• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Radu to zní super s tím tvým štrůdlem :sweat_smile: :wink: To zkusím, sbíhají se mi sliny :sweat_smile: :slight_smile:

Já si špagetovou omáčku udělala dopolko, teď jdu na špagety a pak na ty štrůdly, nakonec udělám sobě i klasický :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Jo a Renča dělala palačinky s pudingu :wink:
14. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ne s pudingu ale v pudingu :sweat_smile: :grinning: trochu vedle :grinning:
14. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Radu jen palačinky namažeš marmoškou a zaleješ pudinkem :grinning: necháš stuhnout a sežereš :grinning: tu to je http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12990
14. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
no renat to vypadá LUXUSNĚ!! to ani nemůžu ukázat manžovi :grinning: ten by to chtěl dneska k večeři

holky užijte si víkend, já budu na netu až ve středu, vzpomenu si na vás v Krumlově a Slavonicích....mějte se famfárově :wink:
14. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
ty jo, já chci taky na výlet :grinning:

já uspala dítko, nechala jsem ho dneska v kočáře, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží spát, ale asi moc dlouho ne, stejně potřebuju jet do města :wink: no a právě se mi uvařila voda na cafo, tak si ho dám :grinning:
14. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
jo a volali mi z Ostravy, že můj foťák už nemají, ale že mi udělá nabídku foťáků podobné kvality za dodavatelské ceny, tak jsem zvědavá, furt nic neposílá, volal mi to už v 9 ráno a nabídka nikde, počkám do 13 h a když tak ten můj objednám jinde.
On už jeho prodej končí, tak mám bobany, aby ho ještě někde měli :confused: no vím o jednom obchůdku kde mají 3, ale včera jich měli 5 :astonished:
14. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak já mám hermoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
renat jakej jsi chtěla foťák?
14. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3149520&vReferer=
to je co? myslím to pozadí, nevěsta je krásná
14. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luci on asi ten celej barák je mazec :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak už mám téměř hotovo :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Tak my jsme po jídle, dítko vyspinkaný a Romča teď mizí pro auto a k rodičům, že mu přišla pošta z práce :slight_smile:

Luci docela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
uff to je mazec ten domov.. jinak já jsme dostala právě kytku..no jo člověk musí udělat vítr.. je od mé mamky, uvidíme jak se pochnapí jirka.. v sobotu to prý oslavují :wink:
14. srp 2009 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo tak třeba nebude tak zle :wink: Ale je fakt, že v ten den narozenin by se lidi kolem měli přetrhnout a ne to nechávat až na víkend, i když to je pochopitelnější :wink:
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak ženský jsme doma nachystám věci na chajdec sebe očvachnu a vijo do rachoty, tak se tu mějte ráno nevím esli bude časík se nahlásit, když tak se uvidíme v neděli
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
tak valím pááááá
14. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
dobrou šichtu luciku, my taky pomalu pojedem ,jirka pro nás pojede a odvezem kluky k babi a jdem na barák neco udelat..tak zatím pá :wink:
14. srp 2009 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz
holky, udělala jsem si radost, pořídila jsem ten foťák, ten co jsem chtěla původně neměli :frowning2: tak jsem kukala po jiných a přišla jsem v Břeclavi do jednoho obchodu a hned jsem věděla, že bude můj :grinning:

je to tenhle http://techmarket.cz/shop.php?a=opis_prod&categorie=126&id=PAN-DMC-FZ18 v Břeclavi v akci za 5900 :grinning: :grinning: :grinning: mám takovou radost :dizzy_face:
14. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
jů ten vypadá krásně.. reni to budou fotky jedna báseŇ :wink:
14. srp 2009 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
Jiři doufám, už se nabíjí baterie :wink: a co Ondrášková ručička?
14. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Reni super foťáček :wink:

My se dneska vyřádili venku, lítal na písku, houpal se a celkově jsme byli venku hafo dlouho. Vytáhli jsme 2 kámošky a užili si to :slight_smile: Malýho jsem hned vykoupala a okamžitě padnul :sweat_smile: tak uvidíme, jestli ho dneska ještě uvidím vzhůru, nebo budu vstávat kolem 6.hodiny :sweat_smile: :grinning:
14. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
no dámy tahat nás z druhé strany jo?
měla jsem 4 kosuky ale ve 3ráno...no na palici takže se potřebuju vyspat jako sůl....
balím věci a jedem v neděli večer sem tuuuuuu
15. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Luci užij si :slight_smile:

My se docela i vyspinkali, jen kolem 3. ráno začal zase trochu hučit a bojovala jsem s ním. Opět měl plný nos, ale on si ho prostě nenechá vyčistit :confounded: takže se s tím popral sám a usnul...jenže já se tak probrala, že jsem usunla až po 4.hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a budíček v 7hodin, ale ještě měl nějaký náznak kolem 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ten konec spaní nic moc, ale jinak ten začátek šel. Usnul v těch 19:15 :sweat_smile: a já k němu zalezla asi po hodině, taky utahaná a spinkali jsme :slight_smile:

TeĎ jsem si uvařila kafí, vypiju ho a v 8 frčíme nakoupit. Ale dneska do Globusu, potřebuju koupit kafe a pak se stavíme v DM pro plíny do vody a odpolko se frčíme koupat :dizzy_face: Těším se jak malá :sweat_smile:
15. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
jé marky tak si koupání užijte...já plíny užnekupuju máme plavečky, ale asi do velkého bazenu by je po mě chtěli tak budu muset balíček koupit
15. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Luci já je radši koupím. Sice se to tam tak nehrozí, ale při představě, že by se tam malej vyčůral, nebo nedej bože vykakal :zipper_mouth: se mi dělá mdlo :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
jo čurani neřešim bezbečně do vody čůraj všechny děti...to kakání je fakt to zachytí i ty klasiky plavky, teda pokud není sračgol že....
takže nachystáno a jedem pá kočandy
15. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
My taky frčíme na ten nákup. Zatím pa a užijte si to Luci :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
zdarec, tak jsem se dostala k počítači a uvařila si cafo

malý je na ťofku, jinak pohoda

k obědu bude smažák a zítra bude králík

no a dneska domácí grunt, poslední dva dny jsem na to nějak nedbala a je tu puma :astonished:
15. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.