• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jířo tak to byl fofr, odstěhovat se za víkend :wink: Moc si to užívejte :dizzy_face:

Mě se gulášek vaří, papriky do něj mám taky připravený, tak můžu relaxovat :dizzy_face: Mladej pořád spinká, tak mám chvilku klidu :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
markétko - co jsi s ním provedla, včera spinkal dobře dneska zase chrupajdí, no teda Adámek jde nějak do sebe :dizzy_face: :grinning:
24. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Naše mladá se teď živí přesnídávkou a kouká na reklamu. Dojí a taky pošupajdí. A já se vrhnu na polívečku. Aby měla něco na zub až se vzbudí....
24. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Berušky loučím se, opatrujte se mi tu :slight_smile:
páááááááááááááááááááááááá

Simi šťastnou cestu :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky! :wink:

Danuško - užijte si výlet a jeďte opatrně
24. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Dančo páčko a krásně si to užijte. páááááááááááááááááááááááá :wink:

ahojky Lucidku
24. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Simi, co vaše dudlíková princezna?
24. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
tak gojgy šla nynat pak jedem úodepsat smlouvu a fičíme na chatu
24. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Čusík. koukám, že tu je luxus mrtvo :frowning2: My byli včera odpo venku a cestou domů jsme potkali tchánovce, seděli venku v hospůdce a tak jsme zašli. Pobyli tam asi hodinku, malej všechno prolezl a super. Domů jsme dorazili kolem 17:30 a o 15minut později už Adýsek spinkal :sweat_smile: Až do 6:15 :dizzy_face: Takže super...taky daldopo jen 45minut :slight_smile:

No holky si snad užívají :dizzy_face: a ostatní taky nkde courají :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dneska nevařím, takže bude klídek :slight_smile: dojdeme nakoupit a pak už jen relax...i když s mladým nevím nevím, ale určo se nepředřu :grinning:
25. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Hoj! Tak jdu taky mrknout a tady ani nohy ani ruky :unamused: Já mám dnes v plánu žehlení Aniččiných hadříků. Ještě musím napísat dopis - už ho píšu od středy a furt mám jenom začátek :angry: Zítra jedeme na výlet do města - mám tam vyřizování a taky musím pořešit dárky a nějaké nákupy. Tak jdu na to, ať to stihnu. Zatím pááááááááá
25. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:
Marky,koukám,že už se ti to krátí a za chvíli z tebe bude mladá paní :slight_smile: ,Aďulka se se spinkáním taky lepší,viď?Přece ho to nemůže bavit pořád,ne? :wink: Je to šikovnej,velikej kluk :slight_smile:
Luci a Dani přeji pěkné počásko a podrb :wink: ,foťte,ať se můžem taky pokochat.
Simi taky jede pryč,tak taky přeji rodinnou pohodu,když si teď taťky moc neužije :wink:
Luci,pěkně ve měste pořeš.Já budu zas zavřená,bo už teď je tu vedro. :angry: No aspoň udělám odma zas pořádek.Včera jsem byla zas na drápkách,tak jsem krásná,kár kár :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Janinko! My naštěstí máme zatím v baráku chládek. No zítra si to snad užijeme. Jdu teda ke kožní mudře, ale taky jsme se domluvily s kolegyní z práce, která má půlroční holčičku, že si na chvilku sedneme do cukrošky. Budu mít od ní ortopedické kalhotky pro Aničku na kyčlíky, je to místo toho širokého balení a prý je to super. Teeeda, ty jsi i bez nehtů krasavice. Zato já vypadám jak vyblitá nudle - zelená jsem jak sedma, malovat se kvůli ekzému nemůžu a u holiče jsem nebyla skoro rok, takže si dokážeš představit, jak asi vypadám :confounded:
25. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahojky opět :sweat_smile:

Jani blíží se to blíží...těším se, ale i stresuju...hlavně financí se nedostává, ale snad to nějak dopadne :slight_smile:

