• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dani říkej si,že je to jen týden :wink: :grinning:
4. zář 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Takže takovej levnej hotýlek :sweat_smile:

Super, že se Síma vrací :dizzy_face: A kde vůbec byli?? nějak jsem to nepostřehla :sweat_smile: :zipper_mouth:
4. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
no jo, budu mít horší docházku, Typuju, že mi ROmča zabaví po večerech noťase :unamused: a taky se jim budem muset věnovat, že :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
No já nevím jak tu o víkendu budu.Budem dodělávat boudu a v neděli jeden do Břeclavi,protože jdu v pondělí s malým na rehabky a zůstanem tam asi do středy :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ach jo,už takhle tu každou chvíli nikdo není a ty taky zmizíš :cry: Ale je to pochopitelný :wink: s máš omluvenku :grinning:
4. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
No Marky tak nějak :grinning:
Ale je pravdou, že jim to musíme malinko oplatit, my jsme tam byli před 2 lety, to jsem byla asi 1 měsíc těhulka :sweat_smile: , tak jsme tam taky vejletili a nejdřív jsme nocovali u tety a pak u druhé sestřenky.... tkaže to oplácíme :dizzy_face:

Marky jsou v Řecku :wink:
4. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ale vrátí se Síma....
4. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Dani tak to jo :wink: A Síma si teda užívá :sweat_smile: jen ať hezky nakluše zpátky, když já tu taky dřepím na zadku :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jo SImča se má :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Je pravda, že těď je to závidění hodné, ale až do konce roku bude chuděra přez týden sama doma a mangel jí bude jedint domů jen na víkendy :unamused: to už jí nikdo z nás závidět nebude,tak si teď užívaj spolu :sunglasses:
4. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Dani věř,že po půl roce, kdy jsem s Romeem dnes a denně jí to budu závidět :sweat_smile: :grinning: Ale u mě je to tak nějak pochopitelné :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
V3ak ajsný....jim to přeju..ať si se hezky užijí :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky. SImča se fkaticky má, my bychom taky potřebovali dovču aspon Jirka :confounded: , Dani neboj to zvládneš.. já tyhle delší návštevy nemusím, zvlášt když se návsteva nahlásí sama.. jako kdybych si je pozvala sama tak to je jiná.. :wink: Kačři super že máte krásné penízky, bude hezky na svatbičku, jenom aby to do dubna vydrželo, teda aspon minimálně... :wink: já jsem dala Kubíka spinkat...a tedka se jdu vrhnout jako už tradičně na uklid, třízení prádla do skříní a takových těch nepotřebných bebechů, které se stehují snáma ale jsou v podstatě na nic :grinning:
4. zář 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
kde nic tu nic :frowning2: :pensive: tak já teda jdu..páá
4. zář 2009 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem tu mám nafasované atb vyšla jsem k mudrovi v 8 a na řadu přišla až 10.30 no moje nervy....
gojgadlo je poo a nám se dělá špenátek
4. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Vám taky Luci :grinning:
4. zář 2009 v 11:49  •  3 děti  • Odpověz
já bych potřebovalanervové snatorium
4. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
já bych taky potřebovala nejaký relax... :frowning2: ale já už jdu zse pokračovat páč pak zase guvno zrobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak my jsme po o...dali jsme kašičku a párky :slight_smile: A mladej furt ještě od rána nespal :sweat_smile: :astonished: ale je to brouček, hraje si tu, tak dáme ještě kafe a pak padne :slight_smile: Akorát půjde pozdě spát večer, to jediný je na tom blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak já relax ani nepotřebuju, jen bych potřebovala, aby Romeo chodil denně na pár hodin ven, když už ne do práce :grinning: :grinning: Ale ne, je to dobrý...a když už mě sejří moc, tak odjíždím k našim :grinning: Ještě dva týdny a jedu, tka to už zmáknu :grinning: :grinning: Maminka dneska objednala veškeré kytky, tak máme zase o starost míň a já se děsně těším :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Jiři!!!
Teda jak jaké je bydleníčko v novém? Zdálo se ti něco první noc? :slight_smile:

Lucinko tak se brzy uzdrav kočko!

Marky tak už to přechází v těšení :grinning: , to je dobře :wink: já taky :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
čauky Dani no řpedstav si že nič :grinning: klasika :grinning:
4. zář 2009 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz
jééé to je škoda! Se říká, že se to pak splní :wink:

Děvčátka dotaz? Jaké budete vybírat botky na podzim - zimu? :confused:
4. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jinak Jiři mě mrzí, že jsme se u Lucinky neviděly, ale má to tam moooc krásný :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Dani mě je to taky moc líto,ale já jsem fakt nemohla..moc bych chtěla být jiných okolností jsme tam jak na koni ale prostě to nevyšlo a zatím není celkově všechno jak má být tak prosím pochop... :pensive: jo je to pravda...ale me se proste když chci nic nezdá..

jo já boty pro ondru neřeším páč jde na ortopedii má špatné ta nožky tak uvidíme co dostane zda jenom vložky a nebo nějaké spešl botky :frowning2: a kubíka uvidím zase porostla nožka :wink:
4. zář 2009 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
Jiři to víš, že tohle bylo pochopitelný víc, než cokoliv jiného :wink: . Výjde to prostě příště :wink: , snad už se stěhovat nikam nebudete :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dani na podzim už máme normoš plné boty od deichmana od toho slůněte.Ale na zimu budu kupovat od Fare,pak hodím odkaz.

Jiři,my je schováme spešl na svatbu,nic jiného nepotřebujem.MAx ušetřit na vánoce.

Marky,a páreček papal i malý?My máme uezniny zakázané :unamused:
4. zář 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí ee, párky nepatří mezi nic zdravýho :astonished: :sweat_smile: na to má času ještě dost :wink: Ale salámky a tak má moc rád :slight_smile:

Jinak já bych ráda pro malýho na zimu něco vysokýho a teplýho, ale uvidíme, co seženeme na ty jeho obří šlápoty :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A máš pravdu Dani, přechází to v těšení, jak je skoro všechno zařízené....pár dní před už se nebudu moct dočkat. :sweat_smile: :wink: Ale nic se nemění na tom, že se nejvíc těším až budu mávat hostům na rozloučenou :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Jo a jinak mladej padnul ve 13:50...my už vedle něj vyřízený a on byl jak něčím nadopovanej :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Já usnula skoro hned, jenže on se po půl hodince začal vrtět, mě tím probudil a už jsem nemohla usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sám si tam chrápe dál :angry: :grinning: Romča se taky převaluje, ale nespí....no a chci vidět, v kolik půjde spát večer :astonished: :sweat_smile: :zipper_mouth:
4. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Marky tak salámkypapáme taky,teda jen šunky,ať už dětskou nebo krůtí nbeo tak.

Jdu vám holky najít ty botky co mám vyhlídlé :wink:
4. zář 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
4. zář 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.