• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Já bych i avřila,ale Tom nic nechce,tka mám volno,teda měla bych poklidit,ale to s emi dneska fakt nechce.ZA chvilku půjde prcek spát,tka to dospím s ním :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak Romča už je vzhůru a pomalu se chystá...my skočíme nakoupit a pofrčíme spinkat :slight_smile: Zatím paaaa
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
My už spinkáme,tak přemýšlím zda jít taky nebo ne
3. zář 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Tak mě se vaří gulášovka,tak jsme zvědavá co z toho vyleze,ještě nidky jsem ji nevařila :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí určo bude dobrá :wink:

U nás se taky spinká, brambory mám skoro hotový, tak se pak nadlábneme, až se mladej probudí :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Tak brambůrky hotový :dizzy_face: nechám to pár minut dojít a jdu na ně...mlaďas má smůlu, že spí :grinning: :grinning: Ale on se mi před 11.hodinou probudil, tak jsem ho ještě uspala, čili uvidíme, jak dlouho nakonec bude spinkat...už spí přes hodinu, tak je i teoretická šance, že zakňourá jakmile si nandám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
U nás s espí dvě hodinky,tka to vidím ještě na hodinku,tka snad s ev klidu najím....

Holky co vaříte prckům,malý jí to stejné dokola jen s obměnama,tka nevím co mu avřit
3. zář 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí Adýs jí normální jídlo s náma, nevařím mu nic extra. A pokud dělám něco, co jíst nemůže (pikantnější apod) tak mu udělám jen vývarovou polívku s nudlema, kapáním nebo rýží a neřeším. Ale u nás je to ještě trochu jinak, pořád vede kojení :wink: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
A 3hodiny spánku, to je u nás jen sen, který se nikdy nesplní :sweat_smile: :zipper_mouth:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak malý se mi vzbudil,ale možná ještě zaspí
3. zář 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
My ještě spíme :sweat_smile: Už hodinu a 3/4 :sweat_smile: :dizzy_face: láska moje...brambůrky už jsem zbaštila, moc se mi povedly :dizzy_face: A všechno v klídku :sunglasses: :grinning:
3. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Já zabštila polívečku a byla taky mňam a malý ještě zaspinkal :wink:
3. zář 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
hoja
u nás se jí naprosto všechno, omáčky, kuřecí, veprové hovězí, těstoviny, brambory, rýže.
Kromě pikantních jídel - např čína a tak a hranolek :wink:
3. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Marky na jak jsi dělala brambůrky?
3. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Tak se mi právě probudil, ale zase vytuhnul :sweat_smile: :dizzy_face:

Dani jen se salámem a vajíčkem :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
A začala jsem dávat do všeho zelený (nějakou pažitku či co to je :sweat_smile: babička to tak dělá a super, já jí dávala jen do polívky na ozdobu) a jídlo je mnohem chutnější, takový zajímavější :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Takže prostě vaříte obyč jídla jo?Já malémá většinou vařím různou zeleninu s různým masem
3. zář 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí naprosto obyčejný jídla :slight_smile: Zapečený věci, omáčky, rýži, masa, polívky...prostě klasiku, jen mastný a pikantní ne :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
no asi mu udělám kuřátko z omáčkou s gervais...jdu mu dát vařit kuře :wink:
3. zář 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
No vidíš, to zní super :wink:
3. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak bude mít hovězí s mrkvičkovo-gervais omáčkou a brambůrek k tomu :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Taky super :wink: Adýs miluje polívky, ty ze všeho nejvíc a pak má moc rád dušenou mrkev :sweat_smile: Ale on je popelnice, sní všechno :grinning: :grinning:

A spinkal 2,5hodinky :dizzy_face: Brouček milovanej :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Marky my taky sníme všechno...jak před ním jíš tka konec..stojí a škemrá dokud mu endáš :grinning:

No vidíš jak dlouho spinkal :wink:
3. zář 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí proto jí to co my :wink: Neškemrá, prostě dostane najíst :slight_smile: A spinkal krásně :dizzy_face: sice 2x pauza, ale v klidu jsem si uvařila, najedla se a už popíjím cafo a Romča tu furt nejni :stuck_out_tongue_closed_eyes: už by mohl dorazit, klidu jsem měla až až :grinning:
3. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
No on škemrá idkyž je najezený..je to malá žíravina :grinning:

Taky bych brala tátu doma,ale dřví jak o 5 nedojede :frowning2:

Malý zas epolehává tak asi půjde ještě spát..uvidíme kdy
3. zář 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
fanuš já dám brambor na kolečka do toho bonduell mex. směs, šunku a vajco...to je pak žrádo :dizzy_face:
jen nemám jaksi chut jak sem nachcípaná
gojgy jí no..to co my ne..nějak mám strach ji dát třeba gulage neokořeněný a tak....
takže vařim polívečky ty jí jedou a pak skleničky střídám s domácí stravou, alke spešl dělám pro gojgy
3. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Já právě pro prcka taky vařím zvlášť,teda polívku když vařím nám,tak mu odeberu a nám to pak dosolím a tak.TEda sůl mu tma dám taky,ale ne tak moc.NEbo třeba když něco jíme tka mu dáme kousnout.Nebo včera dojídal špenmát s nivou a bramborama.A o víkošu plánuju kuře na paprice,tka to dám i jemu.To mi připomíná,nemáte receptík?
3. zář 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás už se spinká :dizzy_face: Odpoledne bylo hnusně, lilo, tak jsme se ani nepodívali ven, ale nevadí...vyřádil se doma a je klid :slight_smile:

Kačí malej třeba špenát miluje :dizzy_face: k tomu brknedle a může se utlouct :sweat_smile: A na paprice se musím podívat :sweat_smile: já si ty recepty z hlavy nepamatuju :grinning:
3. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
já taky ne..vždy tu byla renatka rychke písla co a jak a bylo.....
3. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Stýská se mi :cry: :cry:
3. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.