• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Achoooj!
Koukám, že už Lůca poreferovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tady je dnes taky chladněji, ale sluníčko, dnes něco grilnem, aby jsme nevyšli ze cviku :grinning: :wink:
30. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
JO a to vám musím říct, ale teda nejdřív ťuk, ťuk,ťuk.... Adámek už mi několikátou noc spí téměř do rána, dnes se poprvé vzbudil až v šest, dala jsem nutroš a spal až do devíti a to už jsem ho budila, páč by mi nespa po obědě! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takhle by se mi to líbilo :sweat_smile: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Renatko, už mi tu děsně chybíš!!!! :cry: :cry: :cry:
30. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
No kde jste? :grinning:
30. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jsem tu
Dani tak to je super , že se vyspíš
30. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak sem tuuu
jdem se podivat na placate televize :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Taky jsme včera byli na grilování a dobrota, měla jsem Pepu na grilu :grinning:
30. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
jo taky bych si dala pepana ale mám obalenýho na večer :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Musím je nakoupit, aby byli super a tekli :grinning:
30. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Luci a už máte nějakou představu? Nebo to jdeta jen omrknout?
Maert, jaké to bylao? Pepu jsem ještě neměla :grinning:
30. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Na krabičce je napsáno 15 dní před koncem spotřebky. A bylo 23.9 a ještě byl tvarohový. Jinak super. Tek vyraš na nákup a vem ten co nejdříve, či počkej
30. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
danuš takže vyhrála plazma LG full HD na tom hrát ani napojovat pc nebudem a výhoda je že má sklopovrch ne ten plast jako LCD když se víc zatlačí tak by se ty pixely mohly poničit, sára je expert, tak snad dobrá volba
30. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Čusík, tak i já se hlásím :slight_smile: Oběd u tchánovců byl fajn, malej se vyřádil a pak jak když utne se na mě pověsil, odmítal jít někam jinak a pobékával. :confounded: Zubiska zatracený, už aby vylezly :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý odpoledne byl děsně uhučenej, nakonec s tchánem ven nešel, to by nedali :sweat_smile: a nesměla jsem se od něj hnout, takže i mytí chodby jsme absolovovali spolu :sweat_smile: :grinning: malej v kočáře, byl jak atrakce pro kolemjdoucí :grinning: prý jak hezky pomáhá :grinning: No teď už konečně spí, fakt pořád hučel a já mám hlavu jak střep :confounded: taky se brzy zhroutím :slight_smile: Ale teď si asi udělám cafo, chci si užít ten klid...jo a velkej vytuhnul taky :sweat_smile:
30. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
tak já tu měla kámošku a jsem tu......
30. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Já dopila cafo a jdu chrápat...ještě řešíme s mamčou přes skype nějaký blbinky kolem svatby a snad už to bude všechno :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
jako cafíto na spaní ses dobrá :grinning:
30. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
No mě to nic nedělá :sweat_smile: ta slabá obarvená mléčná voda by ani tobě neublížila :grinning: proto si jich můžu dát hafo denně :grinning:
30. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Achoj!
Adíkovi se nedaří usnout :confounded: pláče mi tam....
pogilovali jsme masiko a zeleninku a bylo to luxusní :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Marky no jo nějak se to blíží, že :confused: :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Dani blíží se to šíleně a kvapem...a všichni se shodujeme, že už to chceme mít za sebou :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Dani necelý 3 týdny :sweat_smile:
tak to bych nepila potřebuju cítit cafíto......
fanuš jak to...bobik...asi pane jako gojgy před dvěmi dny řvala na rukách klid, pak vztek vřískot, dostala na prdel otočila se a vzlykajíc usla
Luci už je tam ticho ... už asi zabral, nevím, jestli se zase tlačej ty mizerný stoličky, :unamused: ty vrchní má jen tak na půl venku :confounded:

Marky ani se nenaděješ a budeš už jen vzpomínat, vychutnávej si to :wink:
30. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Luci mě už se z toho cafita dělá špatně, jak je silný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně stále kvůli kojení se bojím dát si silnější :sweat_smile: už takhle mám doma aktivistu a nehodlám ho dopovat kofeinem schválně :grinning:
30. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Dani jelikož je kolem takových potíží (hlavně finance :confounded:) tak si to ani moc nevychutnávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: těším se, to jo, ale už to fakt chci mít za sebou...naši nervní, když budou hostit doma atd...
30. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
fanuš no jo bobánci to musí vytrpět chuďátka
marky jak píše fanuš, pak budeš jen vzpomínat a virtuálně se vdávat znova
jo já mám do nescafe hrnku jeden a půl lžičky, jinak jsou to pro mě obarvené fusekle :grinning:
30. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Občas mě napadne, že jsme to měli odložit, ale když se zamyslím, že ty prachy nebudou asi nikdy, tak se snažím to neřešit :sweat_smile: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
marky věř mi jednou řekneš chlapovi, že to chceš odložit a nevdáš se nikdy
30. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
No ale vdáváš se!!!!! Když teda opovrhnem ty potíže.... tak je to pořád den D!!! Už nebudeš nikdy tou slečnou Kamínkovou!!! Kurnik babo! Vychutnej si to! :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Adámek usnul, ufff
jdu hodit sprchu páč ještě pořád smudím ohněm :sweat_smile: , neutečete mi :frowning2: :wink:
30. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.