• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahoj Kačí :slight_smile:
Jak si žiješ?Co přípravy,Davča....Sára atd :wink:
21. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
No my se máme taky dobře, Ančí je hodná a roste jako z vody - už jsem musela vyřadit hadříky new born, co jsem měla z Tesca :sweat_smile: . Akorát jsme byly na kyčle a nosíme široké balení, tak je to takové na houby v tom horku :angry: Fotky zatím žádné nové nemám neb mi je choť nestáhl z digitálu - my ho máme půjčený a nemám k němu software, tak je to stahování složité jak žebř. Ale až je budu mít, tak Ti nějaké pošlu.
21. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Jo a ta s pulitrem :grinning: :grinning: :grinning: ,je tam ledový čaj,to jen aby jste si nemysleli,že si vychovávám malou notorku :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Jo a prý je Ančí už celá já :grinning: V porodnici byla celý táta a teď se změnila. Jo a už máme hotovou komplet fasádu i se soklem a včera mi začali montovat kuchyň, tak mám radost, že se to zase hýbe.
21. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Jani no Sára se nenašla a Davča už chodí.TEda kolena jsou pořád jistější,ale jinak mu to už krásně jde.JEn se prostě ještě bojí a nechápe,proč by měl chodit po 2 :wink:
21. srp 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Ta je taky super :grinning:, ta pivní. My se chystáme s Ančí k jedné fotografce - fotí moc pěkné fotky stylu Anne Geddes, tak jí zavolám a půjdem do toho, ať máme nějaké pěkné fotečky.
21. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
jj,to teda pošli :wink: ,jsem na Ančí zvědavá. :wink:
Já jsem s Ninkou taky Veru předělávala skříň i komodu.V komodě mám věci aktuální a ve skříni větší.Hafo jsme toho vyřadili.Tak jsem byli i nakupovat a mám Veru vybavenou i na zimu :wink:
Známá mi nechává věcičky po své malé a její mami má značkový sekáček,takže jsou věci nádherné za pár korun. :wink:
21. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Jo, je to super, když má člověk ty možnosti. Taky kupuju od jedné maminy hadříky - má je značkové, málo nošené a moc pěkné. Takže taky syslíme do zásoby. Ta mamina má dvojčátka - chlapečka a holčičku, takže manželova sestřenice si bere hadříky po klučíkovi a mně posílá holčičí :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Jo a ve středu jsem byla na kontrole na gyndě a všechno je o.k., tak hurrráááá. No akorát jsem od mudry vyfásla železo, prý jsem bledá :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to mám tak normálně, no geny no) Dali mi ho už v porodnici a byla jsem šťastná, že jsem ho po měsíci dojedla a mám ho zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
kačí nekecej :wink: ,Davča je šikulka.To my teď nacvičujeme lžičku :wink: ,Veru z ní vše plive,bo si asi myslí,že jí chci na ní dát zas nějakej blivajz(dávala jsem jí na lžičce sabíky a ona je uplně nenáviděla)
Sáry je mi líto.Nebudete za ní pořizovat náhradu?
Já jsem teď moc nestíhala,máme dost práce na zahradě a poprvé jsem dělala přesnídávky,marmelády a podobné blbosti do sklenic.Já jsem holka z bytovky,takže tohle vše šlo kolem mě :grinning:
Lítala jsem od broskvoně k meruně,přes jablíčka,třešně,švestky,až po rajčata,okurky,mrkve a papriky.Do toho mé kytičky :wink:
21. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
JAni já ybch i ráda náhradu,ale nejsou penízky na hafíka.Měla jsem vyhlídnutého bílého boxera ale 6 tisíc ted nemáme :frowning2:

No jdu si lehnout holky.....jsme dneska mimo :wink:
21. srp 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Luci,já jsem taky od příroda bledule a letos mi dává pěkně zabrat to vedro,jsem uplně hotová,na zádech brod :grinning: ,jak stará bába :wink:
Špatně se mi dýchá,tělo mě svědí.No a jak ty a ekzém?
To železo je na pytel,já po něm nemohla na velkou
21. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Kači,ono je to asi všude stejné.......s penězi,ikdy jich nebude dost :sunglasses:
Jdi si lehnout,ať jsi free :wink: ,Davčovi posílám hubana :wink:
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Luci,malá Ani v kočárku je jak malý cukroušek,bombonek.Je krásná
Line se mi tu nějaký puch,Veru mi asi něco nadělila :grinning:
21. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
No ekzém se celkem dá, ale stejně ho natírám těma kortikoidama jak v těhu. Ale dá se to
21. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
No ty háčkované čepičky už jsou jí malé, ani je nestihla pořádně vynosit :frowning2:
21. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak mladá už je přebalená :wink:
Já už jsem se v rychlosti nasnídala :wink:
Jdu Veru uložit a pouklízet,vařeno mám od včera :wink:
Dnes má být až 32st,to mám zas děsnou radost. :unamused:
Luci,já těch prvních věciček měla taky mraky,také to neunosila...teď už vybírám trošku s rozumem :wink:
21. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
No je to hnus, to počasí. No já jsem měla naštěstí koupených jenom pár věcí z Tesca ve slevách, zbytek mám půjčené od od kamarádky.

Tak se měj pěkně a já pak písnu. Pááááá a Veru posíláme pusku :dizzy_face:
21. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
já věcičky prodávám dál,a tak se to točí :wink:
Také posílám Aničce pusinu,pa pa holky :wink:
Snad se večír utrhnu a nakouknu :wink:
21. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Achoj!
Hlásím se od našich! :wink: Pochopitelně je to tu pajáda :dizzy_face: . Adínek spinušká, jako doma, tak jsem zase o něco klidnější na naší následující mega cestu :sunglasses: ,no snad to nebude jak na pohajdě :sweat_smile: :unamused:

Reni koukej se už ukázat!!! :angry: :confused: Dnes se mi o vás zdálo :confused: no a nebylo to zrovna veselé :confused: :sweat_smile: Zdálo se mi, že je Kubíček v nemocnici :pensive: , že má problémy s dechem :frowning2: . Tak ťuk ťuk ťuk, snad to tak strašný není ja je to jen moje bujná fantazie :confused: :wink: . To je ta nevědomost, tak člověk si představuje to nejhorší no a pak se mi o tom zdá :angry: :cry: :wink:
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
no jo, zase nikde nikdo, já mám vždycky smůlu :unamused:
21. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
čaute sem tu
púádím hoinem do vany a nachystat na koupání a kašu....
fanuš nestraš símtě...z renatky je mi taky úzko u žaludku.....
21. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
tak já idu
hele renatko sím písni aspon že jsi okáááá
pá a dobrou s kobrou
21. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
bré ráno....
no holky....... :frowning2:
22. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
týjo tolik áček tu snad ani nebylo......
22. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky, žiji. Pořád někde jezdím.
22. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
já jedu ted v po
22. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
nic valím nakoupit nany nemá granule maso není tak beru gojgadlo a razíme
22. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Já jsem teď doma úplně sama tak ulízím,vaříma atd
22. srp 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Uklízím a musím vařit a tak se mě nechce :pensive:
22. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.