• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no tý vole, kačí takovej mlaďošek. Ale to víš že se nezlobíme, každý se na miminko cítí v jinou dobu. A hlavně že jsi zvládla obojí, školu i miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moje švagrová měla mimi taky v 19 letech a je skvělá máma - až moc hodná :wink:
17. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
jééé taky bych si dala bramboráky :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
to já bych si dala cokoliv, kdyby mi to někdo uvařil :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
no asi tak Simi :grinning:
17. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
tak já se ukážu a všichni zmizí... nevadí nakouknu zase až půjde malá chrupkat :wink:
17. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Mě dneska bude obídek donesen,tkaže pohodička :dizzy_face:

Už vím jak budu mít školu.Týden te v září a pak 14 dní v lendu a to je vše :wink: Tak jen zajistit hlídání pro prcka :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
jo a už máme všechny čtverky a klubou se nám trojky...tkaže máme zubů plnou hubu
17. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Te dmalý ke mě normoš došel od dveří,aniž ybch ho sama někam postavila a utekla..a ani se nevztekal,prostě z vlastní vůle došel :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Tak já už poletím, musím provést debordelizaci :angry:
17. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
tak ondra stále spí.. to je síla :fearful:
17. srp 2009 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
až půjde kubišín spát tak musím provést taky debordelizaci na pracovním stole... :confounded: je tu fakt chaos.. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
my půjdem brzo spát
17. srp 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
též dělám debordelizaci, jen přes ten křik dětí nevím jestli neskončím
17. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
dámy valím na gyndu akutně čus bus :unamused:
17. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
copak Luci :confused: :frowning2:
17. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
JEžíš co je Luci :confused:
17. srp 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem vyměnila děti v ložnici a místo ondry je tam kubík.. ondru jsem musela vzbidt..nehcápu že tak dlouho spinuškal.. Luci napiš až dojdes..sem napnutá :confounded:
17. srp 2009 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
Já dala malého taky spát,asi se půjdu natáhnout,ale budu nakukovat
17. srp 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile:

Výlet se nakonec moc nekonal, je tam nechutně, tak jen tu gyndu a domů :slight_smile: Jo ještě jsme nakoupili

Luci :astonished:

Reni mám dotázek, našla jsi ty kalhoty??

Mě půjde malý spát dneska asi až později, vstával až v 8, tak žádný chvátání do postele. :sweat_smile:

Kačí ty potvůrko :wink:
17. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Kači ve 12,nezapomeň :wink:
17. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
market na tebe jsem si vzpoměla když jsem šla s mamkou k tamíkům, meli tam kopmletek společenské černé kalhoty a šedou vestičku, vzadu regulovací(černou ).. celý komplet za 120kč chápeš to?? :grinning: já si hnedka vzpoměla na mladého, jenom nevím zda by mu ty katata nebyli delší ale to už není takový problém...
17. srp 2009 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz
jo ještě sjem vá zapoměla říct že na mé nározky jste mi všechny přáli holčičku, a já dostala od mamky čapí hodiny, jsou ta čápi s malým uzlíkem..no vy jako jaksi všichni chcete aby to jako"bylo" :grinning: :grinning: :grinning: sem koukala.. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo :astonished: :sweat_smile: Delší nevadí, zkrátí se to během minutky :sweat_smile: A velikostí by mu seděli??

A holčičku ti všichni samo přejeme :wink: do toho nového baráčku :wink:
17. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Si pro jistotu antoším budík Dani :wink:
17. srp 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
myslím že valikosti by seděli.. stačí říct že chceš abych se pořádně koukla a jak pojedu směrem k mamce tak bych ti to koupila a pak poslala.. teda nevím jak máte domluvené s Renčou neco jsemvypozorovala že spolu řešíte tak nechci lézt do zelí.. napiš..
17. srp 2009 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo to bys byla zlatíčko :dizzy_face: Kdybys zjistila velikost a připadně koupila :dizzy_face: Když budou větší tak to neva, zmenším si je během chvilky, šak na to mám školu :grinning: Ale nějak nemám sílu běhat po městě a hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Renča říkala, že asi je už nemá, ale že se ještě koukne do pokojíčku, až se Anička probudí, ale výsledek už mi nesdělila :grinning: Tak ještě počkáme, s čím přijde a pak bych tě teda moc a moc poprosila :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Dani mám ti vyřídit, že takhle by to nešlo, abysme zapíjeli tvoje narozky naším chlastem :grinning: :grinning: vzkazuje Romča :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
ok market jak moc na to spěcháš?? :wink: já mám mamku tedka kousek dál asi 20km tak řekni at to zařídím
17. srp 2009 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem tu. Mám nalitou medovinku a čekám na dvanáctou na přípitek :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Jířo čím dřív, tím líp, ale nejdýl do 19.9. :sweat_smile: :grinning: :wink: Ale zase tak moc to honit nemusíš :wink:

Já už si chladím limču z červeného pomeranče a čekám :dizzy_face:

POkoušela jsem se uspat draka, ať na to máme klid, ale bez úspěchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nakonec tu lítá jen v plíně, páč je fakt humáč humáčovitej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ve čtvrtek jedeme k našim a budeme tam do soboty :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.