• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
chojky děvčata,

tak u nás už se taky hajá. Je klídeček

Luci - když se to sere tak se to se.e. Je to fakt naprd. No snad Hany něco sežene,nebo hold půjdeš do práce ty a nějak to překousnete.....
17. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hoja Simi děkuju za podporu
já klidně půjdu makat mě to neva, jen hayn je ten typ co to asi nepřekousne
17. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já vím že to bereš, že ti to neva, jen ti chlapi to berou jako prohru a selhání, je občas těžký jim do tý jejich palice natlouct, že svět se kvůli tomu nezboří....
17. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
no právě......no mám před sebou těžký úkol...ale snad tam nahoře někdo mi helfne
17. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
no snad - budu držet palce ať najdete to nej řešení pro všechny a je doma zase klid a pohoda bez stresu a napětí :frowning2: :wink:
17. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahojky, tak u nás už se taky hajá :dizzy_face: Prochajda byla ze začátku vražedná (holky vybraly šílený krpál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:) ale pak dobrý. Vycucla jsem dvě nealko piva a bylo mi heja :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:

Luci buďte rádi, že máte aspoň nějaký východisko :wink:
17. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak tak uvidíme nechám ho vychladnout a začneme o tom mluvit až to sám nakousne....
17. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
A když se zamyslíš nad tím, že by měl 7-8tis za 3 dny v týdnu... další dny má možnost kukat jinde... :wink:
17. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ty Luci mě to připadá, jako by musel náhle uvolnit místečko někomu protekčnímu :angry:
tohle nesnáším a pak výmluvy, že chtěj mladý tváře, jako by je v tom rádiu někdo viděl, že :angry: :frowning2:
17. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
marky to sice má ale kdo ho veme na 4 dny v týdnu? umí kecat komerční rádia to nejde být ve dvou....a je vyučený elektro, tak by šel úplně z oboru
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
tohle je na nic, můj taťka je bez páce už od prosince :frowning2:
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
fanuš je to možný..nevím kdo schytá nejposlouchanější časy......jako netroufám si tvrdit, nová koncepce zatím není známa nikomu z moderátorů.......
myslím že to není o vzhledu ale o hlasu ale co kakám je...at si chuchnout my to nějak dáme
17. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
máš recht Luci, držím palečky, ať je to brzy zase v poho :wink:
17. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo a Leni děkuju :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Neber to ve zlém Luci, ale 8tis má Romeo nemocenskou za celý měsíc. K tomu moje mateřina 7.600 a 14tis měsíčně poplatky. Tomu teprve říkám že se nevyjde :zipper_mouth: A teď to ani řešit nemůžeme, páč do práce bych se vrátila za cca 9čistého, což si moc nepolepším na to, abych utla Adýsovi přívod mléka. Vy máte možnosti...tohle řekni Hanymu, až se mu nebude chtít smířit se s tím, že by byl doma na rodičáku a ty v rachotě. Já se moct vrátit do práce jako ty (a brala bych spíš tu ambulanci :wink:) tak nebudu váhat ani minutu :slight_smile: Ať si chlap se svou ješitností poradí po svém :wink:
17. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
jasně marky chápu.....
spíš je to ted hodně čerstvé a nečekané
nám by zbylo 6 tisíc na vše benál, plíny, jídlo, telefony (moc neprokecáme) měsíčník a tak okolo
17. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jo a Leni, mám tě na seznámku :wink: A jsi o 10dní starší než já :sweat_smile: :wink:
fanuš mám tu aloe šťávičku tak připíjít vivat vivat vivat :grinning: :dizzy_face:
autor
Tý jo Luci, my měli na měsíc nejvíc cca 5tisíc :sweat_smile: a vždycky vyšli, jen jsme si nikdy moc nenašetřili :sweat_smile: :grinning:

A že je to čerstvé chápu :wink: A upřímně chápu Hanyho pocity, ale teď není moc času se užírat pocitama :wink: ale vy to zmáknete, neboj :dizzy_face: Myslíme na vás :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Luci nechtěla jsem s tím prudit.... :wink:
tak vadrž jdu si nalejt! :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Já tu mám jahůdkovou šťávu, tak si dám s vámi repete :grinning:
17. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
jsem tu, tak možem :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
týjo marky na 3
lidi to jde????No vy máte obědy u tchýnky aspo jednou týdně...to pomůže....
tak čin čin babucho
jo jahodovou tu bych si taky dala, ted měli v akci od JUPí aloe a černý bez za 22Kaček :grinning:
17. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Díky ti a do dnaaaaaaaaaaaaa :grinning:
17. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
cože tady se zase nalejvá? vypadá to že jsem přišla právě včas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Luci jo jo na 3...a ty obědy fakt pomůžou :wink: a občas dostane Romča v sobotu večer pečený kuřátko, dostáváme cukr a mléko (máme oooobr spotřebu :sweat_smile:) ale i tak se dá...občas fakt i zbylo na konci měsíce, nebo si Romča něco kupovat, nebo nějaký nový hadříky :wink: jen se člověk naučí nekupovat to nejdražší (i když na něčem nerada šetřím :wink: ) ale třeba oblečky kupuju v Rodince (krásný věci a za pár korun-i pro nás :wink:) fakt se dá vyjít, ale je to o zvyku :wink:

Dani tak ještě jednou na zdravíčko :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
simí no vidíš tak pojd s náma
autor
Luci my taky jedině Jupí šťávičku :grinning: Ta aloe je super :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.