovala jsem si teda lepší počasí, ale užijeme si aspoň ten zítřek, kdy má být vedro a v pátek hurá domů :slight_smile:

no nic, pojím chlebíky a padnu vedle malýho...dneska toho moc nenaspal a usínání teď mě taky dostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si pospím a ráno se pokusím se nahlásit :slight_smile: ale neslibuju :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hoja
Kurnik Luci!!!!!!!!!!!!! Fainééééééé, to jsem snad ani neměla vidět :dizzy_face: :rolling_eyes: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
no marky hooooj tu je krásně..ale co hlavně že nabereš síly...
sorry no....za ten next :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
To jsou tak krásný hadůrky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen slintám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marky relaxuj a užívej :wink:
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ty teda dokážeš člověku pěkně zvednout adrenalin :grinning:
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
fanuš že????si něco objednám...na zimu gojgynce :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Taky jsem si oslintala klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Přiznám se že relaxuju a užívám si to...i když se s malým nadřu, tak ta změna prostředí dělá moc :dizzy_face:

Jinak taky dneska počásko už taky šlo, teda spíš až odpoledne, ale včera hnus fialovej...půl dne propršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děs zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra si to vynahradíme a v pátek už domů :dizzy_face: už se těším :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
my dnes byly venku na megaprochajdě..zítra mám rychlou , to bude hany hlídat a pátek až do soboty zase jede do řiti na chajdec...bude dělat skruž na hnojník.....a pískoviště dodělá gojgynce a slíbil zítra tu postýlku snížit lump jeden :grinning:
17. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Už se ti Markétko stýská po domově? :grinning: Mě by se taky zastesklo :wink: tady teplota vzduchu kolem 30st, teď už teda ne, ale přes den a zítra bude asi dobré vedro :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
no uvidíme to říkali už o víkoši že tu budou tropy a ono prd.....
17. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.