• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
U nás se taky spinuší - dnes vyjímečně v postýlce, páč kočár už máme v autě (jinak v kočáře spává celý den). Tatínek nám dnes totiž naordinoval výlet do města. Příští týden máme výročí svatby, tak mi domluvil v jednom obchodě, že si tam mám vybrat nějaké šik letní šatičky či co :grinning:
28. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
lucid já mámna vysavaš ariana z lékárny stojí 330Kč a je super nedám na to dopustit opravud na dlouho uleví a odsaje pořádně
28. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
A není to moc silné přes ten vysavač? My máme totiž výkonný vysavač, tak aby jí to nevysálo i mandle :confused:
28. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
ne je tam regulace i na vysavači si to můžeš zregulovat já na to nedám dopusit takhle vysaješ pořádně a máš na 4-5h klid....
28. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Díkez za radu - to dnes teda prozkoumám v lékárně. A Lucinko, můžeš mi ještě poradit něco na to bříško? Dávám jí Sab Simplex, ale přijde mi, že to prd pomáhá :angry:
28. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Já mám stejnou jako Luci a taky jsem spokojená jak želva :dizzy_face:
Lucid toakto sit ě mangel hejčká :wink:
my mažem zatím páááááááááá
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Pupík mast na bříško - mazali jsme :wink:
28. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Pááááááá, Danuško!

No, hýčká, no :grinning:
28. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Děkuju, vyzkoušíme :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
luci sab jen neutralizuje mléčnou opěnu tak, aby nevznikla plynatost...koukni na babycalm to je bylinná složka a pokud ani ta nepomůže tak od narození jedině pak probiotické kapky biogalia, od 4m se pak můžou dávat probain mimi suspenze,
28. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ještě tak koupit v dm polštářek s třešňovými jadýrky nahřát v troubě zabalit do plíny a prohřívat břušek
28. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Ježiš, Luci, díky, jsi poklad :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
není zač..ono chchce topoychtit vše jak neutralizovat mléčnou pěnu sabem, tak se starat o floru střeva těmi probiotiky, smůla je že ty kapky probiotické stojí 700Kč, ale na slovensku či polsku stojí polovic, no někde příčina bolení je, tak je třeba zkus všea ještě m,asírovat jak psala fanuš a prohřívat
28. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
No zkusíme všechno, hlavně aby se bobince ulevilo, ten její řev mně dost deptá :frowning2:
28. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
jo chápu je to mazec.....
28. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
A co Gojgynka? Jsem viděla fotečky z chaty - jsou bombovní :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
gojgy je torpedo :grinning: :grinning:
taky občas řve až hystericky a vynucuje si ale holt zkouší no.....
jinak ťapká kolem nábytku denně mi rposrajdí 2 plíny navíc :grinning: no celej táta :grinning:
28. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Je moooc šikovná beruška.

Ančí zrovna objevila, že má ručičku, tak si s ní furt mydlí v pusince. Akorát mi furt dává hlavičku na jednu stranu, tak jsem ji to zkoušela podkládat plenkou a je to k prdu. Přikoupila jsem větší dětské ponožky a na radu mudry do ní nasypu rýži a budu jí to tímto podkládat, tož su na to zvědavá.
28. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
luci gojgy to samé do půl roku a pak to samo ustalo....zkus i hračky dávát na opačnoustranu
28. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
no snad to bude dobré, páč máme valgozní (nebo jak se to přesně jmenuje) nožičky, tak masírujeme, taky kvůli té hlavičce masírujeme krček a ještě máme to široké balení a než to všechno aj s jídlem provedem, tak je min. hodina v háji :grinning:
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
jo luci je tomazec.....ale vydř, na konci bude odměna..a malá bude okej
28. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
No my vydržíme, jsou horší věci.

No nic, musím letět žehlit, ať mám aspoň něco hotovo než vyrazíme do víru velkoměsta.

Tak se měj pěkně, dej za mě Gojgynce pusinku a já se zas objevím. Tak páááááááá
28. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
páááá
28. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky,

Dani co ta tvoje story?NEbude?

MArky,tak snad brzo horečky přestanou a budete mít klídek :wink:

Lucid,tak si to dneska užíj :wink:
28. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
danuš o písne jinak večer to při PÁTKU večer písnu já :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Já tu večer nebudu tka honem Dani..já to do zítra nevydržím :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme spinkali :dizzy_face:

Luci on to teda nevypije :sweat_smile: Je kojenec tak netuším, kolik toho vypije a litr do něj vody nebo čaje teda opravdu nedostanu :grinning:
28. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
jo tK KOJENÍM TO URČITĚ VYPIJE MARKY :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
hoja, tak jsme doma, Adámek už půl hoďky chrupe. Pokoupili jsme, ale smozřejmně jsem zapomněla v DMce kouknout na půnčocháče, včera mi o nich kámoška básnila... jsem věděla, že na něco zapomenu. ALe jinak mám co jsem chtěla a ještě mnohem víc :grinning:
28. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Kači jako myslím, že jsi o nic nepřišla. Ono to není nic světobornýho.... prostě jsem si jen udělala ostudu před asi 50 000 lidmi :grinning: :grinning: :grinning: jediný co mě může omlouvat je, že jsem měla slušně požito :zipper_mouth: :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.