• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No Jířo to mamča...chtěla mi dát přes pokladnu peníze na účet a napsala jiný číslo účtu.
18. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Dani my špagetky papáme, jen teda ne přímo ty dlouhý, ale lámu je :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Když je máme my, tak mu je jakoby krájím :sweat_smile: :grinning: Ale je fakt, že je s tím piiplačka...radši obyč těstovinky :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
a s čím mu to dáváš? S kečupem?
18. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
JJ, to on moc rád, i když spíš jen jakoby obarvený, jenom trošku kečupu pro vůni :slight_smile: Ale u nás se to tak moc nedá brát, páč on nesní ani klasickou porci :sweat_smile: někdy mám pocit, že ho to prostě přestane bavit :confused: :sweat_smile:
18. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
vyrazíme s Adíkem na nákup
zatím pa :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
My na tu poštu, zatím se loučím :slight_smile: Paaaaaaaaa
18. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
čauky

taky mě čeká obchod a dneska jsme s Terinkou jen na vývaru maso jsme ted měli furt
18. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky,

taky nevím co vařit.Teda sobě asi udělám čočkovou polévku...no konec konců asi ji dám i prckovi jen mu odeberu než to osolím :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Kačko - malé čočkovka docela jede, zkus to uvidíš :wink: já to dnes vidím na nějaký vývar s kapáním a zeleninkou. Tu Terka miluje
18. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Market no a kde se spletla ve předčíslí a čísle účtu, nebo v kódu banky?? páč když je číslo fakt odlišné tak se vrátí ale pokud je třeba stejný tvar čísla účtu a je jenom přehozené nějaké písmenko v čísle, a ne v kódu tak je velká pravděpodobnost že to někomu na účet příjde..já takhle poslala mzdu, ale spletla jsem naštěstí celý kód banky, místo´0600 jsem dala 6000 a taková číselná řada v bance "6000" nebyla takže se mi to vrátilo zpátky. banky mají různě dlouhé(počty čísel) nebo pomlčky a nebo nuly..takže snad se vrátí, no jo ale kam když to mamka vkládala ,netuším.. když jsem to poslal prevodem takse vrátili na účet ze kterého se to odesílalo, ale když je to pokladnou tak je třeba zajít si na pobočku a oni to možná stronují, a vrátí fyzicky peníze.. rozhodně at tam zajde... :wink:
18. srp 2009 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
Jo Simi polévky nám jedou,teda až na zeleninový vývar.

Poslední dny mám doma děsného mazla :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jířo spletla totál číslo. Prostě u mého jména měla úplně jiný číslo účtu :confounded: Už byla v bance...sepsali žádost o vrácení a bude záležet na tom dotyčném, komu ty prachy přišli, zda je vrátí. :frowning2: Ach jo :frowning2: je mi z toho ouvej, chtěla mi pomoct a takhle to dopadlo. Vždycky se na moje číslo ptala, spíš teda ujišťovala, tak mě ani nenapadlo, že má nějaký blbý :zipper_mouth: :frowning2:

Dneska mám den B :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
byli to velký prachy?? :frowning2: držím palec at to přišlo poctivci,ale i tak pokud by vám to nevrátil tak jedine obcansko -právní cestou.. ale tam to snad nedospěje... :frowning2:
18. srp 2009 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz
Tak on je ze zákona vrátit musí,že jo.Jinak je to krádež,ale lidi jsou .... :angry:
18. srp 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tři tisíce. :confounded: Jde to pak soudně, ale to je na dlouhý lokte a mnohem víc peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Kačí teoreticky se to bere jako krádež, ale prakticky mu je mamča dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
18. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
MArky pokud to stornuje a on to odmítne vydat ej to krádež!Stejně tak si nesmíš nechat peníze co anjdeš na ulici
18. srp 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já vím, ale když je nebude chtít vydat, tak to bude na dlouho :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je to, co mě štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A malej mi nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice je docela v pohodě, ale vstával v 7:30 a nějak stávkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Marky to je ale prekérní situace :confounded: tak držím pěsti, aby to dobře dopadlo :wink:

nevíte co je s tou Renčou? Od včerejška na ni myslím :frowning2:
18. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Dani,nevím,taky by mě to zajímalo! :frowning2:

My šli ted spát,tak snda bdue spát dlouho :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak Adýsek konečně padnul :slight_smile:

Dani děkuju, snad to klapne bez větších potíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A o Renče nic nevím a taky na ní moc myslím, ale nechci jí otravovat semeskama :frowning2:
18. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Malý mi moc nejí..mu rostou další zuby!Sotva s emu prořízly všechny čvterky,tak nám raší trojky...no tak to aspon budem mít za chvíli za sebou
18. srp 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Adýs teď taky nějak extra nechce běžnou stravu a vyžaduje víc mléka. Ne, že by mi to vadilo :wink: ale byla bych radši za normoš jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
No u nás to bdue asi i vedrem a taky nemá moc na jídlo čas
18. srp 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
marky - tak držím palce ať se to brzo vyřeší. Jestli se to nevrátí snad bude ten člověk solidní a vrátí to sám. a tolik peněz, to je k vzteu
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Kačí to samé...jak je vedro, tak by furt jen sál, včera mi dokonce POPRVÉ!! vypil celou flašku 240ml čaje :sweat_smile: to se mu nikdy nepovedlo :astonished: :sweat_smile: ale jídlo nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Simi to je k vzteku, to mi povídej. A to mi je posílala s tím, že jí je ve čtvrtek až tam pojedeme vrátím :zipper_mouth: Samo se to bohužel nevrátí, dostal je někdo určitý, tka jen doufat, že je to normální slušný člověk a vrátí, co mu nepatří, co obdržel omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
marky a kde mamka přišla k takovému účtu? nezná teda toho dotyčného? nebo to prostě nějak zmastila?
18. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
nejhorší je ýe z důvodu porušení bankovního tajemství ti nemůžou v bance říct ani čí ten účet může být.. :angry:

MArket napiš jak se to přesně stalo, změnila mamka číslíčko ale zůstal jednotný "vzor" nebo "tvar" účtu dané banky?? páč jak jsem už psala kdyby se to lišilo víc tak se to automaticky vrátí,ale zase když už teda na bance dali sepsat žádost tak i oni bankovní poradci určitě vědí že ten nechtěný tvar účtu má nějakého majitele. páč kdyby neměl tak to asi nebudou chtít vypsat.. :frowning2:
18. srp 2009 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.