• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky holky.. jdu konečně vařit zase jsem si trajdala na zahradu a pro boty jirkovi páč se mu rozpadli ve žraloka.. a už sem doma mladej asi padnul za vlast ajá nemám vajca na obed..do háje :grinning:
18. čer 2009 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
jsem vás nemohla ani najít :grinning:

Já až teď poprvé zapnula počítač :grinning: to jsem dobrá, co? Dneska máme s Danuškou den aktiv, co? Já gruntovala jako drak a mám vygruntovaný celý barák :grinning: , musím se pochválit :dizzy_face:

tak a teď jsem se vztekla :angry: Anička zase tropí hlouposti :angry: no nic, bude muset přemýšlet hlavinkou, jinak to pocítí prdýlka :wink:

a teď jsem se vztekla ještě víc, malý vyraboval Aničce půl talířku s rýží a omáčkou a poházel to po zemi, tak dostal přes ruku a na prdel, ale pořádně, darebák jeden a neposlechne a neposlechne, než jsem k němu stačila přiběhnout, tak jsem na něj řvala, že to nesmí a přesto to musel udělat, řve jak tarzan :angry:

Dani to s tatínkem je mi líto, ale určitě přijdou na to, co ho trápí a nasadí léčbu a bude dobře

Jiři krásné bydleníčko, to podkroví bych si zamluvila :dizzy_face:
18. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
ten malý má štěstí, že má plenku :angry:
18. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
čuste
sem off 10 výjezdů v kuse do 14h....to jsem snídali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale zase vytuhnu raz dva
jdu to tu pofackovat a dát si vanu......
18. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci, teda to byla šichta :sweat_smile: :astonished: :sweat_smile: a byl nějaký zajímavý výjezd?

Já bych tipovala, že zafungovalo to počasí, co? Bylo fakt příšerně vedro :angry: a dusno :angry:
18. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj,jsme tu,ale jen zítra a v sobotu jdeme na anrozky a v neděli frčíme na chalupu :dizzy_face:

Co se za dobu mé nepřítomnosti stalo?
18. čer 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
renat jedna pi*a krvácí z rypáku a chce at ji vyberu schránku...nasrala mě hned ze startu jinak normálka
kačí tak si to užijte :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Luci to nějak nechápu :confused: Jako ní v podstatě nic nebylo nebo bylo a měla u toho starost o dopisy?
18. čer 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
jo kačí...prej že je to její právo sm ji vyvedla z omylu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak to je drsný :angry:
18. čer 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
no holt dělaj si z nás poskoky.....a ješě píšou stížnosti....asi neví, že nebýt nás...tak.....
18. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Njn,někteří lidi jsou na zabití fakt :angry: Kdyby vás byla potřeba zrovna jinde,tka klidně mohl i někdo umřít :frowning2: :angry:
18. čer 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Luci ještě by po tobě mohla chtít umýt zem a aby jste se vyzuli :grinning: no to byla teda pipenda :wink:
18. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
přesně kači
18. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hoja Kači, teda ty nám umíš zdrhnout :grinning:

já si dneska koupila maxi tyčinky slané od bohemia a teď by mě zajímalo, proč mě po nich pálí držtička, jsou peprné jako sviňa, to malému dát nemůžu :angry:
18. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Těmhle lide byhc přála,aby potřebovali záchranku a ona nikde,protože by byla u takového krypla :angry:

JInak malý už kráswné chodí za ruce,už na nich ani tak nevisí..je hrozně akční..no už mi končí lážo :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Kači a to počkej, až začne běhat sám :grinning: náš malý už se nespokojí s chůzí, on už to bere poklusem :grinning: doma ho to nebaví a venku se můžu strhat, abych mu stačila, dneska se naučil lézt na skluzavku, ten žebříček zdolá s přehledem, pak si nahoře stoupne, sedne a jede :angry:
18. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
kačí to je super , že tak krásně ťaplkká, sem zvědavá, kdy gojgy začne
renat se asi tam spletli ne?místo soli pepř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Luci ani se nenaděješ a bude taky lítat :grinning:

Kači a uvidíš, že za chvilku tě malý k tomu běhání nebude ani potřebovat :grinning: jen ty schody jsou o hubu :angry:
18. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
týjo tskový blbý konec III řady VKV co bude s helenkou??snad neumře :astonished: :astonished: :astonished:
18. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Achoj!
To bylo drama co :grinning: :astonished: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
no dyť fanuš :astonished:
18. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já nic nevím :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
renat to jsou ty naše vkv :grinning:
18. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
jj já jdu dát koupel a měla bych žehlit, už se to začíná hromadit, ale asi si dám ještě nanuka :grinning: je tam 0% tuku :grinning:
18. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
No to je ale blbej konec :angry: vím prd, jestli Helena bude žít nebo ne, ta je zbouchnutá, Ludva se pomátnul :confounded:
18. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
no renat jakoej to je? ovovcnej co?
ser na koš já taky to peču budu žehlit zítra dneska jsem hyn
fanuš mi nemluv.....to zas budu jak na jehlách do další serie ale myslím, že helena umře..... :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
No nevypadala dobře :unamused:
18. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ještě by mě zajímalo, jak tam vyšachjou tu Andreu.....
To začíná až v září, že
18. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
až v září?????to se asi poseru přes léto jako...... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.