• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Teda Luci :grinning: :grinning: :grinning:

Já před chvílí uspala mládě, tak uvidíme, jak dlouho dá...když hodinku, budu ho milovat :dizzy_face: :grinning: :grinning: Ne, čím dýl tím líp...jak pro něj, tka pro mě :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
no holky nif mof....bude muset do rpáce...jinak prej to nedá....nasekalasi dost úvěrů tak nevim no....snad jí vše vyjde
gojgy spí os 8hod a stále spííííííno maras je jasné že poo už teda chrápat nebude
23. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Luci tak to skoro jistě ti poo spát nebude :sweat_smile: my jak spíme jen 1x denně, tak už je to takový zajetý a je klid :slight_smile: Odpo už můžu cokoliv :slight_smile: dopo jsme na nákupu a nebo ve městě a vaříme a malej spí a odpo už lítáme venku :slight_smile: A spát teď chodí mezi tou 19-20hodinou :slight_smile: takže pohodička a budíček mezi 7-8. :dizzy_face: jen včera vytuhnul brzy, tak i budíček byl o trochu dřív, ale jinak spokojenost nakonec s tím jeho spánkem :sweat_smile: :dizzy_face:

A Kačce nezávidím, snad jí to dopadne dobře :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
ona taky má zajetp jen dneska holt spala 3h nooooo :grinning:
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
No jsem vděčná, že se nám to konečně jakž takž urovnalo. Sice v noci se budí pořád...teda on se přímo nebudí, jen sebou hází a mele :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každý den mi usne mezi tou 10-13hod :sweat_smile: (velký rozmezí, ale ono záleží v kolik vstane ráno a s jakou náladou-od toho se to všechno odvíjí :slight_smile: ) kolikrát o něm fakt třeba až do 12hod nevím :sweat_smile: a pak už začne pokňourávat a brzy padne :slight_smile: Je to hned lepší :dizzy_face:
23. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Tak Adýsek asi vyslyšel moje prosby a už spinká hodinu :dizzy_face: :grinning: a pořád spinká :dizzy_face: brouček můj...koukám, že se za chvíli na tu min. hodinku spánku budu moct i spolehnout :sweat_smile:
23. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky to se nedá dočíst :grinning: . Kde lítáte.
23. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
AHojky holky,tka u nás se spinká,my taky poobědvali gulášek hezky naležený od včera!Byl mi pochválen včera i skorotchánem,tak to potěší,Tomt aky říkal,že se mi fka tpovedl :slight_smile:

Jiank dneska mám válendo,když jsem si všechno pěkně udělala včera.JEn ted požehlím co se mi suší,ať s emi endělá zas ehromada,když jsme to včera pěkně všechno vyžehlila :grinning:
23. srp 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
babi je s Adíkem venku, tak si jdu v klidu pakovat :wink:
Luci mám vozit nočník?
23. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
kurnik tady to dnes žije :angry: :grinning:
23. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Kači nevíš jak se rozhodla Léňa? Pojedete?
23. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
však já to tu urejduju sama :grinning: :angry: :grinning:
23. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
no nic jdu si muejt vlásky, páč večer mě čekají nehtíky :slight_smile: ne teda moje,to už nezvládnu :wink:
23. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my byli na obídku a zbytek dne jsme doma. Malej řádí :sweat_smile: za chvíli půjde do sprchy a spinkat :dizzy_face: Pak si dám spršku já a budu relaxovat :dizzy_face: Zítra mě hned ráno čeká pošta...doplatit poslední složenky tohohle měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vyzvednout košili pro malýho na svatbu, co dorazila :dizzy_face: to je mnohem příjemnější :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani a Luci, vy si to moc a moc užijte :dizzy_face: A jak dlouho budete mimo??
23. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Dani nevím,ale ne,když se neozvala.M2 by to stejně asi nevycházelo :wink:

My děláme boudu pro toho našeho zbylého hafana.Bych chtěla ještě jednoho,ale Tom nějak nece,že až na nový abrák,jenže to bdue až buhví kdy,když bduem stavět
23. srp 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
No hoooj
Mrky nevím jak Lůca, ale já to mám v plánu na 2 noce :wink:
Kači to je děsná škoda :frowning2:
23. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Už jsem se lekla Dani, že tam budete celý týden :astonished: :sweat_smile: Jinak u nás už se spinká :sweat_smile: balí to čím dál dřív, ale nevím, jestli mu to dneska vyjde až do rána :sweat_smile: a kdyby ne tak neva...přemýšlela jsem, jestli vykoupat a spát, nebo jít ještě na chvíli ven, ale byl tak protivný, že vyhrála sprcha a je tuhoš :sweat_smile: :slight_smile: A já mám chviličku pokoj :slight_smile: Velkej tak taky pochrupuje u telky, tak je tu fakt klid :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Marky to je závidění hodné :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
ani jsem se nepochlubila, mamča mi zastříhla vlasy po lopatky, takže začínám epomalu ale jistě zkracovat :wink: :sunglasses:
23. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Dani to bych chtěla vidět, jak máš kratší vlasy :slight_smile: Já jsem si taky chtěla zajít ke kadeřnici, ale pak jsem se rozhodla, že když budu vlasy žehlit na svatbu, tak ať jsou co nejdelší :sweat_smile:
23. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
hojte
fanuš ničník vem i když nějakej ten retro hrnec by se snad našel :grinning:
jdu pojest mám hlad pak budu posílat životopisy
23. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
mmarky si tu?
23. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Jestli myslím mě, tak já tu jsem :sweat_smile: Teď po té konverzaci s Mmarky jsem nejistá, koho myslíš :grinning:
23. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
jo tebe to kačce jsem věnovala tvou kombinézku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měla radost a Matyášek do nín dorose fotky mi pošle mailem tak pak ukážu
23. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Jo a dopo spal mladej 1,5hodinky :dizzy_face: Probudil se naprosto dokonale vysmátej :dizzy_face: kéž by to tak bylo vždycky :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Jé to je super Luci :dizzy_face: Jsem ráda, že měla radost a na fotky Matyáška se těším :wink: A vy jste ji nosili, nebo se nevešla Sára??
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
nosily asi 1,5m....pak ta kapucka byla na zádech páč nešla přes hlavu tak to nešlo dýl...ale kdyby ta kapucka byla delší tak by ji měla
23. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
No aspoň něco, my ji ani neoblíkli :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
kdyby nemusela být kapuce na hlavě má ji snad do června :grinning:
23. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
tak ještě nakukuju :wink:
Luci budeš tu ještě ráno?
23. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.