• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no mažu něco dělat,dokud beruška spinká.Přeji hezký den :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
JAni pesák jsem si nakonec nevzala dlouho jsem uvazovalal ael jaksi jsem se unáhlila takže si ho mamka prodala jako všechny ostatní štenátka, zůstalo nám jedno poslední štenátko... :grinning: nemáme tam ani plot a tka si neumím představit co bych s pesánkem dělalä.. nakonec dobře že už je u jiných majitelů :wink:
1. zář 2009 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo já už se lekla :wink: Tak ještě jednou hodně štěstí :wink: :dizzy_face:

Jdu se pokusit uspat Adýse...je na zabití a ne a ne spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Achoj,
dnes to tam vypadá, že bude i léto! Poslední záchvěvy :frowning2: . nesnáším podzim....
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Achoj brebentilky
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
My zítra máme dva měsíce - šíleně to letí :frowning2:
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Nazdár Lucidko!!!
Letí to děsivě!
1. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Naždááááááár Danuško! Co dnes s Adámkem pácháte? My dnes odpočíváme, teda Anička, já budu žehliti, zítra jedeme na výlet do města k mudře, tak jsem zvědavá, jak jsme porůstly :grinning:
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Adík si teď hraje a zvažuju, že odpoledne vytáhnu ještě na chvilku bazén :wink:
noto musíš nahlásit!!! :wink:
1. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
No to nahlásím, hlavně už budu muset konečně pořešit ty medaile :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
noooo tak na tu už se taky těším :grinning: :wink:
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Akorát mi musíte pak písnout ty adresy, kam to mám poslat. Doufám, že se to neroztopí než to slavná Česká pošta doručí
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
v poho Luci :wink:
1. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
My budeme mít náročný měsíc. Pozítří máme výročí svatby :dizzy_face:, pak má narozky brácha, pak choť, pak taťka svátek, no mazec. Říjen nebude o nic lepší - choťův taťka kulatiny, babička taky, asi z těch oslav nevyjdeme až do Vánoc :grinning:
1. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
tak to bude jedna veliká oslava! Takto si užiješ!
Můj taťak má teď taky narozky :wink:
1. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
No akorát my ty oslavy moc nemusíme. Akorát se člověk přežere a to je celé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Víte někdo, co Renatka? Nebyla tu už od Kuvajtu napadéní :unamused: Snad jsou v pořádku a zdraví :confused:
1. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Lucid jen má nějaké problémy doma, snad se zase brzy ukáže..... :wink:
1. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Co dnes vaříte? Bych si dala něco dobrého a nevím, co :unamused:
1. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
J8 dnes nevařím.... Adík má od fčera vývar a já se dnes odbydu... vařit budu zítra
1. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
My budeme vařit až navečer, ale ještě netuším, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
a co tvůj ekzém?
1. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
No ekzém je lepší než v těhu, ale natírám to stejně, bez mastiček bych nepřežila, ale jinak oproti tomu, co to bylo předtím, jsou to Kanáry. Dost mi na to pomohla ta antibiotika - po porodu je do mě rvali horem dolem skoro dva týdny kvůli těm teplotám, tak se to trochu stabilizovalo. Ale s konečným zlepšením počítám, až přestanu kojit a ustálí se hormonální hladina. :confounded:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak to je dobře, vzpomínám, zak moc si trpěla v těhu.... :wink:
a mlíčka máš dost? :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
No jo, já radši ani nevzpomínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mléčko snad mám dost. Vážím Aničku před kojením a po kojení a v průměru mi vypije tak 100 na jedno kojení. Někdy se hecne a vypije i 150, vypadá spokojeně, furt se řehní a je jak křeček, tak snad jí to stačí. No nic, už se mi hýbe kočík, tak budu muset letět. Zatím se měj pěkně. Páááá.
1. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
pááá Lucid
já byla dát spát brouka atrochec pofackovat kuchyŇ

Jakpak asi dneska první školáčci? :slight_smile: Máme tu vůbec nějakého? :confused:
1. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Tak já jsem ráno v 8:45 uspala Adýska, usnula jsem s ním a poprvé se probudil v 10hod, ale jen se překulil a spal až do 11:30 :astonished: :sweat_smile: bylo to fajne, nějak jsem to i potřebovala se tak prospat :slight_smile: SIce i v noci spal hezky, ale asi mám pořád deficit. K obědu jsem udělala opět buřtguláš, šetříme :wink: Ale byla to mňamka :slight_smile: Od včerejška máme ještě polívku, tak jsme si dali :dizzy_face: Ale je tu humus vedro, tak člověk ani moc chuť nemá, ale jíst se musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Teď si budeme hrát a navečer skočíme na prochajdu :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
čaute babuchy
nebyl čas
ráno jsme jeli na byt brácha dělal problémy nechtěl jít pičoval byl sporostý hany ho málem chytnul pod krk (on je na hlavu s ním to vážn nejde a neznám nikoho kdo by mu polopaticky vysvětloval jednu věc i hodinu aby ji pochopil) tak dojel Tomáš (ségřin přítel) vypakoval ho po dobrým, a ten cyp prej at se o něj postarámě že nemá kam jít...no vrchol všeho....pak začal vyčítat co jsme dělaly a nedělaly mamce a tak zmrd jeden, nakonec mu naložil těch jeho dvacet ogelitek do auta odvezl ho na ubytovnu a zaplatil za něj na měsíc asi čtverku, to si samostáhne z jeho podílu.....
pak jsem frčela tátovi debilovi ožralému odvézt věci z malování, a jela jsem do centra odhlásit sipo, elektřinu a plyn a přišla jsem domů ve dvě pojedla a lehla si k telce a v tom se gojgy vzbudila, tak posvačila a jely jsme ve, neb paní z MMb si měla přijet pro šatičky a potřebovala jsem dodělat klíče od vchodu a klíč od schráky, ted jsme došly papů a koupačka a jsem tu

nechtějte vidět tu horu prádla co tu mám 4 ro povlečení, gojgynčina polovina skříně.....

no chce se mi srát tak idu
1. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
tak sem tu
ráno idem na oční pak honem oběd av půl druhé předat klíče, protokoly stavy měřáků.....
a ve čt musíme szihnout socku kvůli přepisu rodičáku

jiři to je smutný s tou školkou no...ale ber to tak, že dětičky jsou hodně adaptabilní pár dní si popláče..a pak si zvykne.....sice s trucem (úplně vidím Ondráška) ale co......on to zmákne
jinak až budeš mít volnějic se mušíme sejít....na mojitko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Luci ty snad nebudeš mít klid :frowning2: A bráchu bych tak max nakopala do prdele a ne mu ještě platit ubytování :rolling_eyes: My šli ven až po 16.hodině a bylo super :slight_smile: Děti si vyhráli a domů jsme šli až s řevem :sweat_smile: malej už byl unavenej, tak jsme hned dali sprchu a už spinkáme :dizzy_face:
1. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.