• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahoj Marti, no mně se zdá, že už je velká oproti tomu, jaká byla, když jsme přijely z porodnice. Už mi začíná vyrůstat z těch malých oblečků a to je měla na sobě jenom párkrát. Ještě štěstí, že máme většinu hadříků půjčených.
17. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Tak nakonec pojedeme s Romčou. Má nějaký zařizování, tak si uděláme výletík po městě :slight_smile: Hodí mě na tu gyndu, tam je to na pár minutek a pak se projedeme. Taky pojedeme do Tesca pro plíny, tak to zkloubíme do výletu. Malej za ním právě přišel a haleká táto táto :grinning: :dizzy_face: Je to sladký :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahooooj Lucinko! No Anička váží už 4950 kg a ještě máme široké balení (3 plenky), tak už se holka dost pronese. Ale je to zlatíčko, je moc hodná. Přes den jí po 3,5 hodinách, v noci ji budím po 5 hodinách a když zaspím, tak spí 7 hodin a pak se vzbudí sama. Takže mám v podstatě Kanáry :grinning:
17. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
luci jo jo...já měla hafo 56 přitom jsme měla koupit hafo 62 a pár 56 :grinning:
tak pá marky užijte si výlet
autor
Lucidku, oni rostou strašně rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě to teda vyhovuje :sweat_smile: miminka jsou sice krásný, ale já jsem teď taková "spokojenější" ( ať to nevyzní blbě, ale teď už si s tím Adýskem můžu i zařídit a je to pro mě lepší :wink: ) Chodí, žvatlá a je to super :dizzy_face:
Kukala jsem na Sárinku, už je z ní velká slečna a má krásný kukuč :dizzy_face: Ta kukadla teda chlapům ještě zamotají rozum :grinning:
17. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Luci nespěchám, Romča teprve leze z postele :sweat_smile: :grinning:

Já měla tak nějak všechno akorát...ale měla jsem nakoupit hodně 68 a 74 :grinning:
17. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Teda ty máš život :sweat_smile: :grinning: Já ze začátku kojila co 2hodiny a pak se to zkrátilo na 1,5 a to nám vydrželo snad doteď :sweat_smile: :grinning: Jen už teda nekojím co 1,5 ale furt se něčím cpe :grinning:
17. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Lucí jo to říkaj všichni prej si máme pořídit brokovnici už ted....ale kdo ví jak bude vypadat až bude velká.....jako nedovedu si představit že budu svou holčičku jednou vdávat týjo...to nebude semnou tak jednoduché :grinning:
Marky, no jo, Adámek už je kus chlapa, ale Anička mně zatím nikde nezdrhne, což je taky výhoda :grinning:
autor
Luci jednou se určo vdá :wink: Já si teda taky neumím představit, co teď prožívá moje mamča, ale asi nic jednoduchýho :confounded:

Luci nezdrhne a užívej si toho :sweat_smile: i když zase je s nima o kus větší sranda, jak už jsou mobilní :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Luci, budeš tchýně potvora, jo? :grinning:

No Marky, taky si říkám, že je to pohoda. Akorát se mně všichni ptají, po kom že to dítko je, když já jsem řvala furt a choť se taky dost vztekal :grinning:
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Lucí to je velká výhoda :grinning:
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning: U nás je Adýs přesná kopie nás obou. Chvíli kliďas, kdy si hraje a ani o něm nevíš a za chviličku bych ho přetrhla, jak ječí a dělá kravál :grinning:

Romča byl teď na záchodě a Adýsek tu chodil dokolečka a držkoval tou svojí hatmatilkou, že mu zavřel a nevzal ho sebou :grinning: :grinning: K pokukání :grinning:
17. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
No já si to užívám, ale mrská sebou dostatečně už teď. Už bych si nelajzla nechat ji bez dozoru někde, odkud může spadnout.
17. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
17. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Tak to já mohla Adýse nechat snad do půl roku :sweat_smile: pak taky, ale už jsem ho dávala víc do středu postele a ne přímo na kraj :grinning: to bylo fajne, dokud byl lenoch
17. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
On držkuje pořád :sweat_smile: :grinning: Občas na nás kouká, mele si tu svojí a úplně mu v očích vidíš, jak nás považuje za úplně blbý a podobně...puberta hadr :sweat_smile: :grinning:
17. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Marky, ne že bych tě chtěla strašit, ale bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
nevím, co mám udělat Adíkovi k obědu, nám zbyly ještě řízky :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Luci já vím...jestli mi to vrátí, co jsem vyváděla já, tak už teď se bojím :zipper_mouth: :astonished: :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
My máme rajskou :slight_smile: Dostali jsme od tchýně, tak je koupit knedl :slight_smile: :sunglasses:
17. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Danuško, co třeba nějaké těstovinky s omáčkou?
17. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Já mám kuřecí čínu a rýži ze včerejška
17. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
díky za rady, nechce se mi moc kuchtit :wink:
17. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
nazdááááááááááááááááááááááár, to je příšerný vy kecáte, tohle asi fakt nezvládnu dočíst

co je nového?
17. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Hoja Simi
str. 386 úplně dole, kačka :wink:
17. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme doma. Jsem ráda,že jste to vzali tka sportovně. Já sjem s Tome od mých 15..byl v podstatě můj první pořádný kluk a taky bude poslední oufám :dizzy_face:

Jiank byli jsme pochváleni,že jsme neječeli,že sjme s ekrásně otrkali. JInak vše jako vžy. POtím se až na p.deli jak je tu vedro,ael co už no
17. srp 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
achoj KAči!
Davča byl od začátku šikula :wink: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
no tak ondra stále spí.. dneska bude krupicová polkívka a bramboráky... :wink:
17. srp 2009 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.