• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Já se teď najedla, dopíjím studený kafe :sweat_smile: a půjdu si číst. Nebo možná rovnou spát, to se ještě uvidí, ale určo nebudu sedět tu :wink: stejně tu nikdo nejni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brou a snad tu někdo zítra bude :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
nakukuju mazi žehlikováním
jo marky..taky taky...ale na druhou stranu když spal po lavičkách bez deky....taky mi bylo úzko.....to je na pytel
1. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Luci já vím, ale kdo mu za to může?? není mu 5 abyste o něj museli pečovat, ani nijak nemocný :confounded: ale věřím, že je to těžký...jenže když si ještě zvládne otevírat hubu, tak tomu asi fakt pomoci není :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky, žiji. Dneska jsme zvládli první den ve školce.
Luci to je masakr
1. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
marky máš pravdu, ale i tak mě je ho líto..když večer ležím v teple a v posteli a najezená :pensive:
fanuš símtě jakot že umřel starej Rzbeš? a jak?????
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Achoj
Luci to je na hlavu, jednou by ho člověk zabil a na druhou stranu mu ho je líto.... holt rodinu si vybrat nemůýem, že....
Luci selhalo mu srce když byl v Amglii, ale vůbec jsem nepobrala, jak a kam uklidili Andreu :confused:
1. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
fanuš jo přesně tak....no nevim lepší kolikrát nevědět že......
ahá to jsem neviděla ten úvodní víš.....
1. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci ani já :grinning: jsme chlastaly! Jsem si ho pustila na streamu :wink:
1. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
třak babky mámdožehleno
idu chrápat ráno valíme k mudorvi tak půáčes
1. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
bré ráno
se bojím toho očáka že nám flusne brejle :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak držte pěsti
2. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Noc dobrá,Aďulka spinkal hezky a většinou i ve své postýlce :dizzy_face: Včera mi volala tchýňka,že máme v lednici připravenou svíčkovou, tak ať se stavíme tož uvařeno dneska máme :slight_smile:

Včera jsem probrala s mamčou dorty, že se byla pozeptat, tak už jsme i vybrali a další věc je z krku. Svatební noviny už mám taky vytištěný, tak jen je svázat :dizzy_face: No jde to krásně od ruky,hlavně mamince :sweat_smile: :zipper_mouth:

Luci myslíme na vás :wink:
2. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
marky šikovná mamča :wink:
ak písnu
2. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Mamča je poklad, bez ní by asi ani žádná svatba nebyla :sweat_smile: :zipper_mouth: Chudinka a to je teď konec a začátek měsíce, to bývá v práci až do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to beruška a když já si nevymýšlím žádný blbosti, tak to nějak zmákneme :slight_smile:

Určo pak písni, jsem zvědavá, ale i kdyby náhodou gojgy s brfejličkama skončila, tak jí vybereš nějaký suprácký a bude z ní krásná princezna i s nima :wink: neboj se :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
marky no..ty brejle těžce ponesu fakt
vím optori jiným nemocem je toto prkotina..... :pensive:
ted la nynat neb se vzbudila v 5 a to jako fakt ee
pakvyrazíme aspon hoidinku si pospí
2. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Uvidíš, že to bude dobrý :wink: My teď jdeme do krámu a dneska neberu kočárek :astonished: :sweat_smile: uvidíme, jak poťape :sweat_smile: nebo jak se pronesu, ale zkusíme to :grinning:
2. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
týjo seš dobrá já beru gojgy na ruky jen ráno pro rohlajse a tak..ale máme to 10metrů.....ťapat sama nebude ani boha čavera líná
2. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
No on už ťape a docela často už i venku, jinak se mu moc nechtělo, tak to zkusíme, kam až si dojde sám :slight_smile: máme to kousek, i když je mi jasný, že dneska se mi to bude zdát neskutečně daleko :grinning: Tak my jdeme :grinning:
2. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
tak pá pá
2. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
Tak jsme zpět...bylo 75 ku 25 pro nošení :grinning: on by teda ťapal, ale úplně jinam, než jsem potřebovala :grinning: ale šlo mu to krásně :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky...mám dotázek...myslíte že můžu udělat našemu prckovi na oběd těstoviny se zeleninou a tuňákem(např.rio mare natural), jde mi právě o toho tuňáka jestli už ho může ? díky
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
hoj leni gojgy papá tňáka od 10m :slight_smile: tak možeš
gojgadlo ani sama nestojí...
2. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Díky Luci :wink: tak jdu na to ...
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, souhlas s Luckou, myslím, že je to navíc moc dobrý nápad :wink:

Luci no jo, nestojí, ale uvidíš, jak rychle se to změní :grinning: Jsem ráda, že už chodí, ale byl klid, dokud jen seděl :grinning: Včera sebou venku na štěrku fláknul, tak si trochu sedřel ruce, jak brzdil a má i kolínko :sweat_smile: moc neřval, ale nadšenej taky nebyl :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Achoj!
Luci držíme palečky :wink: snad to nebude nutné
Marky svat. noviny jsem neměla, máš je i v elektronické podobě? R8da bych nahlédla :wink:
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Dani ahojky :slight_smile: Mám, pošlu ti je na mailík :wink:
2. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Dani IP :wink: v

Jinak ty noviny, to je asi jediná "svatební" věc, co jsem dělala a teda bude ten svatební dort :grinning: jinak fakt jak obyč oslava :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
2. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Tak Adýsek spinká, oběd dneska neřeším tak mám klid :slight_smile: Měla bych uklidit, ale uvidíme odpolko, teĎ se mi nechce :sweat_smile: Romča jde po obědě k mudrovi na kontrolu, tak kdyžtak potom se vrhnu aspoň na nádobí :sweat_smile: Jsem nějaká lenivá :grinning:
2. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky,

za chvíli ségra dojedou,tka už budu azse jen vaše :wink:
2. zář 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
achoj
mámčas až ted dopo na očním jsme byli 2h, rozkapat pak nesmíme na slunko aby se gojgynce nevypálila sítnice
a gojgy nešilhááááááááááááááááááááááááááááááááá nemáme brýle nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen ty obrázky máme cvičit ukázat a kontrola v létě.takže super
prej je to kombinace široký kořen nosu, tvar orbit a tak no.....ae šilhavost to není
byla jsem úředat byt,na bytáku ukončit vodoměry.....
ted jen podpis smlouvy finální až budou prachy
2. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Luci,tka to je super,že nešilháte :wink:
2. zář 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.