• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já si užiju asi až diamantovou :sunglasses:
18. čer 2009 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz
brou fanuš
já taky se loučím, měla jsem to náročný..ráno se tuuuuuu
18. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
tej se nedožiju :grinning:
18. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
já taky ne ale už vypínám
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
ále nebláznite holky.. ještě se budem na staré roky štramandit a rozšoupnem se jako za mlada :grinning:
18. čer 2009 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz
jiřo :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Holky já s etka těším,ale určo to děsně uteče,proto si užíváms eč můžu..jdu též spát brou
18. čer 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tady kapku v noci popršelo, zmoklo mi prádlo :angry: tak snad stihne uschnout, než přijde něco dalšího, teď svítí sluníčko :grinning:

A co mám dneska vařit? Jirka s Aničkou budou mít k večeři smažený sýr a brambory a já na ně budu muset čučet, asi v tu dobu uteču :angry: :zipper_mouth: já bych si tak dala :fearful:
19. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
BAF :grinning:
Zdravím všechny,dočítala jsem a jsem moc ráda,že vám stále nechybí humor :grinning: :grinning: :grinning:
Reni,já dnes dělám kuřecí nudličky s žampíkama na sojovce a rýži,bo už se mi vrátí Ninka a je to její nej jídlo.Prý tam moc nejedla,bo jí nechutilo,tak se nemám leknout,že prý zhubla :unamused:
Tony má dnes dovču,u nás se ještě spinká.Já už se byla umýt,i vlasy,aby se mě Ninka nelekla....už jsem byla adept na stáčení oleje :wink:
U nás svítíčko není :frowning2: a do jsme chtěli dnes jít na samosběr jahod :frowning2:
19. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Reni,už aby jsi mohla ten sýreček,nebo řízeček aspoň ochutnat :angry: Jak se znám,raději bych nejedla,než abych musela dietit a jíst to,co nechci....vydrž :wink:
19. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Simi,krásné fotečky z dovči :wink: je vidět,že jste si to obr užívali :grinning:
19. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Hojky holky,já už sjem vzhuru od 6,bolí mě pěkne v krku takže pěkně na hovno den.ALe aspoň je teplíčko :slight_smile:

Já peru,abysme měli co no dovču.Až malý půjde spát tak se pustím do dortu,ikdyž ybch radši šla spát s ním,ale nevím kdy mi to dneska výjde :unamused:
19. čer 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
ahoj
ahoj jani já sem taky denně hlavně večer jak olejnatka... a když jsem kojila tak snad už poo jsem měla brutál mastnou hlavu
dneska je tu fajn teplo, trochu opar asi bude buřit....
prachy opět nepřišly a to mám naobjednávané věci :frowning2: to je fakt k vzteku
19. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
hoja Jani, Kači a Luci :grinning:

Jani, však mám furt hlad, jak to jídlo nemá tuk, tak máš pocit, že nic nejíš :grinning: ale už přibírám, našla jsem si náhradu ve sladkých kokinkách a sušenkách, no já budu vypadat :grinning:

Kači vykloktej si slivovicí, já v ní mám i propolis a skvěle to zabírá, vykloktáš a druhý den je klídek. A dej si dvojnásobnou dávku vitamínů :wink:

Luci, to jako čekáš na mateřskou? Tu já už dávno rozfofrovala :sweat_smile:
19. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Jani u nás už bys jahody nesehnala, ale zato už máme meruně :grinning: taky cukety a patizony, domácí mrkvičku a kopeme erteple :grinning:
19. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
renat no mateřinu ale dvojitou, konečně se vyřeši problém že mám naposledy za duben....víš a 9.6 mi volali ze socky, že na to přišli kde je chyba a že do 10 ti dnů to mám na účtě a ono prd májový :angry: :angry: :angry:
19. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
to jsou mrzáci :angry:
19. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Luci tka to je fakt k vzteku :angry: KDyž by si měla platit tak si určo vzpomenou v čas a chtěji to hned

Reni já slivku nemám :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
http://davcule.rajce.net/Zkouska_satu

Nez to hodím na beremko tak s emrkněte apsoň takhle :wink:
19. čer 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Kači tak to je škoda :wink:
19. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Kači :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera, budeš krásná nevěsta, ale které si vybrat? :sweat_smile: všechny jsou krásné a moc ti sluší, ty poslední se mi moc líbí, ale i ty první :grinning:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Kači a už víte kde to bude?
19. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ty poslední se mi taky líbily nejvíc..ty první byly krémové ikdyž to na fotkách nejde vidět.JEště si zajdu do salonu v Břeclavi a pak si to objednám pořes net :wink:
19. čer 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
Budeme to mít v Synagoze,jen to musím domluvit :wink:
19. čer 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
kačí ty dvoje poslední :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo serou mě fakt
19. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Kači super, tam je to nádherné, měla tam kamoška, přijedu se na tebe podívat a mohla bych ti přinést stejný dar jako jí :grinning: dostala dvě kačátka :grinning:
19. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
No určitě přijd Reni,budu ejdině ráda :wink:

Taky se mi líbily ty poslední a předposlední,měli v pase ten dobrý detail který krásně zeštíhluje :wink:
19. čer 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
kačí no to zdobení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
jiřo kaj si???mám se oblíkat vypadá to na buřinu
19. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Kači budeš krásná :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.