• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak já nakukuju :slight_smile: oběd jsem přežila bez úhony a malej je protivka, spal cca 30minut, ale nechce zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ven jsme se dneska ještě nedostali, je tam humáč vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad navečer bude líp :slight_smile:

Kačí Davča je šikulka :wink:

Luci vítej :wink:
16. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
nooo hurá kačí to je super gojgy chodí jen kolem nábytku za ruce nechce hned si kleká potvuř malý
na chajdě se ani koupat nedalo jako na slunku teplo ale vítr celkem fest tak jsme se byly podívat na rybník a hany zam chytil kapra 72cm :grinning: :grinning: :grinning: všichni kolem čuměli :grinning:
16. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
No jako ještě to s chozením není slavné,ale apsoň vím,že to umí,ikdyž se mu ještě moc nechce :wink:

Jo holky,je tma děsné vedro :frowning2:

Luci,tka to je šikula...dala bych si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. srp 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
hoja Luci, já dodrhla terasu, rýžákem poctivě :grinning: uff, ale vypadá skoro jako nová :grinning:

stavila se tchyně, pujčila si děti a šli navštívit stařečka, pak valíme k našim, už je hromada hodin, tož máme co dělat, děcka se čvachtali v bazénku, běhali jsme pozorovat éro a celkově spokojenost, jen kdyby nebyl tatínek takový ochrapa :angry:
16. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Reni tka to jste měli fajne odpoledne :dizzy_face:
16. srp 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak já právě uspala Adýse, byl fakt protivný...to ten chviličkový spánek a ještě se probudil s děsným pláčem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Ale snad bude líp. Hold dneska s váma určo nepokecám :grinning: Budu si tu do noci hrát :grinning:
16. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
tak gojgy zalomena..vytuhla raz dva bobik
mám žehení a tak...ale udělámsi na véču bramboráky neb tu není ani chleba
16. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Achoj!
Reni, když já mám většinou smůlu, že tu nikdo není :wink: :confused:
Teď tu jsem taky jem na minutku, pak nakouknu, až Adámek usne a poreferuju o narozeninové chlastačce i oslavě :wink: :slight_smile:
16. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
jako třeba teď :grinning:
16. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
tak večer to snad bude lepší
16. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
tak už se smažej kdo dojde? :grinning:
renat teda tos sis mákla.....já dneska nedělala nic..na chatě to je na pytel jak nejsme samy, byly jsme tam se švagrovkou, s kočkama a ty sviňuchy lezly do jídla skákaly po lince Sáře na jídlo, no moje nervy.....těším se na ten týden že tam nebudou :sweat_smile: :zipper_mouth:
16. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak u nás se spí tak od 5 nebo půl 6,tkaže to vidím,že bduem v noci bambůřit :confounded:
16. srp 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
Bože Luci, co to má za svině kočky, že to nemůže zůstat doma samo :sweat_smile: to by mi asi dost vadilo :angry:

Dani, no je to možné :grinning: furt nikdo, ale večer tu budu :wink:

Jirka se se mnou nebaví, asi proto, že jsem ho vzbudila :grinning: nu což, potřebovala jsem pohlídat děti, než vydrhnu tu terasu a za odměnu se mnou nechtěl ani mluvit a teď je v čoudu, ani nechtěl říct, jestli půjde na pivo nebo na ryby :zipper_mouth: asi jsem si dovolila moc :wink:
16. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Luci odšpuntuj se :wink: jsem bušila zespodu na štupl u vany a ništ, do umyvadla jsem neprolezla přes prdel a na záchodě jsem čučela na chlupatý zadek, tož uvolni výstup :angry: :grinning:

Bramboráky voňá až do Lanštorfa :dizzy_face:
16. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Já měla broskvovou buchtu a byla mnamík.....Reni k vám jdu na bramborák :grinning:

Zítra ti dovezu ty símiky až pojedme omů :wink:
16. srp 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
JJ stav se :wink: no a bramborák dostanem, až Lucka odšpuntuje, vezmu teda i pro tebe :wink: :grinning:
16. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Reni teda ty sis dovolila :astonished: :sweat_smile: Budit Jiřináče :grinning: :grinning: Že se nestydíš?? to si říkáš žena?? :grinning: :grinning:

Mě se Adýsek probudil po skoro 2hodinách :sweat_smile: ale konečně v dobrém rozpoložení, prostě se potřeboval dospat :slight_smile: je to brouček a hold dneska budeme po dlouhé době ponocovat :sweat_smile: Teď se jdeme vykoupat, tak pro dnešek se loučím a patrně se ozvu až zítra :sweat_smile: :grinning:
16. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Marky dovolila, jsem hrozná žena a kaji se :frowning2: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak Pavla jsi dala 4 hodiny spánku a já to zalomila taky asi na 1,5. Odvezli jsme sestru k našim, otrhali letošní úrodu a ted jdu uklízet
16. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Reni to se teda kaj :grinning: :grinning: A neboj, já jsem stejně mizerná žena :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
my jsme ale potvory :grinning:

