• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
marky tyhle nevoní ničím jsou nový bílý obalhany je protivný sára tu řve no pajada sobota
29. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nás prší :unamused:

Jinak noc hrůza,ale jen kvůli mě,nemohla jsme do 4 zabrat,ale naštěstí malý vztával o 11,protože taky o 11 šel spát :grinning:
29. srp 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci to mě mrzí, že začátek soboty nic moc :frowning2: Jinak já jsem ráda, že Adymu nevadí ty "levné" plíny :sweat_smile:

Kačí ahojky...tak to je Davča fakt spáč :sweat_smile:

Já uspala Adýse, založila mu ty kalhoty a až vypadnou pro oběd, když mi zbyde chvilka, mu to hned objedu na mašině, ať to máme připravený a můžu to sbalit :slight_smile: Čekám, že se brzy vzbudí, spí skoro půl hodiny a jak už je mu dobře, nepočítám se zázrakem spánku :sweat_smile: :grinning:
29. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
marky já prubla dm kácký a taky super :slight_smile:
gojgy poo v pelechu tak by měla zabrat rychlo.....
pán je nabunčen páč včera nebyl sex no bodej vrátilse v 10h z hospy, byl tam od 5...já uklizela žehlila a pak mám jako šukat????
no tak at si bunčí já třeba vysmýčím linku noooo
29. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Tak ty DMkácký ještě nevím...mám v oblibě Tesco, Helen Harper ty nový a tyhle z Alberta super :slight_smile:

Pán je nabučen :grinning: To by se mnou Romeo asi nemluvil pořád :sweat_smile: my když se dostaneme k sexu tak to je jak ve svátek :sweat_smile: :grinning: :grinning: Jen hezky uklízej :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Tak jsem právě kukala na stránky Deichmanna a určo se pojedeme brzy juknout přímo do obchodu, mají super botky :dizzy_face: myslím pro Adýse :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
no marky já mus líbila, ale netušila jsem že bude 5h v hospě v deset už padám na držku tak jako tak......
idu smýčit budu mít čisto :grinning:
29. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Jo tak Luci...já vždycky taky slibuju a pak čeká a čeká... :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Jo a mám to přesně za 3 týdny!! Už aby to bylo...děsně se těším :dizzy_face: i na to, aby už to bylo za mnou :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
29. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
týjoto uteklo co....hele pak reportage jasný?
29. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
No neboj...budu se snažit hlásit jak jen to půjde :wink: :grinning: Akorát nevím z čeho :astonished: :sweat_smile: Na mobilu si teda sms nenapíšu :grinning: a k PC se asi jen tak nedostanu :sweat_smile: No budu to muset vymyslet :sweat_smile:

A uteklo to neskutečně :astonished: pamatuju když to bylo za 6 měsíců a najednou jen 3 týdny :zipper_mouth: Už bych měla začít trénovat podpis, co?? :grinning:
29. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Já mám v oblibě tescácký,pak ty z alberta AHQuality...ale my kupujem co je zrovna v akci.Jo a ještě jsou dobré Hugies premium :wink:

Marky děsně to letí...ale já si ještě nějakou dobu počkám :grinning:
29. srp 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já taky hlavně v akci :wink: A ty z toho alberta mám teď a jsou super :dizzy_face:

Jen si nemysli, strašně to uteče. Teď tě čeká škola, najednou budeme v listopadu hledat místo na další společnou dovču :wink: všechno zařizovat, budou vánoce a už bude leden atd... :wink: letí to šíleným tempem :astonished: :sweat_smile:
29. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Jo a Adýsek stále hnípe :sweat_smile: :dizzy_face: láska moje, už hodinu :dizzy_face: :grinning:
29. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
TEd malý vylezl na gauč..no super..ale tka slézat už umí dávno,tka aspon že tak :slight_smile:

MArky,no já školu mám docela pohodovou,ale je fakt,že s ebudu učit průběžně(snadd)
29. srp 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tý jo Kačí, to se máte, že umí slézat...ten náš by padal po hubě :unamused: :sweat_smile:

