• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jsme doma :slight_smile: Zatím je bez horečky a teď usnul. Uvidíme, až se vyspí...mudra je tam do 12, tak bych tam kdyžtak skočila. Pije naštěstí dost, takže to jde. Jídlo nic moc, což je asi pochopitelný a když jsem dneska viděla ten jeho narvanej prst až skoro vzadu v krku, tka jsem si čím dál jistější těma zubama. Teplotu má těď 37,6 tak to zatím jde :slight_smile: Já dneska jen brambory a opeču k tomu salám, nějak nemám chuť vařit a taky tu mám horu nádobí, jak mám malýho furt přilepenýho, tak ani nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale netrápí mě to :sweat_smile:

Co se týká mluvení, tak táta u nás frčí na 100% :grinning: a už i tati, když na něj haleká :sweat_smile: :dizzy_face: a teď to pořád haleká ze spaní :dizzy_face: :sweat_smile:
27. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
tak už vařím vepřové ve vl. štávě s rýží.....
jo renatko chybíš nám tu jako
27. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Já byhc i ráda vařila,ale Tom dneska nic nechce :frowning2:
27. srp 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak já si umyla tu horu nádobí, oloupala brambory a chlapi stále chrápou :sweat_smile: Ale to je dobře, aspoň u toho malýho :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Přemýšlím ještě nad krupičkovou polívkou, ale to asi nechám až na zítra...no uvidíme, jak se mi bude chtít :sweat_smile:
27. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jé tu bude biřina je tu dusno jak v pekle fuj
já vařím ráda a furt teda pokud nemám na 2-3 dny navařeno, jsem se naučila masíčka od renči tak to je fakt brnkačka
27. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Já vařím taky docela ráda, i když co je Romeo doma a vesměs vařit "musím" tak už mě to tak nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je to povinnost, je to nůďo...a navíc denně vymýšlet co vařit :astonished: Jinak co jsem začala dělat víc masa (vepřový, hovězí, kuřecí a mletý) tak se ty recepty taky dost obměňují :sweat_smile: dřív to bylo spíš jen kolem brambor, kuřete a zapečených rychlovek :sweat_smile:
27. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
no vymyslet pot je fakt opruz ale pak pohoda
27. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Luci, cože prodáváš Quinyho?? :confused: Nechtěla sis ho nechat jako sporťáka na zimu??
27. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Jo pak už to jde :slight_smile: A ty vaříš i večeře??
27. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
jo prdávám, mám zálusk na jetý jiný..a hany mi to posvětil zkusim to tak abych nedoplácela víš.....ale uvidíme když to neklapne tak se nic neděje
večeře jak kdy většinou párky, či chleba ve vajcu, ale jinak ne
27. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Jo jo, s těma večeřema je to stejný, nebo zvyde od oběda :slight_smile:

A jaký bys ráda ?? :wink:
27. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Já se zamilovala so Casualplaye, ale mě nehrozí, že by mi to někdo posvětil a dát přes 7tis za jetý kočík :sweat_smile: no Romča mě otituloval pár výrazama :grinning: :grinning: jako jestli jsem se nepraštila, někdo jestli mě nepraštil a podobně :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
peg pergo gt3 ve sprtáku.....je skoro to samé ale má velkej koš, jde i proti směru otočit je víc krytej a polstrovanej (quinny je na dost místech sítovanej takže v zimě profukuje) no zkrátka mě chytl za srdce
27. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Tak to chápu, ale to je taky dobrý cifra za něj, ne?? :astonished: :sweat_smile:
27. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Koukla jsem na něj a je super :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
chci jetej ne novej prostě když tak tak doplatit z prodeje minimum.....ale jinak bych si ho koupila radši quiinyho už ne má dost much je moooc širokej ten gt3 je užší..jako rozchod kol myslím, ne prostorově sedajdu
27. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Tak 12táců za sporťák :astonished: no mazec :sweat_smile: :grinning: ale je super :wink: Ten náš golfáč má taky nějaký mouchy, ale neměnila bych...snad jen aby šla polohovat rukojeť dolů a nahoru a přehazovat, nebo otočit tu sedací část, to mi chybí, páč Aďulka je dost citlivej na sluníčko, ale jinak naprostá spokojenost :dizzy_face: Ale toho casuala bych teda fakt chtěla :sweat_smile: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
marky u nás je za 9 novej tady v Ov ve Skrbliku
27. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
jaskýho causala????
27. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Luci tak to je divný, že za 9 novej :confused: Ale co jsem tady koukala na odkazy, tak to bylo nějaký kompleto, ale psali tam jen o sporťáku :confused: :sweat_smile:

Casuala S4 :slight_smile: :dizzy_face:

Malej se po 1,5hodince probudil a jeden pohled mi stačil, abych věděla, že ještě vstávat nebude :sweat_smile: tak dostal ještě mlíčko a spí už 2hodinky :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Já byhc taky brala novej kočík,nějaké lehučky sporťák,ale s pěkně pohodlným sezením pro Davídka
27. srp 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo Kačí taky bych brala :dizzy_face: ale kde vzít a nekrást :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
JO asi tak...zvlášť,když teď šetříme na svatbu :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
marky je v akci
27. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
jo už vím tys jako chtěla ten casual už chápu
27. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Achoj babulky :slight_smile:
Marky taky se mi líbí :dizzy_face: ,
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
u nás dnes bylo knedlo zelo vepřo, tudíš můj bůčíček :dizzy_face: mňaminky
27. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Tak my jsme po obídku. Zatím byla jen ta polívčička, kterou jsem nakonec uvařila a je mňamózní :dizzy_face: Brambory budou až k večeři :slight_smile: Teď se pokusím Adýska uspat, i když na to nevypadá :sweat_smile: už je trochu lepší, horečka není taková, i když teplejší je, ale snad bude dobrej :slight_smile: Na prochajdu půjdeme až později, teď je tam hnusácký vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani je krásnej :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.