• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak nám se vzbudila Anička, malý jen ji slyšel už tady volal AAAAAAAAAA AAAA AAAAAAAAAAAAAA to je jako ahoj :grinning:
No a včera vřískal na letadla, byl z nich úplně hotový :grinning:
16. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
tak se zastav :wink: večer si dám s topinkou :dizzy_face: miluju čínu a už jsme ji taky neměli děsně dlouho, Jirka ji pro změnu nemusí :angry:
16. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
To věřím :grinning: je to krásný, jakji vítá :dizzy_face:

A my letadla ještě moc nevnímáme :sweat_smile: nám bohatě stačí auta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Romča jí rád, ale já bych třeba radši s víc zeleniny, což on nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
ony tady furt krouží ty malé letadýlka, máme tu letiště, tak je to pro něj zážitek, jiné by taky nevnímal :wink:
16. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
No ale když slyší třeba vrtulník, tak hledá co to je,ale hlavičku nezvedne :grinning: to přijde :slight_smile:
16. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
já tam taky ráda hromadu zeleniny :grinning: jak ty děláš čínu? Každý ji dělá jinak
16. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Já na kari a jen s cibulí...na kousky, vajíčko, solamyl, olej...na víc si teď nevzpomenu, ale to hlavní je tohle :grinning:
16. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
já sojovka, worčestr, vejce, sůl, kečup, hořčice, solamyl, no a zeleninka, cibule, porek a třeba čínská mražená směs
16. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
malý baští s tatínkem, spokojený bobíšek :grinning:

jo a já tu čínu pak opeču na pánvi taky tam mám ráda houby :wink: no a pak to hodím na topinku se sýrem, ještě zasypu tvrdým sýrem a to je žrádelko kalorické :grinning:

někdo to dělá jako na omáčku, jednou jsem zkoušela tu kupovanou směs, že jen opečeš maso a naliješ na tu směs s vodou a taky to bylo moc dobré
16. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Já dělám jen s rýží nebo s chlebem, nejsme takový labužníci :grinning:

U nás tam neprojde (u Romea) ta zelenina, tak neměním a jedu furt stejně :grinning:
16. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Jirka tu zeleninku taky moc nee, ale já ji tam i tak dávám :grinning:
16. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Reni :grinning: :grinning: :grinning:

Jsi mi připomněla, jak jsem dělaĺa ten zapečený květák, tak Romča mi řekl, že já jsem to udělala dobře, ale že bez toho květáku by to bylo lepší a ať už to nedělám :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
No kde jste kdo????????? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdu vás pozdravit prdelky....máme se docela dobře...jen tea prcek je dost upištěný a uhučený jinak pohoda
16. srp 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí ahojky :slight_smile: Ten můj dneska docela jde, jen tu se vším tříská a má z toho děsnou prču :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsou šílený rány :astonished: :zipper_mouth: traktorem přes půl místnosti a do zdi...jo fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Jo a abych dodala tak velký ještě spí, čili musí mít z Adýskových hrátek děsnou radost :sweat_smile: :grinning:
16. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Malý šel před necelou hokou spát,tatku máme na zahraě,ale tipuju,že ho brzy vyžene vedro. Zítra nás čeká dr.,myslím,že bříško má lepší než posledně,tak uvidíme. Na baloně to je vžy jen po chvílích :unamused:
16. srp 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mě malý vytuhnul cca před 20minutama, tak uvidíme, jak dlouho se vyspí. Pak jdeme na oběd, tak to už bych ráda měla za sebou :sweat_smile: venku je hic, nikam se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Achoj cholky
16. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky, též mám čínu co dům dal :grinning:
16. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Já ji udělala a přijel kombajn a všichni odešli, a já samotinká hlídám Pavlinku která spí. Tak jsem se najedla a čekám
16. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Marti, tak máš aspoň vegáč :grinning: vy jste ale kolchozníci :grinning:

Dani, ty vždycky jen proletíš, co děláš ženská? :grinning:

Malý šel spát asi před půl hodinou, mohl by dát ještě tak 2 :grinning: chci vydrhnout terasu savem a on by mi tam určitě chtěl běhat :grinning: jen musím počkat na Jirku, šel vyřizovat něco okolo vinohradu

už tu dlouho nebyla Janička Lumpíkovic :confused:

možná nás aspoň čte
16. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky holkky...tak mám chvilku, malý spí...ale vůbec nevím co bdueme dělat až se vyspí..venku je horko,na koupáku už jsme dneska byli...tak fakt nevím
16. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
čáááááááááááááááááááááu sme doma
16. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
peru per peru a žehlit budu večer a kočár musím vypucovat je slitej no fuj
16. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
no ženský.....lucinka je tu a vy nikaj nič...jdu se posrat za dva dny jsme toho moc nenasrala :grinning:
16. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
cholkýýýýý
16. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
večer mám košisko a padnu
16. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak malý konečně taky zabral...je furt protivný a ne a ne zaspat :unamused:

Jiank pomalu začíná chodti.KDyž se zapomene tak normoš dje,ale jinak se bojí..ale už to umí
16. srp 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.