Jinak jsem čím dál lepší :dizzy_face: Odcházeli před 13.hodinou a já už mám zameteno, vytřeno, umytý nádobí, vypiglovanou koupelnu :dizzy_face: Teď se vrhnu na ty malýho kalhoty, ať to mám z krku :dizzy_face: :slight_smile:
29. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Tak už i kalhoty zkrácený, fakt super :dizzy_face: Teď se asi zhroutím k telce a budu vychutnávat ten klídek :slight_smile:
29. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
marky vychutnávej já si s malou dáchla mám cafito dopiju posvačíme a razíme ven s hansem se tu nedá vydržet
29. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Luci, to je hans furt nabručenej?? :sweat_smile: :zipper_mouth:

Malej spal předtím skoro 1,5hodinky :dizzy_face: teď čekám, až donesou oběd a později taky půjdeme ven. Praží tu slunce, tak s ním nechci ještě moc lézt v tom vedru ven. Jsem ráda, že už je mu dobře, tak to nehodlám pokoušet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo je nemluví semnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Teda Luci, to bych ho hnala, kdyby remcal kvůli šukání :angry: :sweat_smile: a ještě si seděl 5 hodin v hospě, zatím co ty doma lítáš jak hadr na holi a do toho se staráš o gojgy. Však ono mu otrne, až se bude celý dny starat o gojgy sám :grinning:
29. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
marky přesně.... nechám ho vymáchat :wink:
29. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Přesně tak Luci :wink: :slight_smile:

My se byli s Adým projít, bylo to fajne po těch 3 dnech doma, i když mě humusácky bolí ta kyčel, ale bylo to fajn :dizzy_face: Teď půjdeme koupat a pak doufám spát...za ty 3 dny jsem si zvykla, že spí 2-3x denně a dneska spal jen jednou a co je nejhorší, vůbec nevypadá, že by měl spát :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jen doufám, že zdání klame :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
29. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. srp 2009 v 18:30 • clean3
Luci,hezky ho nechej vydusit :wink: :grinning:

U nsá celý den hnsuně,tkaže jsem zavření doma,zítra si jedem pro ségru s přítelem a budou u nás na prázdninách :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Achoj jen nakukuju, měla jsem tu celej den kámošku, tak jsme suprácky podrbaly, udělaly jsme si fain odpolko po obchodech, tak jsem zase nějakej ten chlup pustila :grinning:
Adámek mi právě usnul, tak pomažu ukidit a babi opravit nehtík... :wink:
29. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Hele holky kdy so dozvíme tu story? :wink:

Taky si nechám udělat gelové nechtíky,protože si je koušu :pensive: a nemůžu se toho zbavit :frowning2:
29. srp 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
tak já to povim
v den příjezdu jsme upsaly dítka a sedlysi ke krbíku a otevřely lahvinky.......
hany odjel do rádia a já se snažila asi tak hodinu a půl naladit Orion no ve finále orion jsem našla a začala maraton
měli jsme v kulií a zkoušela fanuš volat o písničku na přání
tož jsem poradila fígle kdy asi tak volat a šlo se na věc.....
fanuš se to povedlo na poslední písničku dne čili ve 23.35h
tel měla na stolea jen prďácky klikala na volat znovu dokud se neouzvalo halo halo :grinning:
no fanuš podřistala s hanym...a šla ejchuchu do vysílání na živo :grinning:
tož kecala s hanym a n¨hany na ni do eteru že máme veselo a ona no jasně, když je pátek večer... (bylo pondělí)
hany se začal řechtat, my s Romanem taky....a bylo vymalováno
pro jsitotu jsem Romanovi řekla at to jde k radiu do garáže natočit na mobil a ráno jsme si pouštěli hit dne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jste museli mít dost upito co?No ale co,jde vidět,že Danča je slušné děvče,které pije jen v pátek večer :grinning:
29. srp 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Adýsek spinká, já pojedla a pomažu asi taky. Ráda bych si četla, ale zapomněla jsem si vyndat knížku a skříňka vrže, tak hold až zítra :slight_smile:

Kačí já si je taky kousala a docela dost dlouho a pomohly mi ty nehty od ťamanů za 20,- :sweat_smile: jen na čas, ty pod nima povyrostly, začala jsem si je upravovat a bylo to :wink: A do gelových bych taky šla, jen zatím nemám čas nechat si je chodit dodělávat, takže možná za pár let :sweat_smile: :grinning:

Luci koukám, že jste se fakt nenudili :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.