• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
joooo a druhý den nám hany volal z rádia jakože jsme se dovolali my a už nebyla prdel neb jsme tolik upito neměly amusela jsem tooddřistat já.....a chlastali jsme se susedem uspavačem hadů :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Luci Hany je taky dáreček, co?? kukám, že jste se tam jeli opíjet, ne?? :grinning:
29. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luci a o čme jste kecali,když sjted ělali,že se neznáte?
29. srp 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
kačí to kousání je o vůli..já si taky hryzala alesnad v první či druhé třídě :wink:
no trochu jsme se zbuřili :grinning: ale bylo suprácky....
29. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
no já hlavně nesměla prokecat že jem maželka :grinning: :grinning: :grinning: tak to bylo hustý mlucit s hanym jakože nic...
a sused radek co přišel nás vyděsit zapálenou loutnou do mě dlubal a řikal...řekni že zdravíš milence Karla, že máš chloúpa v robotě..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Luci soused je taky dobrák :grinning: :grinning: :grinning:

A já kousala ještě nedávno, cca 5 let zpátky, možná míň...jednou za čas přijde doma, kdy jsem ve stresu a zase si třeba párkrát kousnu, ale už to není tak hrozný, jak bývávalo :astonished: :zipper_mouth:
29. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luci,já to mám asi z enrvů...když jsem začal chodit s TOmem,to bylo jedno z mých nejšťastnějších období,tka jsem si ej nekouslaa.Ted si je dost hryžu,když v noci nemůžu spát,což je poseldní dobou dost často.Včera jsem usnula až vve 4 :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí a co tě trápí?? :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
MArky ono tka vše dohromady....hlavně finanční problémy mojí mamky...dost mě to ovlivňovalo,dkyž sjem u ní bydlela..jsem i ve škole mě individuál jak sjem měla nervy v prdeli,a teď se to pořád táhne a nás ovlivňuje furt,zasahuje to do anšeho vztahu a tak no....já sjem hrozná cíťa a všechno si moc beru,tkaže mě rozhodí i maličkost.Ale snad by se už vše mohlo vyřešit,ale nechci to zakřiknout :zipper_mouth:
29. srp 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí chtělo by to se srovnat :wink: Čeká tě toho teď hodně, škola (ač ne denní) Davča, svatba atd...musíš se dát dohromady, už kvůli dalšímu mimču :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
MArky no jako tohle se se mnou táhne už strašně dlouho. Jsme se v hodně lidech zklama.Každý koho jsem měla hodně ráda mi nějak ublížil.NAd vodou mě asi drží jen Davídek,ale taková už jsem já.Jsme hrozná tragédka,.A taky vše dusím v sobě tak to taky pak tak dopadá :wink: Ale ono to přejde,jsou horší dny,kdy jsem fakt někde a zase dny,kdy je mi báječně.Takže už to tka moc neřeším. :wink: Vím,že jendou už ta smůla skončit musí a Davídek byl krásný začátek šťastných dnů :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ach jo Kačí, tak mladá (to ber v dobrém :wink: ) a takový trápení... ale když se nad tím tak zamyslím, tak jsem to ve tvém věku brala všechno podobně :sweat_smile: :wink: ono se to fakt časem zlepší, člověk otrne :zipper_mouth:
29. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
kačií chápu..mamuš taky tahla vše co mohla...ale neměladluhy teda měla sem tam si půjčila ale vždy vrátila...byla pro mě máma s velkám M páč dokázalauživit 3 děcka z 8 tis....a platit byt
29. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Luci takhle bych nikdy dopadnout nechtěla (to nemyslím ve zlém :astonished:) ale je to strašný nápor na psychiku :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
jo jě měla tři práce nespala skoro...no hrůza a my dělaly sobě naschály bych si dneskanabančila za to fakt......
to ani člověk nespí nad tíhou a starostmi jak uživit děti a přežít do další výplaty
29. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
:pensive: Přesně o tom mluvím...
29. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo bylo ji těžko to si člověk uvědomí až včilek
já se snažím aby sára měla o 100%lepší dětství než já.....
ne že bychom nějak strádali....alecelkově
29. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já měla dětství naprosto suprový, proto (a to upřímně) pro mě bude těžký se vyrovnat našim, jak o nás pečovali :zipper_mouth:
29. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
No mamka se dostala do dlhů a do velkých.....celá rodina je v podstatě rozvrácená,idkyž se teda bvaíme všichni.ALe prostě už tma ty peníze jsou.JE to an prd. Ale pokud výjde to co má vyjít tka bdue klid.Tal držte všechny palčeky co máte :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
kači držímě pěsti páč ty znamenaj štěstí
29. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Děkuji Lucinko :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem včera vytuhla
a gojgy dělá bordel už od rána
venku je klemrajak na podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
Ahojky. Já včera taky odpadla :sweat_smile: Venku je taky zima, dostala jsem ledovou sprchu jen jsem tam strčila hlavu :confounded: Dneska mě čeká velký úklid, máme službu dole v baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchán by si měl vzít Aďulku ven, tak uvidíme, jak to dopsadne :sweat_smile:
30. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
gojgyně teče z nisu to je suoer zítra máme mít očko
30. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Na tak to je super :confounded: Ale tohle počasík tomu úplně vede :unamused:
30. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
no právě...jen ji teče z nosu jinak ništ no uvidíme zítra co mudra na to
30. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
autor
Na však :wink: a jaký očko??
30. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Neisvac C proti meningokokovi
30. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
Aha, tak to jo :slight_smile: Nás čeká až v listopadu Priorix a v prosinci hned žloutenka. Menongokoka nechám až na příští rok
30. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
ted bychomměli mít 4tou hexu ale to až konec září....pak ten priorix
30. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.