• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo kači šutr mi spadl ze srdce jsme šli kolem optiky a vidli ty plastový brejličky za litr tak mě bylo šoufl
2. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Jo to věřím.

Dneska a včera mám doma mega protivu.ALe už konečně občas i chodí,už došle na to,že je to dobrý způsob přepravy a není takový lenoch
2. zář 2009 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci to je super :slight_smile:

My si užili fajn den, pak prochajdu a už by mohl jít spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Achoj
tak jsem se konečně dokaopala k protřídění Aďulkových věcí!!! Tak dlouho jsem se k tomu přemlouvala a furt do bylo kam dávat, až došly prostory a musela jsem to protřídit do krabic a šup s tím na půdu! Fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to. Ještě tam pak dodám věci z tohodle léta a mám zase pokoj. Jsem šikula..... :wink:

Luci tak to má velikou radost!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Jo a pozdravuje vás Síma!
MMá se tam fajně, slunce jim tam pere a užívaj výlety a tááák :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
fanuš já taky dnes vytřídila ale i svoje a hlavně chytsla něco na aro, fusekle, trika a tak......
gojgy okoupaná ale já jsem off něco na mě leze mám rýmu, hlavobol a celkove se třepu jak startka.....
ale to je tím hoňákem tento týden, a už nic nedělám...příští týden na socku přepsat rodičák a ještě na byták tady od nás žádost o to aby nám nezvýšili nájemné
2. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Teda Luci ty máš honičku :unamused:
2. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
no aletento týden už nic...teda plánuju okna umýt ale uvidím jak mi bude
2. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Luci zase to nehoň! Když nejde o život! Aby jsi pak zdravá nastoupila do práce, setři sil :wink:
2. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Luci,tak se nám hlavně nepřetrhni :wink:
2. zář 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
no právě já vim pak jak nastoupim nebude čas tak to chci stihnout a maj nám namontovat žaluzky....tak to musim umejt
2. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Jo to chápu...mě dneska taky blo divne.Jak se změnil tlak,tak mi bylo děsně slabo a mdlo.

Holky musíte mi zabavit nějak mysl.POpadly mě hafo pudy a toužím po miminku.JEn musím ještě počkaz :confounded:
2. zář 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
kačoooo vydrž :wink: nebuj dočkáš se
2. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Jo snad koncem roku :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Tak náš malý by spal ale neví jak,jen řve a je protivný
2. zář 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
TAk už tam ej snad ticho.M2li jsme ho i z postýlky venku,ale to házel fakt hysteráky,hold dneska byl přetaženej....dneska už spinká sám,tka bdue mít klídek a zítra taky..chudínek ,ůj malý ej toho na něj moc...tak zase řev,ale snad brzo přejde
2. zář 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
i u nás už se chrupe :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
U nás se nechrupe. Sice není nijak extra protivný, ale milý taky ne :confounded: Shořel nám hlavní jistič, co jsou na chodbě, tak jsme byli před 2 hodiny bez proudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí máme eletrikáře v rodině, tak už je to opravený, ale nějak nemůžu uspat Adýse...asi je na něj už pozdě, touhle dobou už hodinu zařezává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: Držte palce, jdu to zkusit
2. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Tak před chvilkou konečně padnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: On se pak ještě rozdováděl, páč se vrátil Romeo, který byl odvézt švagra, toho elektrikáře, tak jsem si musela počkat, ale konečně se zadařilo :slight_smile: Jdu hned vedle něj, jsem z něj hotová. Vstával kolem poledne a od tý doby tu strašil :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem vyflusnutá...Brou noc a ráno ahojky :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Teda flákáte to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brý den, noc ušla, k obědu jsou francouzský brambory a jinak nic nechystám, jen možná odpolko úklid, jestli je vyženu.
3. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
ahoj
sem jasná rudý nos
podlité oči
no krása pohledět
gojgyna měla noc od 1 do2 furt vstávala tutyna jedna
odpo pomažou ven avyspim se
3. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Luci Adýs takhle řádil od 3:30 do 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
mele sebou jak pytel brambpor furt se převaluje no nechápu co se děje..doby klidného spánku jsou ty tam
3. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
To on sebou mele furt, klidný spánek jsem zažila naposledy po první hexe :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky,

tak ym jsme se zase naučili vztávat po 7 :confounded:
3. zář 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
My dneska vstávali už po 6.hodině...teda to se probudil, "vykopal" mě až po půl šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahooooj, jdu se nahlásiti. Lucinko, pěkně odpočívej, ať se toho bacila zbavíš.

Včera jsme byly s Aničkou v poradně. Už vážíme 5450 g a měříme 58,5 cm :dizzy_face: Ještě nás mudra poslala na nosní, ušní, krční, páč jsem jí říkala, že od té doby, co jsme přijely z porodky,má Anička rýmu. No do uší jí strčila trubičku, do nosíku skoro až do mozku hadičku a do pusinky kovovou tyč. No hnus :angry: Beruška moje hystericky řvala, ale naštěstí to prý nic není, ani rýma, že to miminka mívají. Měla jsem chuť tu mudru zabit :angry: :angry: :angry:
3. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahoj Lucidku :dizzy_face: To je dobře, že je Anička v pořádku :wink: A musím ti s lítostí sdělit, že ještě bude hodněkrát hystericky řvát :frowning2: ale oni na to fakt hned zapomínají :sweat_smile: to je na nich kouzelný :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Lucid,no jo,je těžky zkontrrolovat miminko :frowning2:

Marky,no to bych asi nedala..já doufám,že za chvíli půjde zase spát :grinning: Od včera mi není neljíl,tak doufám,že bude hodný :unamused:
3. zář 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
A jinak krásný míry :wink: :dizzy_face:

Kačí já z toho taky nadšená nejsem...včera spal hodinu dopoledne a pak usnul až po půl devátý :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to na mě bylo moc, do toho ty hodiny bez proudu, fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak prudil v noci a nakonec budíček tak brzy :rolling_eyes: Jinak ho ale miluju :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.