Jdu uložit synáčka :wink:
16. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak malý už chodí nádherně,jen s evzteká,když ho nechám v prostoru,jinak dojde k něčemu úplně z přehledem,tak nevím proč se tka bojí
16. srp 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí neboj, on získá stabilitu a klídek do nohou :wink:
16. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Reni to jo, ale ono je to občas potřeba :grinning:
16. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Renat :grinning: :grinning: :grinning: bylo volno tam i tam...tož nefim kaj ses potrubila :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jako kočky má sice echt očkované...jako že ten očkovací screening pro výstavní kusy neb má obyč čičiny, ale tohle měsere....lezly naprosto všude.,...fakt kočky nemusim, psa mámvychovaného poslechne na slovo a toto neexistuje.....
kačí bojí se chvíli to přejde
16. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
jinak ženy mám vyžehleno a dopírá se druhá pračka, jen to pověsím a fertig :grinning:
16. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Marky,on stabilitu má nádhernou,fakt krásně chodí,jen s ev makovičce ještě bojí,není na to zvyklí....

A zítra jdeme na rehabky bez kočárku,neb nám ho tu tatka zapomněl nechat :grinning:
16. srp 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
tak ještě jednou hoj...
budu se vám snažit alespoň malinko vylíčit, co jsem měla nachystáno... nejsem moc dobrý spisovatel, tak sorráč :wink:
Takže na pátek jsem měla zamluvený bowling a sezení pro mé kamarádky (Simču, Hanču a Káťu) Vy znáte pouze Símu, tak si to snad dopředstavíte :wink: . Sešly jsme, dorazily na místo a já čumím na stůl a žádný přípitek :angry: , si říkám, no co je? No nic, tak jsme sedly a k nám ke stolu se řítí číšník a nese zapálenou svíčku v kytce a řítí se proti mě!!!! Tak jsem nejdřív čučela a pak jsem se teda zasmála, páč to nebyla jen tak ledajaká svíčka, ale normální penis!!! :grinning: NO tak jsem ho sfoukla :grinning: . Holky mi popřály a konečně jsme dostaly ten přípitek. Daly jsme si malou mňamu a šly hrát bowlas. Káťa pořád do mě ryla, co že to k té mé 30tce chci, tak jsem jí pořád do kola opakovala, že nic a nějak se s tím nehodlala smířit... no dohrály jsme, pokud se tomu dalo tak říct,páč jme už měly slušně upito, teda alespoň já :grinning: no a že teda pokecáme. Tak vám tak sedíme a kecáme a najednou ze dveří kuchyně plamen! Tak jsem vyjekla: Hoří jim kuchyň! A opět se proti mě řítil číšník, tentokrát s hořícím melounem a svíčkama ve tvatu 30tky!!!! :grinning: :dizzy_face: Až mi vyhrkly slzy!V tu chvíly věděla už celá hospoda, že Diblice má 30! :grinning: tak jsem si opět sfoukla svíčky :slight_smile: . Prej to mám místo dortu a dort se musí nakrojit, tak naléhaly ať nakrojím, mi to bylo divný, ale krájela jsem, na meloun jsem teda zrovna chuť neměla, ale když na tom trvaly... Sámo to nebylo samo sebou, uvnitř melounu byl holky mega tampón!!! No nekecám!!! :grinning: :grinning: :grinning: prej, že se do něj musím dostat, tak jsem si vzala kudlu a dostávala se.... :grinning: . Čekala jsem cosi v podobě mini přáníčka, nebo něco takového a ve vnitř ku podivu vata :confused: , tak má reakce byla: A jako co tím básník chtěl říct a cupovala jsem tu vatu a narazila jsem na DAR!!! Holky, ve vnitř toho tampónu byl zlatý náramek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nechtěla jsem tomu uvěřit a pochopitelně mě to dostalo, takže veškerá snaha o perfektní nalíčení byla do slova v prdeli :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak bych chtěla holkám ještě jednou poděkovat, páč tohle jsme fakt nečekala a bylo to opravdu perfektní. PAk jsme ještě samožřejmě zapařily a domů jsme šly za ranního kurevpění, ve 4 :grinning: :grinning: :grinning: na tohle budu opravdu dlouho vzpomínat

Já pokračovala jsem ště druhý den, páč, přijeli rodiče na oběd... no mám doma malé květinářství ... plno růží a lilií :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i od Adámka jsem dostala růžičku :dizzy_face: . mimo jiné :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Omlouvám se, je to malinko dešlí, ale nechtěla jsem vás o nic ošidit :wink:
16. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
16. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jé ani to mohlo být supr :dizzy_face:

Jo a nakonce máme kočárek,táta si vzpomněl a otočil auto..jsem mu otoiž nemohla zavolat bo mě vybitý mobil
16. srp 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.