Jinak já právě uspala mládě, už tu halekal slušnou chvilku ale ne a ne padnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad mi dá aspoň hodinku :slight_smile: Jdu se najíst a udělat Romčovi vyžádáné topinky. Zatím pa, i když tu nikdo nejni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky
hlásím, že žiju, jen prostě nestíhám....stěží kouknu občas na maily....dává mi to nějak zabrat

koukám, že Markétka bude brzo v chomoutu :slight_smile: Markét písni mi do IP nějaký info, ju :slight_smile:

doufám, že se máte všechny dobře a že užíváte krásné počasí....my jsme pořád někde po venku, neb Mates je jak neřízená střela země vzduch, když je doma :grinning: takže chodíme řádit kolem baráku, ať si to užije i široké okolí :grinning:
25. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Čusík. Tak Adýsek se dneska prospal od 11:45 bez mála 3hodiny :sweat_smile: tu poslední hodinku jsem si dala s ním :dizzy_face: Ven jsme šli až po 16.hodině, bylo humusácky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jdu na ty avizované topinky a pak jen válet a čekat, až mladej padne :sweat_smile:
25. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojky holky,

byli jsme neplánovaně 2 dny u mamči,ale koukám,že jsem o tka moc nepřišla,že tady se stejně dovolenkuje a podobně!Doufám,že po dovolenkových časech tu bdue lepší docházka :wink:
26. srp 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
čááááááááááááááááááu ženskýýýýýýýýýýýýý top je moráoka tadyk
měli sme se s fanuš eňo ňuňo fotos dodám večer ted peru mej čistím a taaak
26. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak to supr,že jste se měli fajn a jakto,že už jste doma i vy Luci?
26. srp 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
kačí hany jezdí do rachoty a smaa tam být oid 18hod je opruz......víš
26. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
jo to věřím :wink:

Mě asi v neděli přijede ségra spřítelem a v pátek ejdem ke známým,tkaže mám taky nějaké vzrůšo :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Achoooooooooooooooj!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teda toje mazec, já myslela jak budu dočítat a tady to stojí :unamused: :grinning:
Měli jsme se báječně. Lucinka má nádrhernou chatu a ta zahrada, no to by jste slintali! :dizzy_face: Vybvení pomalu jako doma!!! Tož jsme popili, pojuchali a halvně popapali :grinning: . Adámeček odpadával po o travě kyslíkem a totálním vyčerpáním :grinning: . No prostě jedním slovem nádherná dovča :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Rádi se tam zase někdy vypravíme :dizzy_face:
Jsem na tom jako Luci, peru a ulízím :grinning: takže zbyteček později :wink:
26. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Ahojky, koukám, že tady to konečně žije :dizzy_face:

U nás noc za houby, ráno horečka, budíček v 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme se prošli do krámu a v 8:25 už zase spinkal. Dal skoro 2 hodinky ale furt nic moc. Ukníkanej až hrůza :frowning2: Ve 12:45 mi usnul znova na cca 40minut, pak jsme jedli, to se luxusně zesrajdil, že jsme museli do sprchy :astonished: :sweat_smile: Pak jsem mu změřila teplotu a měl 38,7 :frowning2: Dostal Panadol a pomalu se zlepšuje, i když pořád zívá a asi půjde zase spinkat. Tipuju to na zoubky, mám pocit, že když se smál, tak jsem viděla náznak dolní trojky, ale jistě to nevím, do pusy mě nepustí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je umazlenej, ukníkanej a vařící a mě je ho líto bobečka mýho :frowning2: :frowning2: Tak jsem se vykecala a jdu si s malým lehnout...pořád mi visí na cecku, jak je mu ouvej :frowning2: ale brzy snad bude líp :slight_smile:

Jsem ráda, že jste si to tak fajne užili :dizzy_face: a těším se na fotečky :dizzy_face: Zatím paaaaa
26. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Holky vy se tka máte :dizzy_face: Taky ybch brala nějakou takovou pohodovou dovolenou :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
kačiííí no.....snad třeba příští rok, děti budou větší a zasek můžem u nás je to tam ideální
jdem koupat papat a pak jdu na ty fotos
26. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Tak Adýsek se prospal a zase pomalu začíná topit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No na noc dostane Panadol, ať se oba trochu prospíme a jdeme dneska doufám brzy :sweat_smile:

Dani fotečky super, je senza, že jel nakonec Romča s vámi :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
tak jsem to tam dala, tak jukněnte :wink:
26. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Marky copak mu schází :frowning2:
26. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Díky, no užili jsme si to :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Dani nevím, noc byla hororová, od rána topil, tak dostal panadol, prošli jsme se na nákup a pak zase padnul. A pak zase padnul :frowning2: Opět horečka, tak zase panadol a teď zase spánek :frowning2: A pomalu zase začíná topit :frowning2: Tipuju to na zubiska, odmítá mě pustit do pusinky a je děsně ukníkanej :confounded:
26. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Už teď se moooooc těším na příští rok na dovču :dizzy_face: ty jižní čechy mě lákají :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.