• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
máme nálož v gatích :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
My měli taky,už je to pro mě na denní pořádku mu sprchovat prcku :grinning: Už jsem od ubrousků úplně upustila a někdy by ani nestačili :sweat_smile:

Holky mám na něco chut a nevím na co :confused:
10. čer 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Kači aj jaj, to ti neporadím :confused:
10. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Mě taky honí mlsná, ale ještě jsem nesnídala, teda kromě banánu. Tak si půjdu něco uloviti :grinning:
Lucid ty jsi ještě nešla
Ještě ne, vyrážím kolem půl dvanácté
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
acha
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
No asi si půjdu pro nanukáč..koupili jsme si toho Míšu,tak ho asi ochutnám :grinning:
10. čer 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Ještě řeším dětského doktora, už to musím nějak rozseknout :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
No Luci s doktorem ti neproadím,to musíš vědět sama kdo je nejlepší v okolí :wink:
10. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem tu hans mě hne dnasral prej kde sem tak dlouho zase jel na chatu dělat tu garáž :angry: :angry: :angry: a malá posratá......
no na bytáku znova si paní pitku předvolaj a pokud nepomůže hrubé ty ty ty tak bude přestupkové řízení s pokutou nebo neprodlouženou nájemní smlouvou.....jako už chci fakt klid, mám tu hovno a nevím co z hovna ubařit když hanse by zabilo počkat ještě 10 minut :angry: :angry: :angry:
10. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Kačí, se rozhoduju mezi dvěma doktory, tak uvidím.
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Koukám,že ti chlapi jsou nějak na zabití :angry:

Luci tak snad se to vyřeší a budeš mít klid :wink:
10. čer 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
kačí snad jo jen sousedi...prej nejsou rušeni jen jáááá no nikdo se za mě nepostavil to nepochopim, ale i tak mám důkaz
10. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak to se divím,že to nikomu jinému nevadí :confused: Koukám,že tam máš zvláštní sousedy :frowning2:
10. čer 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
no co uvidíme...ale cajty budu volat pokaždé
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Luci, já bych to viděla tak, že sousedi mají bobánky :wink:

Dani, můžeš to udělat tak, že ovoce jen rozmixuješ s cukrem a je hotovo, nebo jako bys dělala marmeládu, ovoce jak chceš, buď s kouskama, nakrájíš, nebo mixneš, hodíš do kastrolku a jak to bude bublat, nasypeš cukru podle toho, jak to chceš mít sladké a ještě chvilku povaříš. Záleží i na tom, jak to chceš husté, pokud víc, vaříš dýl, žádná voda, nic se nepřidává, můžeš třeba skořici na vůni :wink:
10. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
TAk sjem si dala rajskou polívku z yptlíku.

Dneska se chystám dělat sojové karbenátky tak sjem zvědavá :grinning:
10. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
no uvidíme mám hlad že bych padla dělám si placičky hans mě nenachal nakoupit tak půjdu poo až se gojgule vyspí, je na ťofku :angry: :angry: :angry:
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Luci koukám,že máš fakt supr den co? :unamused:
10. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
jo to mám no...zítra teda jdu pomoct segře a hans bude doma :angry: a pak jdu do rachoty na nočí se asi vyspím :grinning:
10. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
To s tebou jednou sekne :unamused:
10. čer 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
kačí snad né jen tento týden je to napresované....a do toho ještě starosti no už mám halvu jak papiňák no
10. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
No tka snad budeš mít brzo klid :wink:
10. čer 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
Reni rozmixovala jsem je a dala amlinko cukru :wink:
Luci chuděro, jsi jak na dostizích :frowning2:
Já jdu pomalu pakovat, jedem na noc k našim. Zatím pááá
10. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
fíha, všichni jste venku? My byli, Anička zůstala spinkat u našich, malého jsem nakrmila polévkou a teď si dává kaši a půjde hají, na to se těším, už mě úplně pálí jizva :angry: hlad mám, že bych sežrala vola, holky, ten jídelníček je tak omezený bez těch tuků, mám pocit, že jím furt samé a už mi leze i ušima.
Na těstoviny se nemůžu ani podívat, těma to začalo, knedle mi taky nějak nesedí a tak jsem na rýži a bramborách a je to fakt bída :confounded: Ještě když se mi nechce pro sebe samotnou vařit :angry:
10. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
:grinning: ahój ženky...

tak hlásím že třetí dítko není na cestě.. přišla mě ráno moje pozdní návšteva z červené vody...

docela zvláštní pocit být skoro těhotná :grinning: no jako predstva šílená tedka se mi to fakt moc nehodí :grinning:

jsem ráda ze jsem vás pobavila.ale takové scénky muze pripravit jenom zivot sám :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak zas nic :angry: :grinning: ale taky dobře, větší sranda je plánovat :wink: tak si to pak o to víc užijete a konečně si vytvoříte tu slečnu :grinning:
10. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
ondra byl vcera u babi... na spaní a tedka uz to u nás chrní..jsou nejakcí nakřáplí tak asi proto :astonished:
10. čer 2009 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz
ha díkes Reni ..by em fka tzajímalo jak to naplánovat aby to jako byla holka :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.