• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojky prdelky,

včera jsem byla večer venku a pohoa.Ale mohlo to být i lepší!Te jsem u mamky,protože by mě sem Tom stejně zítra vezl,tak jsem tu všichni zůstali!

Asi tady moc nebudu,ale od úterý jsem tu jako vžy
15. srp 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Kači ty nás flákáš :angry: :grinning:
15. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Tak jsme zpět z nákupu. Plíny neměli, teda měli jen ty huggieskový za 200,- což se mi kupovat nechtělo :confounded: Chtěla jsem ty DMkový, ale nikde jsem je tam neviděla, tak se ještě uvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrzelo by mě, nejít na koupá, kvůli tomu, ale to se ještě uvidí :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Marky, taky bych hned šla :dizzy_face: ale tady je koupák sice v břeclavi, ale je vybavený z dob těsně porevolučních, takže příšernost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a do hodoše by nás musel Jirka zavézt a zase přivézt a to by jaksi neprošlo, když chci, aby dodělal tu branku :grinning:
15. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Nás Romča taky poveze a pak pro nás přijede :slight_smile: Já vůbec netuším, jaký koupák tu je :sweat_smile:
15. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ale mít kam dát bazének, jako vy, tak se nikam nehoním a neplatím vstupné :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Tak já mám uvařeno, dítko uspáno a kafe vypitý :sweat_smile: Jenže tu je mrtvo :astonished: Koupaliště dneska asi padá, páč sice je teplo, ale ne nijak extra veliký, tak spíš vezmeme auta a lopatky a půjdeme na písek :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky, tak já ráno uvařila a mám tu sestru tak jsme vyrazily na nákupy. No bomba. Mám radost s našech nákupů. :grinning: Ted špa spát s Tomem a Pavla vysílá s postýlky. Proč ta taky nespí?
15. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
u nás je koupando na dvoře, udělám buchtu, uvařím cafe, sežerem, vypijem, půjdem navštívit naše a pak bude už čas hají :grinning: malý vstával před půl hodinou :grinning:
15. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Pavla usla v autí a ted na chvilku nechce. Ale mám tu chůvu tak je mě hej :grinning: A Tom šel spát ve 14 oo a spí
15. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Tal my jsme se odpoledne prošli, hráli si na písku a super. Pak jsme byli cca hodinku doma a Romča šel s malým k rodičům :slight_smile: Tak jsem uklidila, zametla, vytřela, umyla nádobí a konečně mám volno :sweat_smile: Ale tu asi nikdo, co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
No šak se mnou nemluvte :angry: :grinning: Ale ne, jen si užívejte sluníčka :wink: Já už hodlám dneska jen vykoupat malýho, decentně si pohrát a uspat jeho i sebe :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
kočky kukajte :dizzy_face: http://www.gurmanka.cz/ je jich tam víc a dala bych si od každé :grinning:
15. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
dneska se skoro dodělala branka i brána, je to zabetonované, teď to jen zatuhne, natáhnem plot a tato fáze je hotová

ještě musíme navézt hlínu, dodělat pískoviště, zasít trávník, udělat záhon, obložit sokl terasy, udělat chodníček, koupit lavičku, udělat ještě jedno okénko v domečku a vyvézt bordel a dvůr bude hotov :sweat_smile:
15. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
udělala jsem dobrů buchétku :grinning: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Tak nakukuju. Dítko spinká, prádlo jsem pověsila a půjdu chrnět, jsem hotová :sweat_smile: což u mě není žádná novinka, že?? :grinning: ale jelikož bude určo zase v noci mlaďas řádit, tak ať jsem fit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Dobrou s kobrou :wink:
15. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Teda holky, flákáte to :astonished: :sweat_smile:

Krásné ráno :dizzy_face: dneska je opravdu krásné :dizzy_face: ale hezky popořadě :slight_smile:

Včera jsem tu napsala, ještě trošku pokecala s holkama z ústecké diskuze a šla si lehnout. Dokoukala jsem Nebezpečnou rychlost a v tu chvíli se o Adýsek poloprobudil, tak dostal prso a spinkalo se :slight_smile: TO bylo 22:10. Holky, on se ozval až něco po 3.hodině (nevím přesně, jen jsem zamžourala na hodiny :grinning:) a to tak, že se točil jakoby na mě. On u toho kníká a já ho běžně tiším jako pššt a podobně a dneska, ani nevím proč, jsem si jen sedla, abych mu udělala místo :sweat_smile: a on se v klidu odkoulel až do svý postýlky :sweat_smile: a tak prostě spal :sweat_smile: :dizzy_face: bez jakkýchkoliv řečí :sweat_smile: :dizzy_face: Na mlíko se ozval až ve 4:45 a v 5 už jsme zase spinkali :dizzy_face: :sweat_smile: a až do 7hodin :dizzy_face: Holky, to byla snad nejlepší noc za posledních x-měsíců :sweat_smile: :grinning: Doufám, že už bude jen a jen líp, ale doufám potichu, ať to nezakřiknu :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jdu si odložit a vrátím se :grinning:
16. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Marky, tak konečně ses vyspinkala :grinning: teda trochu

Kubovi už vylezli stoličky, tak spinká zase celou noc od 20h do 7h, tak já jsem přehajaná :grinning: Dneska s náma spinakala i Anička, ležela mi na noze tak jsem ji stěhovala :wink:

no a ke snídani máme zapečené večky a k obědu smaženého králíčka :dizzy_face:
16. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
jdu si uvařit cafo a vytáhnout večky a jsem tu :grinning:
16. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
tak já jsem tu, kde je Marky??? :grinning:
16. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Ahojky Reni. Jsem dobře vyspinkaná, ale přitom se cítím úplně stejně, jako když nespal :sweat_smile: ale tak vnitřně líp :wink:

My prý máme k obědu kaši a já asi karboše a ostatní uzený :sweat_smile: jestli jsem dobře toho Romču včera poslouchala :sweat_smile: :grinning: A domů dostaneme rajskou :grinning:

Já už mám cafo vypitý a jelikož dneska nevařím, tak mám klídek až než půjdeme na obídek :slight_smile:
16. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Já jsem tu :grinning:
16. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
jé Marky to se máš, budeš mít dva dny věřešené :grinning:
16. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
já věděla, že nesklameš a přijdeš :grinning:
16. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Reni a to mám ještě v lednici špagetky na dojedení a rizoto, takže dneska se dojídají k večeři zbytky a zítra ta rajská :grinning:

Já jsem tu víceméně pořád, teda snažím se, ale kolikrát nestíhám psát, když na mě vysí Adýs nebo podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
malý orypuje buchtičku, co jsem včera dělala, ta je dobroučká a lehká :wink:
16. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
No šikulka :wink: Mě malý okusuje rohlík, co jsem včera koupila :grinning: Ale pak ho vžycky zahodí, po nějaký době zase zvedne a tak to jde pořád, dokud ho nevyhodím :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
no na mě se teď malý taky cpe :angry: :grinning: asi chce moji večku :grinning: ale je horká :confused:

Já budu kuchtit ještě polévku, králičo kuřecí a nachystám čínu :wink:
16. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Čínu jsme taky neměli ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala bych si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.