• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já se taky chystám vyženu je ven poo a budu vytírat vysávat a gruntovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
máme 2 akce ve vsi a jednu u rodičů a prší. A Pavla horečkuje tak půjdem do postele
22. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
marti třeba zvolnit :wink:
u nás je pod mrakem, ale neprší zatim uvidíme kdy přijou ty buřiny
22. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
jak je ta stánka o vývoji počasí na určitém území republiky
22. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
počasí idnes
22. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky můžu vám říct o Renči jen to, že jsou všichni zdraví a vpořádku....víc vám řekne sama až bude chtít a bude moct :wink: :unamused:
22. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jen aby jste si nedělali starosti a nebály se o ně.....
22. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
jj leni už renatka písla.....
22. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
dík luci

Leni díky též
22. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky zlatíčka , luci já to vidím moc ohroženě, páč souhra okolností přeje tomu že s musíme stehovat v uterý a ve stredu, v pondelí jde mátinka do práce a ve čtvrtek a v pátek možná taky, a sobotu jdu na zakázku s jirkou, tak jsem uplně do roztrhání těla, v ponděli pak předáváme byt, tak tam musím uklidit a tak holky mě prostě nevyjde se sváma zcuknout..do háje :frowning2: ale já to fakt jinak nemůžu udělat pochopte.... :cry:

kurnik jsem z Renči taky v perdeli..bobena naše! :frowning2: nestihla jsem moc dočíst, jsme naskok u mamky...a pak nevim, vcera jsme dojeli v 11 s polska, a máme desku pracovní a je krásná pak vám to fotnu :dizzy_face: pááá brouci
22. srp 2009 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz
jiřií tývado ty jedeě pecky.....
hele svět se nezboří, prostě to možná vyjde jindy....jo símtě nechci tě moc jako nervovat...jen bylo by možné tu sračku na fasádu,??Víš jak máme tu ďuru???
22. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Hoja jsme doma :slight_smile: Víc až zítra, ale bylo super :dizzy_face: Zatím paaaaa
22. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
hoja marky tož se pak ukáž :wink:
22. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
tak jsme ani nešly ven jak se udělalo hnusavo...heště půl hodky a jdem koupat..gojgy už dvakrát vlezla do koše, třikrát vykrámovala linku, jednou byla v kbětináči :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Tady taky prší....jinak nemám dneska náladu ani čas na pc :grinning:
22. srp 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
tady též celkem nuda ale hany nejde na pívo tak si uděláme pěkný večer
22. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
tak uzavírám přehled dne :grinning:
nepočítám, že by se někdo objevil
tož dobrou s kobrou
jo ambulabce asi nevyšla...kámošku, za kterou bych mělajít nevzal nemohl čekat do října :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
a otevírám neděli :grinning:
23. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Ty dva dny u našich super :dizzy_face: Vyřádili jsme se a i když nedošlo na bazén, páč tam šíleně fukalo, vůbec to nevadilo a bylo to bájo i bez něj :dizzy_face: Včera usnul už v 18:45 a spinkalo se až do 6:30 :dizzy_face: jasně že ne v kuse, ale byla docela klidná noc :dizzy_face: :sweat_smile: Když se probral, tka hned zase usínal :slight_smile: Já padla kolem 21.hod k němu a usnula jak špalek. Včera se mi během odpoledne udělalo šíleně zle, studený pot, křeče...no humus...pak jsem si poseděla na záchodě a dobrý :sweat_smile: teda lepší, ale oproti tamtomu dobrý :sweat_smile: :grinning: Ale stejně už jsem po zbytek odpoledne byla dost utahaná, tka jsem se těšila, až malej padne :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí brzy :sweat_smile: Jo a taky v pátek po obědě spal malej venku v kočárku, my seděli kousek od něj a kecali a najednou po 20minutkách řev a ona ho do tváře bodla vosa!!! Chudinka :frowning2: Ale naštěstí bez reakce :zipper_mouth:

Tak jsem se vykecala...jo a ještě jsem si ve čtvrtek hned popříjezdu, když jsem chtěla uspat mlaďase, klekla na mobil a rozbila si display :confounded: Tak musím koupit nový :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč oprava je skoro jak nový mobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
týjo marky taky máme tu čest se žihadlem ve četvrtek ale do rpstu.....bobinka jak plakala.....
týjo ten notas to je mazeeeec kolik tak stojí otebooky???
23. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Luci žihadlo je hnus :frowning2: Adýsek taky brečel, ale naštěstí jen chvilku...i tak to stačilo :frowning2: A ne notebook, ale mobil jsem si rozbila...křupnul display a nic na něm nevidím :sweat_smile: ale zavolám si a přijmu hovor, jen nevím, kdo mi volá :grinning:
23. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
ahá nečtu pořádně neb nemájem cafíto :grinning:
no a sms máš utrum co?
23. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
JJ sms si nepšlu ani nepřečtu :sweat_smile: Jen když připojím mobil k noťasi :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
Jo a cafito už mám vypité :grinning:
23. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
já ted rozebírám ohrádku gojgy má pod puzzlíkamam neuvěřitelný maras...bordel drobky...chce to grunt
no tak to je na pytel.....
market můžu ti polsat svůj mobil, budu mít nový..jen se blbě nabíbí....jediná chyba, jako je třeba pošvedlat s nabíječkou a několikrát napojit a vypojit než se chytne
23. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Luci jsi zlatíčko :dizzy_face: ale nemusíš :wink: s tímhle nějak přežiju a brzy koupím nový :slight_smile: Bude svatba, nějaký korunky snad budou :slight_smile: Ale jsi zlato :dizzy_face:
23. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
ok jen že by mi ležel doma
23. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré nedělní ráno! :slight_smile:
I já si pochvaluju pobyt u rodičů :dizzy_face: , včera jsme dorazili domů, ale sousedi nás stáhli na selátko, prý loučení s létem a to se neodmítá :grinning: , tak jsme se tam s ROmčou malinko picli :grinning:
Jinak už máme taky za sebou první včelí bodnutí a zaplať pánbůh bez reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
hoja fanuš teda si žerete :grinning:
23. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky Luci :slight_smile:
to je nem náhoda :wink: však neboj taky si dáme do frňáku :wink:
23. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.