• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no a je to už jste v tahu :angry:
30. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
jdu plavat :sunglasses:
30. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak já taky psalajsem amilíka
30. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Luci Romča to nechal na mě, ať se rozhodnu jak chci :sweat_smile:

Dani no jo, ale já už to prostě beru jinak, než vy :wink: Jak už je tu dítě, člověk už to vnímá jinak :slight_smile: Sice je to důležité, těším se, až se stanu paní Badovou, ale najednou to není až tak důležitý :wink: Krásný, ale není to středem vesmíru, jestli mi rozumíte :slight_smile: Ale jinak se opravdu těším na ten den, jen už se občas vidím, jak mávám hostům při odjezdu :grinning: :grinning:

No nic berušky, Adýs už se mi vzbudil, ale naštěstí zase usnul, tak jdu padnout vedle něj, ať se trochu prospím...nevím, jaká bude noc kvůli těm zubům :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou noc a ráno páček :wink:
30. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
brou marky...já se vdávala před tož takové pocity nemám...ale den d je narození gojgynky, do narození gojgy to byla svatba
30. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Marky doboru
jo a jen tak mimochodem, splňuješ 5 svat. "nutností" pro štěstí?
něco nového, starého, modrého, půjčeného a darovaného? :wink:
30. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo marky napiš......
30. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile:

Noc lepší, ale už se těším, jak bude někdy spát celou noc :grinning:

Těch 5 věcí ještě nemám...novou mám bižu, starémám boty, modré mám šaty a chybí mi půjčený a darovaný :sweat_smile:

Za chvilku jdu budit Romea, musí pro lístek na peníze a odvézt to do práce a my s Adým skočíme nakoupit a budeme vařit. Dneska bude lečo a vývar s kapáním :slight_smile:
31. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Luci a přesně ty samé pocity mezi svatbou a nazením Aďulky mám i já :wink: Na svatbu se těším a moc,ale už toberu spíš jen jako právní nutnost kvůli malému...asi proto mě to až tak nebere :sweat_smile: Pojali jsme to jako "vánoce" to nás bývá hodně, jen budeme trošku líp oblečený :grinning:
31. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
ahojky hoilky... market když už jsme u svatby tak sem se ti koukala na ten oblek pro maldého a nejmenší velikost byla 98, vestička by šla ale ty katata mi přijdou velké přes pas.. :frowning2: tak se rozhodni co a jak... :wink: jinak já se taky vdávala po Ondrovi a tesila jsem se na to jak malá, netesila jsem se na lidi, páč né všechny musím a umím rozdýchat, ale vyšlo to.takže taková tragédie to určitě nebyla, zitra budu s klukama na domě, sice je tam zatím jenom prední část zábradlí ale snad to zvládnem..jo už mám dřez a baterku v kuchyni, šatní skříně v šatně a jak bude trochu poklizeno tak vám to vyfotím... :wink:
31. srp 2009 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Jířo. Děkuju moc :dizzy_face: 98 už je dost velký, ale nakonec jsem to vyřešila jinak :wink: ale i tak mooooc děkuju :dizzy_face: Já se těším tak nějak na všechno :slight_smile: ale už chci zase svůj klid...nemám ráda ridinná setkání...tím spíš, když budu jejho středem :astonished: :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
marketko nevadí důležité je že jsi to vyřešila, přeci jenom jsem ti to řekla docela pozdě takže se ti ani nedivím že si to vyřešila po svém :wink: jo každý je jiný typ nekomu vyhovuje že je středem obdivu :grinning: jako mě :grinning: :sweat_smile:
31. srp 2009 v 07:47  •  3 děti  • Odpověz
autor
No mě teda nevadí, být středem pozornosti, ale když jde o nějakou menší sešlost, ale těhle 20lidí je moc i na mě :grinning: možná kdyby šlo jen o moji rodinu, ale i Romčova :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc si s našima ani nemají co říct... :unamused: no hold jiná generace :sweat_smile:
31. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
hmm to je na svatbách taky záhul ty generace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u nás se nakonec každý tak nějka hecnul a přežil to.. :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:00  •  3 děti  • Odpověz
autor
To oni to taky přežijou, ale už se všichni těší, až bude po všem :grinning: :grinning: i když se samo taky těší :wink: No prostě už ať je to za náma a přežijeme to ve zdraví :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
kocure a kdy to přesně máte.. já si to furt pletu, promin :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz
autor
19.9. :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
hoja holky
gojgy měla noc jsme asi 25x vstala a budík v 4.30 :angry: po šesté ale usla do osmi čavera
jiřo no nazdár bbabucho...sem tě neviděla čéče.....
jo marky jak se jmenuje tvoje mamuš???
31. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Hoja Luci Kamínková :grinning: Ale křestním Bohumila :slight_smile:

Adýs se taky v noci budil, ale naštěstí docela rychle usínal a když ne, tak jsem zahulákala ať si kouká lehnout a spát a okamžitě spal :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Jo Luci a proč vlastně?? :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
si zvědavá :wink: ....
31. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Luciáši, co to chystáš????? :sweat_smile: :confused:
31. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno!
Dnes jsmě měli taky budíček brzy o půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jiři tak to je už hodně veselé! :dizzy_face: NA fotečky se moc těším :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Bré ránko Dani :slight_smile: My vstávali dneska o 7:15, ale mě zvládnul vzbudit už před 6.hodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: had malej :angry: :grinning: Tak tatínek konečně vzhůru, v 8 na mě vydyndal ještě hodinu :grinning: nechala jsem mu tam pro jistotu Adýse, aby zase neusnul :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Marky a co podvazek máš?
ten by mohl být darovaný, u nás frčí to, že ho dávájí kamarádky :wink:
31. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Dani nemám, ani jsem ho neřešila :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
hoja fanuš v půl 7 je luxus..já v půl 5 a do toho jsem snad furt sála na nohou
31. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Achoj Luci taky dobré, tak půjdeš zalehnout po snídani :wink:
31. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
No jo.. tebe to fakt nebere :grinning: já se zt ebe picnu :grinning:
31. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Dani :grinning: :grinning: :grinning: nad ním jsem i přemýšlela, ale víš co...každá ušetřená kačka dobrá :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.