• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jedu dneska do autoskel , jak jsem kupúovali šatní skříně tak mi jirka bednou v autě protlačil čelní sklo tak že prasklo, no tkaže mám radost, naštěstí! mám připojištění čelního skla na 12tisíc, tak se vlezu, páč v autosklech mají origoš sklo za 9800 plus montáž .. ještě že jsem ti to pojištění sjednala.. :unamused: ale držte pesti at me nenačapou policajti páč jedu s pavoukem jak blázen a to je na pokutu :frowning2:
31. srp 2009 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
Jiří koukám, když se daří, tak se daří :unamused: :wink: tak opatrně.... :wink:
31. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
jiři ofafrně a t se nevysype sklo
31. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Tak jsem zase tu :slight_smile:

Adýsek spinušká :dizzy_face: polívka uvařená a je mňamózní :dizzy_face: lečo se vaří a už skoro nemusím hnout prstem :sweat_smile: Romča je pryč a já konečně něco pojídám :sweat_smile: no co asi, rohlíky a šťávu :grinning: :grinning: Ale je to super :dizzy_face:

Jířo držíme všechny :wink:
31. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Tak Adýs spal jen hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dali jsme si s Romčou kafe, mladej tu řádí, mám uvařeno a venku hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak půjdeme ven až později odpoledne :slight_smile: Kurňa kde jste všechny??? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak my jsme z5 z očka boroček jak řvala tutynka moje milovaná gojgánkovaná
už je v pelechu pojím dám si cafito a razíme opět mudře opoěla jsem se zeptat na oko, sára šilhá na pravé oko.... :pensive: a totak, že si toho všimli i na rychlé, když sem tam dojdu s malou
31. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
No konečně někdo :wink: To Adýs naštěstí ani tolik u očka neřve, spíš se vzteká :sweat_smile: A to v poslední době i bez očka a čím dál víc :rolling_eyes: :angry:

Takže vás čeká oční, co?? :confounded:
31. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
marky asi jo....to očičko sjíždí ke kořeni nosu víc a víc když byla mímo švidralal ale u mimin je to dáno nevyzrálostí okohybných svalů, teda nervů co je inervují...už v roce by to nemělo být
31. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Já vím, sama jsem Adíka sledovala, ale my to máme dobrý. Ani jako u mimča jsem to u něj nezaregistrovala.
31. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
no takže tak zrvona předevčírem jsem viděla tak 9-10m mímo s brejličkama... :frowning2:
31. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
To se léčí rovnou brejličkama??
31. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
to nevím....myslím že jo a ještě tou přelepenou jednou částí......mě poser fakt no vyžádám si doporučko na oční a uvidííme......
31. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Achoj, já měla uklízecí, Adík sppal 2 hodiny, tak jsem to tu malinko pofackovala
Luci j jsem si toho taky všimla, ale myslela jsem, že se mi to zdá.... ty tmyvý kukadla jsou tak výrazný..... :wink:
tak držíme všechny palečky co máme aby to bylo co nejdřív dobrý :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
no fanuš vidíš že nekecám...no zatím gojyg spí tak se pak vydáme.....
31. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
my tky vyrzíme ven
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Já se teď vyspršila a řádili jsme s Adým. Romeo mezitím v tom rachotu zvládnul usnout :sweat_smile: :grinning: Ale taky asi brzy vyrazíme, snad tam nebude takový pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
týjo účast nevalná
jinak sem off
dopo očko, pak znova k mudře pro doporučení na oční neb jsem zapoměla, pak na ppjištoivnu proplatit očkování, nákup a segře vyvenčit rafana
sem totálka mám brutus koš ale jdu se natáhnout k tv
ráno musíme na poštu , na byz opsat měřáky a na ty el a plyn a sip vše ukončit.......
na socku kvůli převodu md půjdem jindy
31. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Čusík...tak my šli odpolko na prochajdu, stavila jsem se u známých, jestli nepůjdou ven (mobil jaksi stále nefachá :sweat_smile:) a nakonec jsme trajdali do hospy :sweat_smile: dala jsem si malý pivko a nohy byly lehoučký :grinning: Pak prochajdou domů a bylo super. Doma malej hned padnul :sweat_smile: ani do sprchy nedošel :grinning: probudil se po hodině, tak jsem se bála, bůh ví jak nebude řádit a on nic :sweat_smile: chvilku si hrál, pak koukal na telku a už zase spí :sweat_smile: Dali jsme si s Romčou "manželskou" chvilku a super...shodli jsme se, že jsme na to starý a že to dělat nebudeme :grinning: :grinning: :grinning: dneska to mělo k vášnivému sexu daleko, tlemili jsme se u toho jak idioti v 15letech :grinning: :grinning:

Jdu se zhroutit, možná ještě trochu počtu, ale spíš ne :sweat_smile: brou a ráno ahojky :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Koukám, že končím i začínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dámy, ta docházka je vážně děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a přeji krásné ráno :wink:

U nás noc dobrá :slight_smile: Probudil se jen 2x, za to budíček už v 5:30 :rolling_eyes: Ale snad padne pak brzy :sweat_smile: Občas už teď se šmrdlá, tak snad se zadaří :sweat_smile: No a co dneska uvařit absolutně netuším :frowning2: Romeo taky nepomůže... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 06:26  • Odpověz
ahojky tak dneska nás taky čeká spousta vyřizování, jdu ještě vyřídit odhlášení ze školky, a pak bych se chtěla pokusit o další přijetí tam u "nás" doufám že pochodím, už mě to nebaví! Ondra je smutný že chce taky do skolky.. toje hruza.. sem z toho taky špatná.- :cry: doufám že pochodím, čekám tedka az mi jirka přiveze auto, a pak vyrazíme..

LUCi neboj třeba se to srovná a nebude se muset nějak zásadně s očičkama nic dělat... :wink:
1. zář 2009 v 07:27  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo a proč ho odhlásíš?? Je to od vás daleko??
1. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
market je to fatk daleko cca 15km :wink: a u nás v novém domově je asi 5 školek z okolí i širšího okolí a tak snad dostanem šanci aspon u jedné z nich :frowning2: ty se vlezou do okruhu 4 km :wink:
1. zář 2009 v 07:42  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak to je pochopitelný :wink: Hlavně aby to vyšlo a Ondra mohl mezi děti :wink:
1. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
no právě, tedka jsak jsem u mamky tak jak videl dneska ondra jak Samík odchází do školky a Mirda do školy tak mu to bylo líto.. :frowning2: a to je něco na mě.. tam udělám vítr a vezmou ho snad... :angry:
1. zář 2009 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz
autor
A neptala ses dřív, jestli by ho nevzali?? Jsi to nechala na poslední chvíli, co?? :wink:
1. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
čusík kočky,
řeknu Vám,jsem ráda,že už Ninka vypadla do školy.Jsem z ní šedivá snad i na prdeli.Puberta je fakt bombonek :angry: .Až skončí,tak se ožeru jak prase :wink:
Je to hodně náročný.
Veru už bude půl roku.........strašně to utíká :sweat_smile:
Jiři,držím palečky,ať pochodíte.U nás jsou v okruhu 3 školky a už rok dopředu jsou zamlluvené a sehnat volné místo je fakt nad lidské síly.
Markét dočítala jsem,že Aďulkovi nebylo dobře,už je to lepší?Těším se na 20.9.,jak uslyším padat kámen :grinning: ,že už to máš za sebou :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
maket ptala byla jsem ve 3 školkách už v dubnu a řekli mi že mají pořadník , no tak sem si řekla že musím udělat zase další kolečko.. to víš že jsem to nenechala na poslední chvíly, ale včera jsme našli ještě další školku na mapě tak to tma zkusím :wink: nejdříve mě ho v jedné školce vezmou až v březnu, jinde až příští září :confounded:
1. zář 2009 v 07:53  •  3 děti  • Odpověz
čauky Jani to máš recht letí to jako blázennn :astonished:
1. zář 2009 v 07:56  •  3 děti  • Odpověz
jj,30.8. už oslavila 12let.Na jednu stranu už je děsně veliká a na druhou pořád dítě :zipper_mouth: Pamatuji si,jak jsem si ji nedávno přitáhla z porodky :grinning:
1. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Jiři,jak roste pesák?Koukala jsem,že už ho máš v albíčku a jak domek?Kdy už se dostěhujete?
1. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.