• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Luci já si taky myslím, ale ona si stejně mlela to svý, že by měl vypít litr vody nebo ča;je, i když je kojený
28. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Dani tak povídej přeháněj :wink:
28. srp 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dani pochlub se dělej :grinning: :grinning: :grinning: Koukám, že jste si to tam fakt slušně užili :grinning:
28. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Jinak malej už vypadá líp a konečně už mě pustil do pusiny. Má naběhlý špičák vpravo nahoře, tak to nakonec fakt asi budou zuby :astonished: :sweat_smile: A právě se opět posrajdil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
marky kojení stačí zas přelitý děco je taky hrůza......takže at si pije kolik si pije mlíka :wink:
fanuš tož honem :grinning: :grinning: :grinning: to nebyla ostuda ale prdel
jdu uspat gojgy
28. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak jsem si konečně objednal ten organizér na kočár.... jsme nebyla schoná se k tomu rozhoupat.... :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Dani to nezakecáš :wink: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Lůca vám to popíše, já bych se znova čeravenala :pensive: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak jo tak Luci šup šup :grinning:
28. srp 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci jenže já zjistila, že kdykoliv se napije mlíka (dávám mu ho kdy sám chce) tak se posrajdí!!!!! :astonished: Tak co mám dělat?? On má průjem asi po tom hafu mlíka, jenže chce ho pořád a pořád...

Těším se na story :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Marky tak zkus i jinou tekutinu aspoň trochu,at není dehydratovaný.. :unamused: Je to trápení když jsou ti bobišci nemocní :frowning2:
28. srp 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí snažím se to do něj lejt...sice nechce, ale i to mlíko dostává...je ukníkanej a to prso ho klidní :stuck_out_tongue_closed_eyes: A naštěstí už nemá horečky :dizzy_face:
28. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
TAk to ej dobře,že už jste přestali horečkovvat :wink:

My už čekáme na tátu a jedem ke známým....vždy tma dje malý spát jak doma a my kecáme :grinning:
28. srp 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
No sice nehorečkujeme, ale pomalu zase začínáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už se zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak byl celej den klid, už ani nekajdil, tak snad se to brzy srovná :slight_smile:

Malej si dáchnul, já půjdu brzy vařit, dneska jsem nevařila oběd a dojídalo se ze včerejška, tak budu vařit večeři, ale jen zapečený těstoviny, takže jakoby nic :sweat_smile:
28. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Tak průjem už během odpoledne neměl, za to má zase 38,8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: asi fakt zešílím. Ale aspoň už to nemáme obojí najednou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Romča šel k rodičům pro nějaký věci, my si s Adým dali ty zapečený těstoviny (on teda jen ty suchý místa těstovin a teď tu chodí s flaškou a pije :dizzy_face: z toho mám asi největší radost :sweat_smile: :dizzy_face: Za chvíli půjde spinkat a já asi hned s ním...no možná si dám ještě kafčo :wink:
28. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Marky tož to vydrž jiné rady neni no....
mám vyžehleno doprávnopověšeno ale vytřít už nezvládnu
hany mi donesl čokošku tak se jdu svalit k tv
ráno pokračuju v úklidu
28. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile:

Tak konečně mám snad klid :dizzy_face: Poslední teplota byla ta večerní a noc byla klidná :dizzy_face: Už mu asi pak i bylo dobře, páč jsem ho nemohla uspat :astonished: :angry: :grinning: Takže jsme to snad ustáli :slight_smile:

Teda Luci, ty jsi akční :sweat_smile: mě to čeká dneska. Kluci půjdou na oběd a já budu uklízet :slight_smile: čekám na to už pár dní, ale kvůli těm horečkám se nedalo dělat nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a k obědu jsou dneska bramboráčky :dizzy_face:
29. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
jé bramboráky bych si dala ale jebat se s tim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
Luci já se s nima taky jebat nebudu :sweat_smile: mě už je přinesou hotový od tchýňky :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
29. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
no jo :grinning: :grinning: :grinning: pajada
my máme česnečku a hermoš a okurkový salatek zítra asi gulage zrobim
29. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Já hold tenhle víkend nevařím :grinning: ani nevím, co bude zítra :sweat_smile:
29. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
se námtu pěkně zhusnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
U nás je zatím hezky, tak uvidíme, jestli to vydrží...dneska bysme konečně odpo vyrazili ven :dizzy_face:
29. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
tu se zakabonilo a víkoš nif mof..uvidíme v po a ut mám megalítání odhlásit sipo, předat byt vyučtovat měřáky, no bude veselo
29. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
No držím palce, ať to máš rychle vyřízené :wink:

Já si tu teď musím hrát s malým, páč se pořád snaží dostat do ložnice a haleká u dveří :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: troubík malej :sweat_smile: Jinak jsem si včera zkoušela svoje šaty s botama a nemusím je zkracovat :dizzy_face: Malýmu jsemkalhoty přestala schánět...má tu nový ryfličky, naprosto bez obrázků (měl je teda až na později) ale zkrátím mu je a hotovo. Zkoušela jsem mu to i s tou košilí a vestičkou a vypadá to skvěle :dizzy_face: tak přestávám řešit :slight_smile: tímhle stylem bych toho chtěla vyřešit co nejvíc...jako že to hodím bez jakékoliv námahy za hlavu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
marky snad to bude rychlovka
tady už chcčije ale je tma jak v řiti musim svítit
29. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
jo koupilajsem ty bílé plíny pampers extra care a super jsou naporosto bombácký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sice nemaj vzadu ten pružný pásek na hovina jako huggies, ale jsou měkké maj separační sitku a jsou pomalované elmem :grinning:
29. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Nám včera tchánovci koupili plínky v Albertu a hele...jsou super :dizzy_face: Taky nemají ten průžný pásek vzadu nahoře, ale mají průžné celé ty lepící pásky a jsou super. I materiálově jsou příjemný :slight_smile: My Pampersky nikdy moc nemuseli, malej se v nich necejtil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
ty jsou fakt super strašně měkké ohebné...neznatelné....
29. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Adýsovi vadil ten vnitřek a ta parfemace :confounded:

Jinak se mu konečně podařilo probrat velkýho :sweat_smile: :zipper_mouth: (ne že bych se smála a škodolibě to přála :sweat_smile: :zipper_mouth:) ale už mám klídek :slight_smile: teda jen trochu, páč malej tu řádí a asi půjde brzy spinkat. Normoš včera řádil po posteli, najednou si lehl, chvilku koukal na telku a usnul :sweat_smile: sám od sebe :sweat_smile: :dizzy_face: kéž by častěji :sweat_smile: :grinning:
29. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.