• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
MArky tak to je supr,že se to tak dořešilo.A jak jsi došla na to,že je to ona?
20. srp 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zkoušela jsem to jméno na MMB a nic mi to nenacházelo. A včera mě napadlo zkusit ho v ženském tvaru :sweat_smile: Hodně lidí má společný účet a třeba je psaný na manžu a vyjela mi tam Mmarky. Tak jsem si v říjnovkách zjistila číslo, písla jsem jí a vyšlo to :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky kočendy,
Luci kdypak bysme mě chtěla vidět?? Jsem dneska u mamky na hlídačku večer budu už doma, dneska jsme tady přespali.. Reniku sem na nervy co je stebou?? Kočko z Moravy?? :astonished:
20. srp 2009 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz
Tak to je supr :wink:
20. srp 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
super Marketko :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:11  •  3 děti  • Odpověz
autor
No jsem nadšená, že to tak dopadlo. Věděla jsem (spíš jsem si to myslela a doufala, že se nemýlím) že ten účet by nepatřil nějakýmu zlodějíčkovi, když je to ode mě, ale je hned líp vědět, kdo to je a že je to Markét, to se mi hned extrémně ulevilo :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
jiřo....s tebou je to těžký...se domluviti :grinning:
zítra máme plavčo tak odpo pak bo večer mám rychlou
marky uf uf no vidíš to šikula....
20. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Jo jo, super konec :dizzy_face:

Mladýmu se podařilo vzbudit velkýho :sweat_smile: :zipper_mouth: takže k našim pojedeme brzy :grinning: Půjdu pomalu balit, Romča se probere a pofrčíme :dizzy_face: Těším se jak malá :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
pá marky užijte si to......půjdu nakoupit chchi dělat vajíčovou pomazánku a není tu tatrka
20. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Marky tak to budete mít pohodičku :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Pohodička bude :dizzy_face: Chceme tentokrát prubnout i bazén, tak snad bude fajne :sweat_smile: :grinning: Já jak nemá voda tak 40stupňů tak nějak se mi do ní nechce :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My půjdme asi brzo spát.Pořád polehává a čučí do blba :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
luci já myslela na chajde:.. kdypyk ti má přijít DAnca a kdypak bych tam mela dojit i já, cosik seem včera zahledla..normálně jsme u mamky a kuba si práve posrajdil poslední plinku, tak tu má mamka duchodcovské plinky, které koupila omylem v lékárně, tak sem mu ji musela omotat páskou(izolepou) no to kdybyste videli tak se michy počůráte, snad mi jirka doveze dneska nejaké plinečky :frowning2: :wink:
20. srp 2009 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
Jiři,tka to musela být zajímavá podívaná :grinning: :grinning: :grinning:

My teď kupovali tescácké...mají 2+1 zdarma
20. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás se snídá a pak pozvolna začnu s pakováním k našim :wink: :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Kurník,všechyn někam jedete :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko, tak u nás jsme po snídani.

Noc u nás nic moc malá se n ějak budila, nevím co jí trápilo a vstávačka po šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí pak s hračkama vydržela v postýlce ještě do půl osmé, tak aspoň že tak

Markétko - no to je super, že penízky se objevily a majitelka je vrátí. To je fakt štěstí :wink:
20. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Marky jsme dočítala,t ak to je neuvěřitelná náhoda!!!!!!!!!!! že Mmarky zdraím!!!! Tu jsem neviděla ani nepamatuju :sweat_smile: :wink:
Jiři no to muse vypadat fakt ftipně :grinning: ale lepší než mít počůranou podlahu, že :wink: :grinning:
20. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
No ymslím,že to počůrání je menší zlo :grinning:
20. srp 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
no jKO JE TO MAZeC TEDKA TO NEJAK PREŽIJEME PÁČ JDEM DO MÍStNÍHO OBCHODU A NEMÁM TU DOST HOTOVOSTI TAK ASI ANI PLINEČKY NEKOUPÍM JEDINE ZE BY MELI NA KUSY, JSEM NA VESNICI TAK JE TO OBTÍŽ..omluvte caps tu klávesnici neovládám, deti myjou nádobí, všechny tři a kubík jim dělá zase bugr.. odpolko pujdou do bazenku tak plinku resit nemusím ale do te doby dobrá aji důchodcovská :grinning:
20. srp 2009 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz
Jiří - vyrfoť nám to ať vidíme batole v důchodcovské plíně, to musí být mazec :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
TAk u nás se šlo spinkat..byl takový nijaký...a je tma ticho,tka si myslím,že je rád,že je v postýlce..
20. srp 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
simiku nemám tu kabel ale vyfotim, a pak večer to hodím na net...minimálně se o to pokusím páč oni furt lítají :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
jiřo jo ták no to ještě vyšpekulujem :wink:
polínu chci vidět :grinning:
20. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Luci MÁM NAVIGACI!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
20. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
takže jedeš na sto pero???? :grinning:
20. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
hurááá dani tak to trefíš.. já bych taky aj dosla minimálně na nejaké vydařené odpoledne... :wink: :dizzy_face: luci..
20. srp 2009 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz
no Luci už mi v tom nic nebrání :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
super.....takže hurá hurá hurá
jiřo jasan fanuš jede v pondělí my tam budem taky :wink:
20. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
tak to je super děvčata. Mocinky si to užijte, foťte ať se potom taky pokochám jo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď hlavně ještě počásko aby vyšlo ale ono určo vyjde :wink: :wink:
20. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.