• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
A ono celkově to stojí poslední týdny za prd :confounded: Všichni někde v čudu, držíme to tu jen my a občas někdo nakoukne :frowning2: už aby byla zima :sweat_smile: a po dovolených, to nás tu snad bude víc :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
no právě marky
jo renatka tu kurevsky chybí...ty ranní srací chvilky...kdo půjde dřív...co Kubulín vyvádí a co Anička....
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Přesně tak :frowning2: Je mi líto, že má potíže a navíc se mi děsně stýská :cry: a ještě k tomu jí ani nemůžu napsat!! No když se to sere tak se to sere :confounded:
3. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
jdu si napsutit vanu s levandulií potřebuju to jak sůůůůl
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jo Renatka chybí...

Koukám,že tady všechny máme nějakou zvláštní náladu :frowning2:
3. zář 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
jo kačií nní to vono
jiřule tu chybí simča.....martina taky chodí mín..ale holt maj dost roboty no
už jsem se vyvanovala a sbírá se tu k dešti
3. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jo snad to tu neupadá už napořád,ale je to jen létem

Malý má poslední dobou neklidné spaní.....ted s evzbudila nehctěl spát v postýlce,ale když jsem ho dala na velkou postel tak normoš usínal...bych ho tam i nechala,ale on by dokvačil
3. zář 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ahoj... hlásím se zpět..konečně máme internet doma, jo jinak jsme už od úterka na baráku ale je to hrůza a děs všude burdel, pytle, nevíme furt kam co dát a tak..takze sila.. jo a Ondánek má místo ve školce nastupuje v pondělí... :dizzy_face: ha tedka mi tu tluče déšt o střešní okno.. zase nový zvuk :grinning: bylo mě po vás smutno ale už tu budu více, páč jsem doma i s počítačem takže už jsme komplet nakvartýrovaní na domku.... :grinning:
3. zář 2009 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
hoj jiřoooo ty babucho jedna..sme se neviděly sto letjako
3. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jiři,tka to máte super,že už bydlíte..musíš pak hodit další fotos :wink:
3. zář 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
luci to máš recht ale já za 1. nemámám stále fáro, za 2. jsem neskutečně rozlítaná ale snad nám to výjde, že bychom se zcukly, kdyby už to u nás vypadalo k světu tak te pozvu na kukačku..ale zatím nějka není na co koukat :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz
kačí si piš.. jo dneska nám dovezli naši krásnou skleněnou varbou desku... :dizzy_face: tož ta je.. nebujte já vás neošulím o fotečky :grinning:
3. zář 2009 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
jiři já to chápu pak od 1.10 budu méně dostupná já neb mám robru na plý úvazek víš
3. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
jiřo hlavně že máš net
3. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
jo sice to je jakoby zkušební rychlost tak to jde malinko pomalejš ale můžem si ji pak zvýšit..ale průser je že máem počítač na patře a jirka kouká dole na telku takže se nemůžu dlouho zdržovat páč má dneska slíbeno :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz
jiřo :grinning:
já valim ráno k dr asi fásnu atb mám slušně nakřáplej hlas.....
a nadopovlaajsem se na noc tak snad to přečkám....§
hanymu jsem píslavzkaz že ho ráno vzbudím no jo nedá se svítit
3. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
luci tak se uzdrav, řeknu ti že já mluvila tedk a14 dní jak pekný kuřák, pořádně křápnutý hlas no síla až jsem se samam sebe bála a nejak to odeznívá,ale nejde mi zpívat.. :grinning: no nic tak já jdu plnit.. páá zítra..dobrou noc :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz
pá taky valim dpo duchen
snad noc bude oká
3. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Noc byla klidná, ani nevím, že by se mladej budil :sweat_smile: :grinning: brouček můj a to byl furt nakýblovanej v postýlce :dizzy_face:

Jířo je super,že už bydlíte a že má Ondra školku :dizzy_face: aspoň bude mezi dětmi a spokojený :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Hoj :wink: No my jsme jedly v půl osmé, pak v půl čtvrté a ve čtvrt na osm mě Ančí začala přesvědčovat, že má hlad (i když jsem jí to naplánovala až na půl devátou) a jak jsme došly dolů, tak jsem ji na chvíli položila do koše a spí dál, opička jedna :grinning:
4. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak to ti Anička spinká krásně :dizzy_face: šikulka malá :wink:
4. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Dnes po obědě jedeme s Aničkou k manželovým rodičům, páč choť má narozeniny a choťův děda svátek, tak jdeme popřát. Manžel za náma přijede po práci. U nás počasí nic moc, tak to vypadá, že Anička stráví den v kočáře na chodbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
No jo, teď ji pro změnu půjdu za chvilku budit na jídlo. Taky mi to mohla říct hned, že bude pokračovat ve spaní, jsem ji mohla šoupnout do postele a pokračovat ve spaní :grinning:
4. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Takhle to bylo u nás včera....byli jsme jen dopo v krámě a odpo jsme se ven nedostali, páč fičelo a lilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Adýs to naštěstí nepociťuje, když nejde ven, i když mě to chybělo jak blázen :unamused: A manžovi přejeme všechno nej :wink:
4. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Dneska je ze mě lenora líná, se mi nechce zhola nic :rolling_eyes:
autor
To jo no...a ty ji budíš na jídlo?? Adýs nikdy nějak moc neměl režim v tom, kdy jíst :sweat_smile: jak se vzbudil a měl hlad, tak se najedl :sweat_smile: :grinning:
autor
My před chvílí vstávali, ale zatím se mi taky nic moc nechce...ani nevím, co bude k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala bych si brambory s něčím, ale nevím s čím...nebo kaši, ale nejni mlíko a to bych musela ke tchánovcům a to se mi taky nechce :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Jo, přes den ji někdy budím někdy se budí sama po 3,5 až 4 hodinách, v noci si natáčím budík tak, aby jedla po 5 hodinách, ale nikdy se nevzbudím, ani nevím, že jsem ho zaklapla, tak se mi budí sama po 7-8 hodinách. Sice mudra mi říkala, že jí mám nechat volný režim, ale mně to buzení vyhovuje, páč má aspoň trochu režim
4. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Luci, já myslím, že ji v noci budit nemusíš na jídlo...Spíš bych to noční buzení ukončila co nejdřív, páč ti bude aspoň hezky spinkat...nejde o to, že bude spát celou noc, ale že pokud se nebudí sama, tak je škoda jí budit :wink:
4. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
No v noci ji právě nechávám, až se vzbudí sama, ten budík si natahuju ze setrvačnosti a stejně spím dál, ani nevím, že zvonil :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.